OLC شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد! – آمادگی جسمانی


توسط استوارت اولسون و هاروی لاووی ، بنیانگذار OLC

در 15 ژوئن 1961 ، چند سال پس از بزرگ شدن و بازی در جاده ای خاکی به نام بلوار کلرادو ، استوارت اولسون زونا را آویخت و استوارت اولسون و همکاران را راه اندازی کرد. او و کارکنانش در دفتری که درست روبروی دبیرستان شرقی طراحی کرده بود ، به زودی در یک سری کمیسیون های مسکونی و تجاری شرکت کردند.

استوارت اولسون ، یادآور آن روزهای اولیه ، می گوید: “ناگهان ، در تجارت هستید ، چه بدانید و چه ندانید!”

امروزه این شرکت به چیزی تبدیل شده است که امروزه به نام OLC Olson Lavoi Corporation نامیده می شود. شرکت OLC امسال که شصتمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد ، چهار دفتر اداری ، داخلی و هیدرولوژی است که در دنور مستقر است و دارای دفترهایی در اورلاندو ، قاهره و توکیو است. OLC اکنون در پروژه های تفریحی ، سلامتی و تندرستی ، مهمان نوازی و آب تخصص دارد. در طول این 60 سال ، OLC به تغییر چشم انداز دنور ، تأثیر ورزش ما ، و تغییر زندگی کارکنان ، همکاران تجاری ، مشتریان و افرادی که در ساختمانهای آن زندگی می کنند ، کمک کرده است. زندگی ، کار و بازی.

در سال 1974 ، هاروی به لاووی استوارت پیوست و در نهایت نام شرکت اولسون لاوی را تغییر داد و مالک مشترک این شرکت شد. هاروی ، فارغ التحصیل اخیر مدرسه معماری ، اکنون در عنصر خود بود. هاروی دلیل معمار شدن خود را به خاطر می آورد: “من در 15 سالگی دیدم کلیسای جدید من در حال ساخت است و فکر کردم می توانم این کار را انجام دهم و از انجام آن لذت ببرم.”

تمرکز بر سرگرمی

به زودی ، استوارت و هاروی گروه کوچکی از کارکنان را که بر طراحی ساختمانها با توجه به نیاز مشتریان خود متمرکز بودند ، مدیریت کردند. این کمیسیون ها با ایجاد روابط موجود ، مانند روابطی که در مسابقات تنیس دائمی استوارت در روز پنجشنبه ساعت 3 بعد از ظهر ایجاد شد ، ایجاد شد. به طرز شگفت آوری ، علیرغم بحران نفتی که در دهه 70 و اوایل دهه 80 دنور را به شدت تحت تاثیر قرار داد ، این شرکت کوچک در حال توسعه پروژه های بزرگ و پرمخاطب بود. اینها شامل برجهای Park Place و Country Club در نزدیکی بلوار اسپیر ، چندین برج مسکونی در نزدیکی پارک Chaseman و ساختمانهای بلند برای خانواده نویسنده در تقاطع I-25 و بلوار کلرادو است که پنج تای آنها هنوز پابرجا هستند. OLC یک شرکت کوچک با قابلیت اطمینان پروژه بزرگ بود. یکی از آن جلسات تنیس دیرهنگام ، OLC را مجبور کرد تا اولین باشگاه بهداشتی چند منظوره خود را طراحی کند ، که اکنون به عنوان باشگاه ورزشی کلرادو-اینورنس شناخته می شود.

از طریق موفقیت و رابطه ایجاد شده با آن پروژه ، OLC وارد صنعت تناسب اندام و سرگرمی شد. با در دست گرفتن مسئولیت هاروی ، این شرکت به یک متخصص و متخصص در زمینه تناسب اندام و تفریح ​​تبدیل شده است. او و دیگران مقاله هایی نوشته اند که مخصوص سازمانهایی مانند IHRSA ، NIRSA طراحی شده است. انجمن تناسب اندام پزشکی و گروه پارکها و تفریحات. کارکنان OLC به عنوان کارشناس طراحی به طور منظم در کنفرانس ها و سمینارهای صنعتی شرکت می کنند و صحبت می کنند.

تغییر بزرگی از مسیر تمرکز آن صنعت بوجود آمد. تا قبل از سال 1984 ، OLC هرگز هیچگونه طراحی طراحی خارج از ایالت کلرادو نداشت. خوشبختانه ، در طول این مدت ، کار در خارج از ایالت به OLC کمک کرد تا بر رکود اقتصادی دوره ای که در دهه 70 و 80 دنور را درگیر کرده بود ، غلبه کند (شعار AIA برای 1975 “زنده ماندن در دهه پنجاه”) بود.! “). به نظر می رسید که همیشه در برخی از مناطق منطقه توسعه داغ وجود داشته است … و در جایی که اقتصاد داغ بود ، باشگاه هایی در حال شکل گیری بودند: دالاس در اوایل دهه 80 ؛ واشنگتن دی سی در اواسط دهه 80 ؛ آتلانتا در اواخر دهه 80. OLC سفر و کار خود را در ژاپن در سال 1988 آغاز کرد ، که منبع اصلی کار در طراحی منحصر به فرد OLC ایالات متحده در ضعیف ترین زمانها بود ، به این معنی که منبع ثابتی برای تجارت است ، اما مسافرت و بسیاری از آن.

با فناوری جدید سازگار است

یکی دیگر از تغییرات عمده در آن 60 سال ، فناوری مورد استفاده معماران است. اگرچه انتظار می رفت که هر معمار اصول خط را در اوایل دهه 80 بداند ، اما به نظر می رسید که تکنیک ها و روش ها برای معماران به شدت و یک شبه تغییر کرده است.

“به یاد دارم اولین ماشین حساب دستی ما را در سال 1974 دریافت کردم. اولین دستگاه کپی داخلی ما کمی بعد از آن وارد شد. سپس یک دستگاه فکس ، یک تلفن چند خطی ، یک سیستم پیام رسانی صوتی ، یک دستگاه croy و یک حروف آمد. “سیستم های اساسی مورد نیاز برای استفاده از چارچوب چارچوب ذهنی متفاوت و ما باید سرعت را ادامه دهیم. تصویب شد.

Juggernaut به زودی به چیپ ست ها ، اینترنت ، ایمیل و سیستم های ابری تغییر می کند. امروزه ما از نرم افزارهای گرافیکی و BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، SketchUp ، AutoCAD و دیگران برای ارتباط ، طراحی ، مستندسازی و ارائه استفاده می کنیم. اغلب لپ تاپ تمام ابزارهای طراحی ماست. رول های تهیه پیش نویس جداول ، چاپ لبه مستقیم و پرنعمت از یک خاطره قدیمی.

پروژه های قابل توجه

از پروژه های متمرکز محلی و کارکنان کوچک خود در دهه 1980 ، OLC سرانجام خدمات خود را گسترش داد و برای ارائه خدمات به مشتریان محلی به دفاتر در اورلاندو ، توکیو و قاهره رسید. با تشخیص اینکه مشتریان ما برای نیازهای منحصر به فرد و خاص خود به خدمات خاصی احتیاج دارند ، ما همچنین یک بخش طراحی آب و یک بخش طراحی داخلی را در طول مسیر قرار دادیم.

در طول سالها ، OLC طیف گسترده ای از امکانات بهداشتی ، سلامتی ، مهمان نوازی ، تفریح ​​و آب را توسعه داده است. پروژه های قابل توجه عبارتند از:

  • مرکز اجتماعی جامعه دره استس ، پارک استس ، کلرادو
  • چندین ساختمان برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ ژیراردو ، میسوری
  • اضافات و تمدید در باشگاه ورزشی Nittawan ، Nittawan ، پنسیلوانیا
  • باشگاه تنیس و ترشی بال جدید Haas for Palm Beach Gardens ، فلوریدا
  • باشگاه اجرایی New Lake Nona در اورلاندو ، فلوریدا
  • بازسازی لابی و اتاق در Doubletree by the Hilton Hotel در دنور
  • مرکز سلامتی مرکز پزشکی منطقه ای هنکاک در گرینفیلد ، ایندیانا
  • پروژه تناسب اندام Deepak Chopra
  • بسیاری از پروژه های مهمان نوازی برای یک توسعه دهنده اصلی پارک موضوعی در فلوریدا

تا به امروز ، شرکت ما بر نیازهای مشتریان ما و به طور خاص بر پروژه هایی تمرکز کرده است که جوامع ما را سالم نگه می دارند – از مراکز تناسب اندام کامل تا نزدیکترین استخر شما. مدیران و کارکنان ما از این امتیاز برخوردار بوده اند که در این 60 سال بر روی بسیاری از پروژه های هیجان انگیز و تغییر دهنده زندگی کار کنند. به همین دلیل از مشتریان ، مشاوران ، کارشناسان صنعت ، پیمانکارانی که طرح های ما را ایجاد کرده اند و افرادی که در این راه می شناسیم تشکر می کنیم.

با نگاهی به گذشته خود ، می توان با اطمینان گفت ، همانطور که در آگهی آمده است ، “ما یک یا دو چیز یاد گرفته ایم.” اما تمرکز ما را بر آنچه در دنیای تغییر مداوم اهمیت دارد ، افزایش می دهد: روابط ، مدیریت ، طراحی خوب و ذهن باز.

استوارت اولسون و هاروی لاووی بنیانگذاران اصلی شرکت معماری FMFA 60 ساله ، Olson Lavoi Corporation یا OLC هستند که امروزه شناخته شده است.

برای آشنایی بیشتر با OLC اینجا را کلیک کنید. توجه: هاروی لاووی در هیئت مدیره وزارت امور خارجه فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *