r / قوانین غذا و فراخوان تعدیل کنندگان: غذا


لینک های مفید

[ Submit a Nutrition Research Discussion post ]
[ Wiki – FAQ ]
[ Wiki – Data / Info Sources ]
[ Wiki – Research / Study post format info ]
[ Wiki – Suggested Reading ]
[ Wiki – Suggested Media ]
[ The Subreddit Sidebar ]
[ Message the Moderators ]

قوانین subreddit

توجه: از درخواست استثنا اجتناب کنید ، زیرا قوانین و اعتدال باید به طور عادلانه و برابر برای همه اعمال شود. قبل از ارسال درخواست تجدیدنظر ، هر پاسخی را که از طرف مد ، از جمله ناظر خودرو دریافت می کنید ، به طور کامل بخوانید.

1) عدم وجود رژیم غذایی به نفع یا مخالف هرگونه رژیم غذایی – جنگ های رژیم غذایی در اینجا خوش آمدید. جنگهای صلیبی معمولاً خارج از موضوع هستند و اغلب برای ایجاد التهاب در نظر گرفته شده اند. شرکت کنندگان در این موضوع فرعی دارای الزامات غذایی مختلف ، باورها ، انواع بدن و اهداف هستند. طرفدار رژیم غذایی خوب است. طرفدار تکان خوردن یا طرفدار رژیم غذایی طبیعی نیست و منجر به ممنوعیت می شود. نه؛

 • با سایر رژیم ها / باورها با تحقیر رفتار کنید – به جای آن گزارش دهید با آنها صحبت کنید ، نه در مورد شخص / گروه دیگری ،

 • برای رای دادن از طریق رژیم غذایی کسی

 • برای ترویج یا انکار اخلاق و اخلاق

 • برای ترویج مطلق گرایی در رژیم غذایی – بدون رژیم فقط سالم. شما می توانید بگویید “این برای من بهترین است” و توضیح دهید که چرا و بر چه چیزی تأکید دارد

 • ادعاهای روشنی داشته باشد – ادعای درمان بیماری های مزمن مجاز نیست. گفتن “می تواند علائم را کنترل کند” خوب است

 • در ملخ یا خدمه شرکت کنید – از انجام این کار با این یا هرگونه ویرایش فرعی دیگر یا ارسال در آن خودداری کنید

 • تعصب ناله می کند – بی فایده. “من ناراحت نمی شوم چون می روم (نام رژیم)” فقط گندی است که باعث تکان خوردن و بازی در نقش شهید می شود

 • تبلیغ بیش از حد رژیم مبتنی بر subreddit – در مورد رژیم غذایی مورد علاقه خود صحبت کنید ، اما آن را فقط در 1/10 فعالیت خود تبلیغ کنید

2) بدون درخواست غذای شخصی. به جای آن در قسمت نظرات بپرسید / r / بحث هفتگی تغذیه شخصی در مورد تغذیه – اگر پست شما حاوی هر کسی زمینه شخصی (این امر در مورد شما ، رژیم غذایی شما ، اعضای خانواده یا هر فرد دیگری در زمینه شما صدق می کند) و / یا درخواست ارزیابی رژیم غذایی شما (آنچه شما یا کسی در زندگی خود خورده اید ، خورده اید یا در مورد مصرف آن فکر کرده اید) ، حذف خواهد شد، بدون استثنا. تلاش برای متوقف کردن اجرای این قانون با تظاهر به غیرقابل درک بودن ، یا ارائه هرگونه تجدید نظر خواهی بی اساس ، اشتباه ، غیرقابل قبول یا شکایات مبتنی بر حقوق ، منجر به ممنوعیت می شود.

3) خط قرمز ضروری است – از جنگ های آتشین اجتناب کنید و با شکایت رای دهید. ترول ، توهین ، گروهک ها یا مخالفت با زیردستان ، تعدیل کنندگان و یا حتی خود جامعه نیز می تواند منجر به ممنوعیت شود. به جای فحش دادن ، منابع ، نقل قول ها و تحقیقات را به اشتراک بگذارید و زمانی که مواضع شما متفاوت است قبول کنید. اگر چیزی شما را عصبانی می کند بروید.

4) بدون هرزنامه وبلاگ و / یا خود تبلیغی – هر گونه پیوند ، پیوند یا ذکر مواردی که با آنها ارتباط دارید حذف می شود و احتمالاً منجر به ممنوعیت می شود. این امر در مورد سایت ها ، فیلم ها ، کانال های رسانه ای ، کتاب ها ، مقاله ها ، نظرسنجی ها و موارد دیگر شما صدق می کند. زیرنویس اینجاست تا در مورد علم تغذیه به شما بگوید ، نه آنچه که شما ایجاد کرده اید. سعی نکنید از یک منبع زیر آب برای هدایت ترافیک به آنچه مورد علاقه شماست استفاده کنید ، حتی اگر رایگان باشد. در صورت ارسال درخواست به ناظران ، نظرسنجی های مورد تایید IRB می تواند تأیید شود.

5) به دنبال مراقبت های پزشکی نباشید – این گزارشات مشکل ساز معمولاً مربوط به بیماری ، تشخیص ، آزمایش آزمایشگاهی و / یا بحث شما با یک متخصص مراقبت های بهداشتی است. می توانید بپرسید تغذیه چگونه بر یک فرد به طور کلی تأثیر می گذارد ، اما نمی توانید در مورد درمان یا درمان بیماری های پزشکی و یا اینکه چگونه انتخاب غذا بر وضعیت داخلی شما (یا عضو خانواده) تأثیر می گذارد ، مشاوره بخواهید. تمام سوالات پزشکی باید به پزشک ، متخصص تغذیه یا سایر پزشکان واجد شرایط و دارای مجوز که به سوابق پزشکی شخصی شما دسترسی دارند ارجاع داده شود. جستجوی کمک پزشکی در انجمن اینترنتی خطرناک است. در بیشتر موارد ، این نیز غیرقانونی است و در مقابل استفاده از کدهای بهداشتی توسط کاربران برای ارائه آن در این انجمن به شما ممنوع است.

6) همه پیوندها باید مستقیم باشند – فیلتر سایت reddit استفاده از کوتاه کننده های پیوند را حذف می کند. به جای آن از URL مستقیم استفاده کنید. ارسال پیوندها با استفاده از خدمات ردیابی پیوند منجر به ممنوعیت فوری می شود.

7) هیچ پیامی از حسابهای جدید و حسابهای دارای کارمای منفی وجود ندارد – حساب های جدید نمی توانند در این قسمت پیام جدیدی ایجاد کنند. با این حال ، با خواندن سایت و ویرایش می توانید در مورد سایر پست ها نظر دهید. حسابهای منفی کارما نمی توانند در اینجا پست بگذارند یا نظر بدهند.

پیشنهادات

این پیشنهادات برای افزایش تجربه تبعیت از شما ارائه می شود.

 • از موضع “غذای مناسب برای همه” خودداری کنید. بپذیرید که رویکردهای دیگری وجود دارد که ممکن است با آنها مخالف باشید ، انواع دیگر بدن و اهداف مختلف.

 • هنگام پرسیدن یا پاسخ دادن به سوالات ، اطلاعات مربوط ، مرتبط و مفید را درج کنید. هنگام ارائه دیدگاه خود ، پیوندهایی به تحقیقات ، مقالات ، تحقیقات ، مقالات و غیره ارائه دهید. آیا نیاز به یافتن شواهد دارید؟ بررسی PubMed یا Google Scholarبه

 • این می تواند یک پرسش و پاسخ باشد. اگر سوالی دارید ، جستجو کردن قبل از ارسال یا نگاهی به جدید ما سوالات متداول که ما شروع کردیم

 • گزارش پست ها و نظراتی که خط مشی های اعتبار سایت یا اعتبار فرعی را نقض می کنند. به دلیل تفاوت نظرات یا پست ها را گزارش نکنید. این اتلاف وقت و گزارش سوءاستفاده است.

استعداد کاربر

می توانید سلیقه خود را طوری تنظیم کنید که سطح دانش / تحصیلات شما در مورد تغذیه را نشان دهد. غریزه کاربری را انتخاب کنید که برای او فاقد صلاحیت هستید. هر شخصی که نتواند در صورت درخواست وضعیت کاربر خود را تأیید کند ، ممکن است ممنوع شود.


تعدیل کننده مورد نیاز است

همانطور که واحد ما به سرعت رشد می کند ، نیاز ما به گسترش تیم تعدیل کنندگان ما نیز افزایش می یابد. هدف ما افزودن چند کاربر با تجربه Reddit است که علاقه زیادی به تغذیه دارند و مایل به نظارت بر / تغذیه به عنوان فضایی کالجی برای بحث تغذیه آموزنده هستند.

در اینجا چیزی است که ما از متقاضیان جستجو می کنیم. ارسال درخواست به modmail

 1. مد باید دارای تاریخچه ای محکم باشد مثبت مشارکت در / r / تغذیه. برای توجیه این امر ، لطفاً چند پیوند مستقیم به نظرات مربوط به سابقه حساب خود برای ما ارسال کنید.

 2. ما به دنبال مد در هر سطحی هستیم ، اما به ویژه RDN یا سایر افرادی که آموزش های علمی رسمی در زمینه تغذیه دارند. لطفاً در مورد تحصیلات و زمینه کاری فعلی خود بگویید.

 3. تجربه اصلاح Moddit گسترده است ، اما مورد نیاز نیست. همچنین برای کمی تجربه کد نویسی. اگر در حال اصلاح سایر اشتراک ها هستید و اگر تجربه مرتبط دارید ، مانند تعدیل دیگر انجمن ها / صفحات ، استفاده از ابزارهای وب داخلی و غیره ، به ما اطلاع دهید.

 4. مودها باید کاربران مکرر Reddit باشند. حالت ایده آل برای شخصی است که چندین بار در روز از Reddit دیدن می کند ، می تواند مدتی را برای حل مسائل مربوط به ورود مجری صرف کند و پیش بینی می کند که این کار در آینده ادامه پیدا کند.

 5. شما باید یک بازیکن تیم باشید که فرایندها و روش های زیر را انجام می دهد ، از جمله استفاده از کانال های ارتباطی ، به طوری که ما در یک صفحه بمانیم و نماینده یک جبهه واحد و سازگار باشیم که اولویت را به رژیم غذایی و کاربران اصلی آن می دهد.

 6. شما باید فردی باشید که از قوانین پیروی کند و بتواند بازخوردهای خشن / انتقادی از غریبه ها را در اینترنت بدون شکستن ، گم شدن و تسلیم شدن مدیریت کند.

اگر علاقه مند به ارسال یک برنامه هستید ، به مدیران پیام دهید توجه داشته باشید که برای همه موارد بالا اعمال می شود (لطفاً از شماره گذاری استفاده کنید)به درخواست خود را به عنوان یک نظر در اینجا نگذارید.


مثل همیشه ، تیم ناظران آماده افکار و ایده های شما در مورد ویرایش است. این کار را بکن ارسال پیام به تعدیل کنندگان از طریق پستبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *