News Corporation یک برنامه بازخرید سهام 1 میلیارد دلاری را اعلام می کند. قرارداد حقوق سهامداران فسخ شد


News Corporation یک برنامه بازخرید سهام 1 میلیارد دلاری را اعلام می کند. قرارداد حقوق سهامداران فسخ شد

نیویورک ، نیویورک (22 سپتامبر 2021) News Corporation (“Company”) امروز اعلام کرد که هیئت مدیره آن (“Board”) یک برنامه بازخرید سهام به ارزش 1 میلیارد پوند را مجاز کرده است. تحت شرایط بازار و ارزش بازار سهام شرکت و سایر عوامل ، شرکت ممکن است هر از گاهی ، در بازار آزاد یا به هر شکل دیگر ، ترکیبی از سهام شرکت کلاس A شرکت و کلاس B معمولی را خریداری کند. سهام. قصد دارد موجودی. این برنامه بازخرید سهام ، که جایگزین برنامه بازخرید سهام 500 میلیون دلاری کلاس A 2013 در سال 2013 توسط هیئت مدیره است ، محدودیت زمانی ندارد و ممکن است در هر زمان اصلاح ، تعلیق یا متوقف شود.

روبرت تامسون ، مدیر اجرایی New News Corporation ، گفت: “این تصمیمات مهم ، سودآورترین سال ما از زمان راه اندازی New News Corporation در سال 2013 است و گواهی بر اعتماد ما به ارزش و پتانسیل ذاتی ما است.” با حمایت فعال هیئت مدیره ، ما به طور جدی بر تعادل ارزش بلند مدت ، سرمایه گذاری های استراتژیک و بازده سرمایه برای سرمایه گذاران تمرکز کرده ایم. موجودی نقدی قوی و جریان نقد رایگان قوی ما را قادر ساخته است تا یک برنامه بازخرید بسیار بزرگتر و تهاجمی تری را راه اندازی کنیم که دوست داریم پس از پایان دوره آرام خود راه اندازی کنیم. ”

اختیارات هیئت مدیره پس از انعقاد موافقتنامه حقوق سهامداران شرکت ، که از آغاز تاسیس شرکت در سال 2013 جاری بوده است ، و اجرای توافق نامه سهامداران بین و بین شرکت و تراست خانواده مرداک (“تراست”) ، است. دستیابی احتمالی قدرت رای توسط اعضای خانواده Trust و Murdoch از طریق خریدهای بازار یا خرید مجدد غیر مستقیم توسط یک شرکت سهامی کلاس B را محدود می کند. توافقنامه سهامدار تصریح می کند که Trust و شرکت هیچ اقدامی انجام نمی دهند که منجر به آن شود که Trust و اعضای خانواده مرداک بیش از 44 درصد از قدرت رای دهی برجسته سهام B را در اختیار داشته باشند یا قدرت رای اعتماد را افزایش دهند. بیش از 1.75 در هر دوره دوازده ماهه. در صورت نیاز به جلسه سالانه یا ویژه سهامداران شرکت ، Trust به تعداد لازم رأی خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که Trust و خانواده مرداک مجموعاً 44 of از قدرت رای قابل توجه سهام کلاس B را در چنین جلسه ای در اختیار دارند. ، به استثنای مواردی که اعضای خانواده مرداک در هر صورت به سهام خود جدا از تراست رای می دهند. قرارداد سهامدار با توزیع همه یا تا حد زیادی کلیه سهام کلاس B آن به پایان می رسد.

گنجاندن سهام عادی کلاس B در برنامه بازخرید ، خاتمه قرارداد حقوق و توافق سهامداران توسط یک کمیته ویژه متشکل از همه اعضای مستقل هیئت مدیره (“کمیته ویژه”) تأیید شد. کمیته ویژه توسط Watchtail ، Lipton ، Rosen & Katz و Maurice Nicholas Arsht و Tunnel LLP به عنوان مشاوران مستقل و Evercore به عنوان مشاوران مالی مستقل توصیه شده اند.

با توجه به محدودیت های اعمال شده بر تجارت ، این شرکت قصد دارد برنامه بازخرید را در اوایل ماه نوامبر پس از انتشار درآمد سه ماهه اول سال مالی 2022 آغاز کند.

بیانیه مترقی
این بیانیه مطبوعاتی حاوی “بیانیه های مترقی” به معنای قانون اصلاح اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است. کلماتی مانند “شاید” ، “اراده” ، “باید” ، “احتمال” ، “امید” ، “امید” ، “قصد” ، “برنامه” ، “پروژه” ، “باور” ، “حدس” ، “چشم انداز” و معادلات مشابهی برای شناسایی این جملات مترقی استفاده می شود. این صورتهای آینده نگر شامل ، اما محدود به آن نمی شود ، هدف شرکت برای خرید مجدد سهام عادی کلاس A و سهام عادی کلاس B هر از گاهی. این اظهارات بر اساس انتظارات و باورهای فعلی مدیریت است و مشمول عدم قطعیت و تغییر شرایط است. با توجه به تغییرات در ارزش بازار سهام شرکت ، شرایط عمومی بازار ، قوانین مربوط به اوراق بهادار و فرصتهای سرمایه گذاری جایگزین ، از جمله عوامل دیگر ، نتایج واقعی ممکن است از نظر فیزیکی با نتایج مشخص شده یا بیان شده در این بیانیه مطبوعاتی متفاوت باشد. خطرات ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل شرح داده شده در تشکیل پرونده شرکت به کمیسیون بورس و اوراق بهادار. “بیانیه های مترقی” موجود در این بیانیه مطبوعاتی فقط تا این تاریخ انتشار انجام شده است. ما هیچگونه تعهدی نداریم که هرگونه “بیانیه مترقی” را به صورت عمومی برای نشان دادن رویدادها یا شرایط آینده به روز کنیم ، و هیچ مسئولیتی در قبال آن بر عهده نمی گیریم ، و هرگونه مسئولیتی را به صراحت رد می کنیم. مگر آنکه طبق قانون یا مقررات مقرر شده باشد.

درباره اخبار شرکت
News Corporation (Nasdaq: NWS ، NWSA ؛ ASX: NWS ، NWSLV) یک شرکت جهانی ، خدمات رسانه ای و اطلاعاتی متنوع است که بر ایجاد و توزیع محتوای معتبر و قانع کننده و سایر محصولات و خدمات تمرکز دارد. این شرکت مشاغل را در طیف وسیعی از رسانه ها پوشش می دهد ، از جمله: خدمات املاک و مستغلات دیجیتال ، خدمات ویدیویی اشتراک در استرالیا ، خدمات اخبار و اطلاعات و انتشار کتاب. دفتر مرکزی نیویورک ، News Corporation عمدتا در ایالات متحده ، استرالیا و انگلستان فعالیت می کند و محتوا و سایر محصولات و خدمات آن در سراسر جهان توزیع و مصرف می شود. اطلاعات بیشتر در دسترس است: http://www.newscorp.com.

روابط سرمایه گذاران شرکت خبری

مایکل فلورین
212-416-3363
[email protected]

اخبار ارتباطات شرکتی

جیم کندی
212-416-4064
[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *