News Corporation نتایج سه ماهه چهارم و کل سال مالی 2021 را گزارش می کند


News Corporation نتایج سه ماهه چهارم و کل سال مالی 2021 را گزارش می کند

سال مالی 2021 ویژگی های مالی کلیدی برای یک سال کامل

  • درآمد 9.36 میلیارد دلار بود که نسبت به سال گذشته 9.01 میلیارد دلار 4 درصد افزایش داشت که نشان دهنده افزایش 30 درصدی در سه ماهه چهارم است.
  • درآمد خالص 389 میلیون دلار در مقایسه با خالص خالص 1.59 میلیارد دلار در سال گذشته ، که شامل هزینه های غیر نقدی 1.69 میلیارد دلار بود.
  • مجموع EBITDA قند 27 1.27 میلیارد بود در حالی که سال گذشته 1.01 میلیارد بود
  • EPS نازک شده 0.56 دلار در برابر ਸਾਲ (2.16) سال گذشته بود – EPS تعدیل شده 67.67 0.67 در مقایسه با 22 0.22 سال گذشته بود
  • درآمد در Move ، اپراتور Realtor.com ، 36٪ نسبت به سال گذشته افزایش یافته است ، با 68٪ افزایش در سه ماهه چهارم ، که از رشد سه ماهه قبل شتاب بیشتری گرفته است. کاربران ماهانه هفت ماهه منحصر به فرد در سه ماهه چهارم 32 درصد رشد کردند
  • داوجونز شاهد رشد مداوم در زمینه ثبت اشتراک دیجیتال ، ریسک و انطباق و افزایش عظیم درآمد تبلیغات دیجیتال بود.
  • محصولات جاری Foxtel تا پایان سال از 2 میلیون مشترک پولی فراتر رفت که 40 درصد افزایش کل مشترکین پولی را نشان می دهد.
  • با افزایش 19 درصدی درآمد ، انتشار کتاب همچنان از الگوهای مصرف قوی سود می برد
  • اعلام توافق برای خرید OPIS ، ارائه دهنده پیشرو داده و تجزیه و تحلیل بازارهای انرژی و کالا ، برای تقویت کسب و کار اطلاعات حرفه ای داو جونز

نیویورک ، نیویورک – 5 اوت 2021 – News News Corporation (“News News Corporation” یا “Company”) (Nasdaq: NWS، NWSA؛ ASX: NWS، NWSLV) امروز نتایج مالی خود را برای سه ماه و سال مالی منتهی به 30 ژوئن 2021 گزارش کرد.

رابرت تامسون ، مدیر اجرایی در مورد نتایج گفت:

“سال مالی 2021 سودآورترین سال زمانی بود که ما در سال 2013 شرکت خبری جدید را ایجاد کردیم. درآمد 4 درصد نسبت به سال گذشته و 30 درصد در سه ماهه چهارم رشد کرد. سودها برای سال 26 ، زمانی که تعداد ثبت نام اشتراک دیجیتالی ، درآمد و درآمد و سودهای ثبت شده و ثبت تردد در realtor.com ، در HarperCollins و سودهای آن در داو جونز از سال 2007 ثبت شده بود ، 26 درصد افزایش یافت. بزرگترین سود.

ما همچنین شاهد رکورد رشد مشتری در Foxtel بودیم ، جایی که در پایان ماه ژوئن ، تعداد مشترکان پخش پولی ما از 2 میلیون نفر فراتر رفت ، که 155 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. این عملکرد چشمگیر به نظر می رسد انعطاف پذیری زیادی به ما داده است زیرا ما به آینده Foxtel نگاه می کنیم ، که مطمئناً روشن است ، به شرط اینکه درآمد در سه ماهه چهارم 33 درصد رشد کند.

با موجودی مثبت 2.2 میلیارد دلار در پایان ماه ژوئن ، سابقه قوی تولید نقدی ما به ما انعطاف پذیری بیشتری داده است. ما توانستیم از این فرصت استفاده کرده و از فروش بسیار مورد نیاز OPIS استفاده کنیم ، که به اعتقاد ما این امر باعث موفقیت در کسب و کار اطلاعات حرفه ای داو جونز می شود. موقعیت نقدی قوی ما باعث شده است که شرکت سرمایه گذاری ما را با تمرکز بیشتر بر بازخریدها فعالانه مرور کند.

ارزش ذاتی محتوای ما با توافق نامه های مهم پرداخت اخبار با سیستم عامل های مهم فناوری افزایش می یابد. این معاملات که محرمانه هستند ، درآمد سالانه را به 9 رقم اضافه می کنند و نشانه مثبت عمیقی از تغییرات مداوم در صحنه اخبار هستند.

من می خواهم از کارکنان News Corporation که در این روزهای سخت با تخصص و اصالت حرکت کرده اند تشکر کنم. تلاشها ، خلاقیت و تعهد آنها پایه و اساس شهرت شرکت را ایجاد کرده و کاتالیزور نتایج چشمگیر بوده است.

نتایج کل سال

مجموع درآمد این شرکت برای سال مالی 2021 از 9.36 میلیارد دلار ، افزایش 4 درصدی نسبت به سال قبل 0.0.0 میلیارد میلیارد دلار ، تأثیر مثبت 5 513 میلیون یا 6 درصد بر نوسانات ارز گزارش شده است. این افزایش همچنین به دلیل درآمد بیشتر جریان از خدمات املاک دیجیتال ، انتشار کتاب و بخش های داو جونز و خدمات ویدئویی اشتراک ایجاد شد. این رشد تا حدی با درآمد کمتر در بخش رسانه های بدون رشد جبران شد ، عمدتا به دلیل توزیع بازاریابی New News USA در مه 2020. درآمد تعدیل شده (که شامل آثار ، دستاوردها و تنوع ارزی تعریف شده در تبصره 2 نمی شود) 5 درصد افزایش یافت.

درآمد کل در کل سال 38 389 میلیون بود در حالی که سال گذشته 1.5 / 1.5 میلیارد خسارت خالص داشت. این بهبود منعکس کننده عدم وجود 69/69 میلیارد مخارج خسارت غیر نقدی در سال گذشته است که عمدتاً مربوط به بازاریابی Fokstel و News America ، بخش کل بالاتر EBITDA ، همانطور که در زیر بحث شد ، و بالاتر ، بیشتر ، تا حدی با هزینه های مالیاتی بالاتر جبران می شود. به

کل سهم EBITDA در کل سال 1.27 میلیارد دلار بود که 26 درصد نسبت به سال قبل 1.01 میلیارد افزایش یافته است ، همانطور که در بالا ذکر شد درآمد بالاتری را نشان می دهد و 86 86 میلیون یا 9 درصد افزایش یافته است. ، اثرات مثبت خارجی نوسانات مبادله این افزایش تا حدی با افزایش هزینه های پرسنل ، در درجه اول قیمت سهام و عملکرد شرکت ، هزینه های تسویه حساب قانونی مکرر و هزینه های سرمایه گذاری مرتبط با طرح های کاهش هزینه های جهانی و همچنین هزینه های بیشتر در سایر گروه ها جبران شد. 50 میلیون در سال 2020 ، آثار منفی ناشی از تنوع بازاریابی News America و بی نظمی ها. کل بخش EBITDA تعدیل شده (همانطور که در تبصره 2 تعریف شده است) 30 درصد افزایش یافت.

سود خالص ضعیف سهامداران شرکت نیوزویک به ازای هر سهم (کسری) 0.56 دلار در مقایسه با 2.16.2 سال گذشته بود.

EPS تعدیل شده (همانطور که در تبصره 3 تعریف شده است) 0.67 دلار در مقایسه با 22 0.22 سال گذشته بود.

نتایج سه ماهه چهارم

درآمد کل شرکت در سه ماهه چهارم مالی 2021 2.49 میلیارد پوند گزارش شده است که 30 درصد از 1.92 میلیارد دلار در مدت مشابه در سال گذشته افزایش یافته است ، در حالی که این میزان از نوسانات ارزی 212 میلیون دلار یا 11 درصد است. به این رشد نشان دهنده رشد قوی خدمات املاک دیجیتالی ، انتشار کتاب و بخش های داو جونز و همچنین افزایش درآمد تبلیغات در همه بخش ها به عنوان اپیدمی جدید بازار تبلیغات در سال گذشته و “اشتراک” است. بخش خدمات ویدئویی ، درآمد بالاتری ناشی از محصولات پخش کننده Focstel است. درآمد تعدیل شده 20 increased افزایش یافته است.

خسارت خالص سه ماهه 15 15 میلیون در مقایسه با 40 401 میلیون سال گذشته بود. این بهبود منعکس کننده هزینه های غیر نقدی خسارت 29 292 میلیون در سال قبل ، سود مالیاتی 64 میلیون دلار از تعدیل کمک هزینه ها و بخش کل بالاتری از EBITDA است ، که در زیر مورد بحث قرار گرفته است. با توجه به 54 میلیون پوند سرمایه گذاری Foksteel در سرمایه گذاری مشترک خود در Nickelodeon Australia Joint Venture ، این تصحیح تا حدی با کسری بالای حقوق صاحبان سهام جبران شد ، که به دلیل محتوا در حال حاضر یک قرارداد وابسته جداگانه حذف خواهد شد. تحت پوشش توسط

EBITDA سه ماهه چهارم این شرکت 210 میلیون دلار بود که نسبت به سال گذشته 195 میلیون دلار 8 درصد افزایش داشت ، عمدتا به دلیل درآمد بیشتر ، همانطور که در بالا ذکر شد ، و 28 میلیون یا 15 درصد ، تأثیر مثبت ناشی از نوسانات ارز. این افزایش تا حدی به دلیل افزایش حقوق بازی و هزینه های تولید در Folksteel ، هزینه های بیشتر پرسنل ، هزینه های بازاریابی بیشتر ، عدم صرفه جویی در هزینه های مربوط به Covid-19 در سال گذشته و افزایش تمام هزینه های بخش ، از جمله 11 دلار بود. میلیون. تکمیل شد. هزینه یکبار مصرف Foxtel ، همانطور که در زیر توضیح داده شده است. افزایش هزینه توسط 49 میلیون دلار هزینه های تسویه حساب و معاملات غیر مکرر انجام شد. EBITDA کل قند تعدیل شده 26 درصد افزایش یافت.

ضرر خالص هر سهم News Corporation 0.0 (0.02) در مقایسه با 0. (0.67) در سال گذشته بود.

EPS تعدیل شده 0.16 دلار در مقایسه با ਸਾਲ (0.03) سال گذشته بود.

برای اطلاع از درآمد کامل درآمد لطفا اینجا را کلیک کنید.

###

درباره اخبار شرکت
News Corporation (Nasdaq: NWS ، NWSA ؛ ASX: NWS ، NWSLV) یک شرکت جهانی ، خدمات رسانه ای و اطلاعاتی متنوع است که بر ایجاد و توزیع محتوای معتبر و قانع کننده و سایر محصولات و خدمات تمرکز دارد. این شرکت مشاغل را در طیف وسیعی از رسانه ها پوشش می دهد ، از جمله: خدمات املاک و مستغلات دیجیتال ، خدمات ویدیویی اشتراک در استرالیا ، خدمات اخبار و اطلاعات و انتشار کتاب. دفتر مرکزی نیویورک ، News Corporation عمدتا در ایالات متحده ، استرالیا و انگلستان فعالیت می کند و محتوا و سایر محصولات و خدمات آن در سراسر جهان توزیع و مصرف می شود. اطلاعات بیشتر در دسترس است: http://www.newscorp.com.

مخاطب
روابط سرمایه گذاران شرکت خبری
مایکل فلورین
212-416-3363
[email protected]

اخبار ارتباطات شرکتی
جیم کندی
212-416-4064
[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *