NJ Rabbi یک کت حمل مخفی برای شبات طراحی کرد


این خاخام واقعاً به “تکه” های لباس جدیدش افتخار می کند.

خاخام رازیل کوهن از شهرستان موریس ، نیویورک ، سرانه 550 پوند طراحی کرده است – یک کت بلند که توسط مردان حسیدی ازدواج کرده در روزهای شنبه و تعطیلات – برای پنهان کردن راحت اسلحه.

کوهن ، سنگین وزن 24 ساله ، که به طور سنتی با گارتل با دکمه و کمربند معروف بود ، گفت: “من بلافاصله متوجه شدم که این یک مشکل است.”

مسئله: او به راحتی نمی توانست Glock 19 یا Glock 17 را که همیشه در محل عبادت می پوشید بیرون بیاورد.

کوهن ، مربی اسلحه های شلیک دارای گواهینامه NRA ، می گوید: “وقتی اسلحه را می کشید ، باید این کار را با خیال راحت ، سریع و کارآمد انجام دهید – تا مطمئن شوید که برای شخصی که اسلحه را می کشد یا اطرافیانش خطری ندارد.”

بنابراین او یک “کمد تاکتیکی” با تصاویری با دسترسی سریع که در زیر نسخه دکمه های دکمه هایی که به طور سنتی برای کت مورد نیاز است پنهان شده بود ، طراحی کرد.

خاخام رازیل کوهن ، 24 ساله ، حمل مخفیانه خود از یک Glock 19 را در زیر عبا نشان می دهد
خاخام رازیل کوهن دستگیره در را تغییر داده است تا اسلحه دستی به راحتی کشیده شود.
استفان یانگ |

وی گفت: “دکمه ها قطعاً اتلاف وقت هستند” و افزود “کارآمدی” ضروری است. “ضربه محکم و ناگهانی امن تر است. با این طرح ، شما می توانید اسلحه را به سرعت در میان آن لایه های مواد قرار دهید. ”

شال اسنوسکی ، تولید کننده مستقر در میامی ، کمد های “لوکس” تولید و به فروش می رساند. او می گوید: “مردم همیشه برای تهیه این محصول با من تماس می گیرند.” “من از ترس نمی خواهم به کسی بفروشم. شما نمی خواهید بروید و گوسفندان را بکشید. ”

خاخام رازیل کوهن ، 24 ساله ، نشان می دهد که یک Glock 19 را زیر عبا ، یک کت سنتی یهودی ، پنهان کرده است.
ظهور یهودستیزی و حمله به اماکن مذهبی باعث شد تا یهودیان دیگر دست به اسلحه ببرند.
استفان یانگ |

این احساساتی است که پس از آنکه یک خاخام بوستون در ماه ژوئیه چندین بار در خارج از مدرسه یهودیان چاقو کرد و یک دانش آموز جوان در خارج از دانمارک در ماه اوت در دنور مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به قتل رسید ، به جامعه یهودیان سرایت کرد.

“خطر افزایش یافته است. آرون ، 20 ساله اهل نیویورک که از این پست خواسته است نام خانوادگی خود را به دلایل امنیتی نگه دارد ، می گوید: “من می خواهم در امنیت باشم و می خواهم تحت کنترل باشم-نمی خواهم قربانی باشم.” وی گفت: این زمان کافی برای درخواست کمک یا تکیه بر شخص دیگر نیست.

پدر متاهل فرزندان خردسال که دارای مجوز حمل پنهان هستند ، می گوید: “این کمد به من اجازه می دهد زمان را هدر ندهم.”

کوهن ، که به عنوان کشیش در زندان ها کار می کند ، همچنین به عنوان “خاخام تاکتیکی” شناخته می شود زیرا مربی اسلحه و بنیانگذار آکادمی ملی سلاح های دفاعی ملی است. او به طور مرتب فیلم هایی می سازد تا مردم را در مورد ایمنی و امنیت آنها و ایمنی اسلحه آموزش دهد. در واقع ، غیر معمول نیست که او را یک روز با خستگی استراتژیک و جلیقه ضدگلوله تک رنگ و روز دیگر با کلاه سیاه سنتی و لباس مذهبی خود ببینیم.

خاخام رازیل کوهن ، 24 ساله ، نشان می دهد که Glock 19 را زیر کت خود ، زیر یک کت سنتی یهودی مخفی کرده است.
خاخام رازیل کوهن اسکله 550 پوندی را طراحی کرد.
استفان یانگ |
خاخام رازیل کوهن کابینت را تغییر داد
خاخام رازیل کوهن کابینت را به جای دکمه با چفت و بست تغییر داد.
استفان یانگ |

کوهن گفت: “افرادی که فکر می کنند هرکسی سلاح حمل می کند ، هوشیار است و ما به دنبال مقابله هستیم.” ساخت باید آخرین راه حل باشد. وی گفت: مردم در عبادتگاه ها و عبادتگاه ها کشته می شوند – مکان هایی که ما هرگز نمی خواهیم ضعیف ترین ، اما ضعیف ترین آنها باشیم. من نمی خواهم در کنیسه اسلحه داشته باشم ، اما این یک دنیای کامل است که ما در آن زندگی نمی کنیم. دردناک است. ”

کوهن ، که دارای مجوز حمل مخفی در چند ایالت است ، همچنین دارای مجوز نگهداری و خرید سلاح و مهمات در نیوجرسی است. (سلاح هایی وجود دارد که می توان آنها را به طور قانونی در کنیسه که دسترسی الهی دارد ذخیره کرد.)

تنش ها در پی موج جنایات یهودستیز اخیر در سراسر کشور در بهار گذشته که ناآرامی ها در اسرائیل ایجاد کرده بود ، بالا گرفته است.

کوهن گفت: “هرکسی که می گوید نمی ترسد دروغ می گوید.” “من نمی ترسم فقط به این دلیل که آماده هستم. ما سعی نمی کنیم نقش نیروی انتظامی را بر عهده بگیریم. ما فقط سعی می کنیم مطمئن شویم که می توانیم از خود دفاع کنیم تا به آنجا برسیم. ”

خاخام رازیل کوهن ، 24 ساله ، حمل مخفیانه خود از یک Glock 19 را در زیر عبا انجام می دهد
خاخام رازیل کوهن ، 24 ساله ، حمل مخفی خود را زیر کمد خود نشان می دهد.
استفان یانگ |دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *