News Corporation نتایج مالی سه ماهه سوم سال 2021 را گزارش می کند


News News نتایج سه ماهه سوم سال مالی 2021 را گزارش می دهد

ویژگیهای مالی کلیدی برای سال مالی 2021 سه ماهه سوم

  • درآمد 2.34 میلیارد دلار بود که 3 درصد نسبت به سال گذشته 27.27 میلیارد دلار افزایش داشت که ناشی از ادامه رشد مداوم در ستون های اصلی رشد ما بود.
  • درآمد خالص 96 میلیون دلار در مقایسه با ضرر خالص (1) میلیارد دلار در سال گذشته ، که شامل هزینه های غیر نقدی 1.1 میلیارد دلار بود.
  • مجموع EBITDA قند 298 میلیون دلار بود ، در حالی که سال گذشته 2 242 میلیون بود
  • EPS گزارش شده 0.13 دلار در مقایسه با 1.13 دلار سال گذشته – EPS تعدیل شده 0.09 دلار در مقایسه با 0.03 دلار سال گذشته بود
  • Move ، مدیر Realtor.com ، افزایش 37 درصدی درآمد را گزارش داد و ترافیک در ماه مارس به رکورد 108 میلیون کاربر منحصر به فرد رسید و محرک اصلی رشد EBITDA در بخش خدمات املاک دیجیتال بود.
  • EBITDA بخش داوجونز 61 درصد رشد کرد ، با افزایش شدید درآمد تبلیغات دیجیتال ، ثبت اشتراک دیجیتال و افزایش شدید ریسک و انطباق.
  • بخش نشر کتاب EBITDA 45 درصد رشد کرده است که از موفقیت بسیاری از عناوین لیست عقب ، از جمله بریجتون درخت
  • به توافقنامه همکاری چند ساله با Google و Facebook برای محتوای خبری دست یافت
  • به تازگی خرید Business Investor Daily را تکمیل کرده و از خرید برنامه ریزی شده Houghton Mifflin Harcourt’s Books and Media Parts و Mortgage Choice خبر داده است.

نیویورک ، نیویورک – 6 مه 2021 News News Corporation (“News News Corporation” یا “Company”) (Nasdaq: NWS ، NWSA ؛ ASX: NWS ، NWSLV) امروز نتایج مالی خود را برای سه ماه منتهی به 31 مارس 2021 گزارش کرد.

رابرت تامسون ، مدیر اجرایی در مورد نتایج گفت:

“سال مالی 2013 در راه سودآورترین سال از زمان تولد دوباره ما قرار دارد. این ویژگی تغییر یافته شرکت را نشان می دهد ، که در سه ماهه سوم شاهد بهبود عملکرد درآمد و افزایش 23 درصدی سود بوده است.

نتایج ، راهبرد ساده سازی ترکیب دارایی ، پیگیری شدید دیجیتالی سازی ، کاهش هزینه و سرمایه گذاری در سه بخش توسعه – خدمات املاک دیجیتال ، داوجونز و انتشارات کتاب – را توجیه می کند که در سه ماهه سوم به عنوان شکر 55 درصد EBITDA را افزایش داد.

Move ، اپراتور Realtor.com ، با 37 درصد افزایش درآمد و بیش از 100 میلیون کاربر منحصر به فرد در ماه مارس ، 60 درصد افزایش نسبت به سال قبل. در داوجونز ، درآمد دیجیتال به 74 درصد از کل رسید ، تبلیغات دیجیتال با نرخ 30 درصد در حال رشد است و وال استریت ژورنال در حال ثبت رکورد اشتراک است. و در انتشار کتاب ، درآمد به لطف فهرست پشتیبان ارزشمند و رشد سریع دیجیتالی 19 درصد افزایش یافت.

تجدید حیات Foxtel در طول بیماری همه گیر بر ارزش ثابت خدمات پخش آن ، رشد سریع سرویس های پخش جریانی و هزینه های مستمر متمرکز شد ، که همه آنها به افزایش 34 درصدی سهم EBITDA کمک کردند.

ما با گوگل و فیس بوک به معاملات تاریخی رسیده ایم و کمپین بین المللی خود را برای بازنشانی شرایط تجاری روزنامه نگاری برتر ادامه می دهیم. همکاری با تیم گوگل در هفته های اخیر مطمئناً مثمر ثمر بوده است و ما مشتاقانه منتظر همکاری بیشتر با فیس بوک هستیم. این توافقنامه های مهم چشم انداز رسانه ها را به شیوه ای معنادار و مادی تغییر داده است.

سرانجام ، ما پیشنهاد اوراق قرضه افتتاحیه خود را ، که تقاضای زیادی داشت ، با موفقیت به پایان رساندیم و به استراتژی و چشم اندازهای شرکت اعتماد زیادی داشتیم.

نتایج سه ماهه سوم

درآمد کل 2.34 میلیارد میلیارد دلار در سه ماهه سوم مالی 2021 ، که 3 درصد از 2.27 میلیارد 2.2 میلیارد سال قبل افزایش یافته است. این افزایش 176 میلیون دلاری یا 8 درصد ناشی از تأثیرات مثبت نوسانات ارزی و ادامه رشد در زمینه خدمات املاک دیجیتالی ، انتشار کتاب و داوجونز بود. این رشد تا حدی با درآمد کمتر در بخش رسانه های بدون رشد جبران شد ، که عمدتاً 199 میلیون دلار یا 9 driven هدایت شد ، تأثیر منفی از توزیع بازاریابی غیر خبری ایالات متحده ، ضعف در بازار تبلیغات چاپی و 28 میلیون. یک میلیون یا 1٪ اثرات منفی ناشی از تعطیلی یا انتقال دیجیتالی برخی از روزنامه های منطقه ای و اقلیت استرالیا است. درآمد تعدیل شده (بدون احتساب تأثیرات ارزی ، سود و تنوع مطابق تبصره 2) 4 درصد افزایش یافت.

درآمد خالص سه ماهه 96 میلیون دلار در مقایسه با ضرر خالص 1 میلیارد دلار در سال قبل بود که نشان دهنده عدم وجود هزینه های غیر نقدی 1.1 میلیارد در سال قبل بود ، EBITDA کل بخش بالاتری ، به عنوان مثال. زیر ، و بیشتر و بیشتر خالص ، تا حدی به دلیل هزینه های مالیاتی بالاتر.

این شرکت سه ماهه سوم EBITDA قند را 298 میلیون دلار گزارش کرده است که نسبت به سال گذشته 242 میلیون دلار 23 درصد افزایش داشته است. این افزایش عمدتا به دلیل درآمد بیشتر بود ، همانطور که در بالا ذکر شد و تأثیر مثبت 32 میلیون دلار یا 13 درصد از نوسانات ارزی ناشی شد. این رشد تا حدی با هزینه های بیشتر در نیمه دوم جبران شد ، عمدتا به دلیل افزایش هزینه های کارکنان ، عمدتا به دلیل عملکرد قیمت سهام و همچنین هزینه های سرمایه گذاری مرتبط با طرح خدمات مشترک جهانی. نتایج همچنین نشان دهنده تأثیر منفی 24 میلیون دلار از توزیع بازاریابی News America در سال گذشته است. بخش کل تعدیل شده EBITDA (همانطور که در تبصره 2 تعریف شده است) 24 درصد افزایش یافت.

سود خالص هر سهم (ضرر) سهامداران شرکت نی نیوز 0.13 دلار در مقایسه با 1.24 1. 1. در سال گذشته بود.

EPS تعدیل شده (همانطور که در تبصره 3 تعریف شده است) 0.09 دلار در مقایسه با 0.03 دلار در سال گذشته بود.

برای اطلاع از درآمد کامل درآمد لطفا اینجا را کلیک کنید.

###

درباره اخبار شرکت
News Corporation (Nasdaq: NWS ، NWSA ؛ ASX: NWS ، NWSLV) یک شرکت جهانی ، خدمات رسانه ای و اطلاعاتی متنوع است که بر ایجاد و توزیع محتوای معتبر و قانع کننده و سایر محصولات و خدمات تمرکز دارد. این شرکت مشاغل را در طیف وسیعی از رسانه ها پوشش می دهد ، از جمله: خدمات املاک و مستغلات دیجیتال ، خدمات ویدیویی اشتراک در استرالیا ، خدمات اخبار و اطلاعات و انتشار کتاب. دفتر مرکزی نیویورک ، News Corporation عمدتا در ایالات متحده ، استرالیا و انگلستان فعالیت می کند و محتوا و سایر محصولات و خدمات آن در سراسر جهان توزیع و مصرف می شود. اطلاعات بیشتر در دسترس است: http://www.newscorp.com.

مخاطب
روابط سرمایه گذاران شرکت خبری
مایکل فلورین
212-416-3363
[email protected]

اخبار ارتباطات شرکتی
جیم کندی
212-416-4064
[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *