Open House NY 2021 به شما امکان می دهد گوشه های پنهان نیویورک را کشف کنید


خانه باز در نیویورک (OHNY) ، یک رویداد سرگرم کننده سالانه که شامل برخی از جالب ترین ، مبهم ترین و جالب ترین ساختمانهای شهر است ، در آخر هفته 16 و 17 اکتبر امسال برگزار می شود. در حالی که تقریباً نیمی از مکان ها برای عموم آزاد و باز است – یا رویدادهای مجازی هستند – حدود نیمی از آنها نیاز به رزرو دارند. و شما می خواهید به بالاترین سطح خود برسید ، زیرا رزرو تورها از ساعت 11 صبح امروز باز است و رزروها به سرعت افزایش می یابد.

“Open House نیویورک در پی حادثه 11 سپتامبر تاسیس شد ، هنگامی که دسترسی به منهتن پایین به طور ناگهانی به شدت محدود شد. امروز ، در زمانی که پنج نفر از ساکنان Borough در تلاش برای برقراری ارتباط مجدد با یکدیگر و شهر هستند. OHNY Weekend ارائه می دهد Rob Rogers ، رئیس هیئت مدیره OHNY گفت ، نیاز به انگیزه برای تحقیق و کشف دارد. “

از ویژگی های رویدادهای امسال که در هر پنج ناحیه برگزار می شود ، می توان به فرصت دیدن بسیاری از نقاط دیدنی شهر در شب (از جمله یادبود 11 سپتامبر ، قلعه بلودر ، سالن راه آهن موینیهان و جزیره کوچک) اشاره کرد. فرصتی برای کاوش در گوشه و کنار حیاط نیروی دریایی بروکلین (از جمله ساختمان 92 ، Cree Precision HQ ، Dock 72 ، Distillery Kings County و Nanotronics) ؛ بیمارستان آبله در جزیره روزولت ؛ نهر خود نیتا ؛ مرکز هنری در جزیره فرمانداران ؛ و مرمت پروژه صدف صدفی.

هارلم فرهنگ خزیدن ، و همچنین تورهای گروهی در قبرستان وودلاون ، هتل TWA ، پارک مورنینگ ساید ، براس نسویل و قبرستان گرینوود وجود دارد. می توانید به Ub Duban Moors در واشنگتن هیتز ، NYCHA Art at Red Hook Houses یا تور دوچرخه هنر عمومی وظیفه ملحق شوید. تورهای اقامتی جداگانه از جمله خانه های Blue-Steelwell-Perrin در Staten Island ، Greenwich Village Row Houses ، Houses در خیابان هنری و خانه های فروشنده و Underdonk در Ridgewood وجود دارد.

و در اینجا مجموعه های برجسته است اداره بندر قرن نیویورک و نیوجرسی، که بر تأثیر اداره بندر تمرکز می کند ، و دیگری نامیده می شود دانش رادیکال: کتابخانه های کمتر به عنوان یک کاتالیزور جامعه نیتیش، درباره نحوه بهبود زندگی کتابخانه های نیویورک

عکسی از امکانات برای مرتب کردن کتابها

پیکان

امکانات مرتب سازی BookOps

NYPL

در اینجا برخی از انتخابهای OHNY برای بهترین رویدادهای آخر هفته در مکانهایی که عموم مردم معمولاً در پشت صحنه نمی بینند ، آورده شده است:

  • امکانات مرتب سازی BookOps: کشف کنید که چگونه هزاران کتاب در آرشیو ارتباطات کتابخانه عمومی بروکلین و کتابخانه عمومی نیویورک خوانندگان کنجکاو در سراسر شهر را در این ساختمان شهر لانگ آیلند پیدا می کنند.
  • EWR Airport Building One: OHNY امسال به نیوجرسی رفت و داستان پشت ترمینال اصلی فرودگاه 1934 را باز کرد ، یک الماس آرت دکو به سه قسمت تقسیم شد و فقط 3700 پا از نقطه شروع خود متصل شد.
  • Samit a Vanderbilt: Midtown را از ارتفاع 1200 پا ، بلندترین نقطه منهتن تجربه کنید. از آسانسورهای شفاف گرفته تا نورگیرهای شیشه ای ، نیویورک ، پیاده رو تا آسمان ، از مناظر خیره کننده دیدن کنید.
  • حیاط نیروی دریایی بروکلین: نانوترونیک: توسعه صنعتی در نانوتورونیک آغاز می شود ، مرکز جدیدی برای هوش مصنوعی ، و نوآوری در رباتیک باعث پیشرفت تولید در نیویورک و فراتر از آن می شود.
  • شمال شرقی برانکس YMCA: طی چند دهه ساخت و ساز ، این اجتماع جدید در یک جنگل شهری سه هکتاری ایجاد شده است و برای ارتقاء سلامت و رفاه ساکنان و مناطق اطراف آن در داخل و خارج یافت می شود.
  • جزیره کوچک @ شب: تجربه ترکیب طبیعت و هنر از طریق درخشش در اسکله 54 تازه بازسازی شده و بازسازی شده در سواحل چلسی غربی.

تمام اطلاعات مربوط به رویدادها و بلیط های OHNY 2021 را از اینجا دریافت کنید. همچنین پنجشنبه ، 14 اکتبر ، مهمانی راه اندازی برای تعطیلات آخر هفته در پشت بام کتابخانه بنیاد تازه تأسیس Stavros Nyarkos برگزار می شود. در اینجا می توانید اطلاعات بلیط آن را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *