SNL Recap: Owen Wilson Expands Wow and Cast Season Premiere


شنبه شب زنده آخر هفته وارد 47 امین فصل خود می شود و مجری برنامه اوون ویلسون و مهمان موسیقی کیسی ماسگریوز در موقعیت تورم و ثبات قرار دارند. با از دست دادن بک بنت و لورن هولت ، این نمایش سه بازیکن برجسته جدید اضافه کرد ، با بالون کامل بازیگران به بالاترین ارتفاع 21 نفر از بازیگران. در همان زمان ، لورن مایکلز در پشت صحنه بوده است تا بتواند ضربه های سنگین هنرمندان فعلی را حفظ کند ، ظاهراً کیت مک کینون ، کانن تامسون ، ادی برایانت ، سیسیلیا استرانگ ، کالین جوست ، مایکل چه و پیت دیویدسون. ، با این امید که حداقل 50 فصل دوام بیاورند. در آن زمان ، من معتقدم مایکل یا فرمان را به شخص دیگری سپرده بود یا چراغ های استودیو 8H را خاموش کرده بود.

به عبارت دیگر ، هیچ چیز تغییر نکرده است ، اما همه چیز تغییر کرده است است تغییر می کند. اعضای باتجربه بازیگران باید یک پتو داشته باشند که بر اساس نیاز خود بیایند و بروند ، و طبق برنامه هرگونه خلبان تلویزیونی یا فیلمی که می گیرند ، در SNL پرواز می کنند (به عنوان مثال ، مک کینون این هفته غایب بود). اما ورود استعدادهای جدید به صفحه و در اتاق نویسندگان طی یکی دو سال گذشته نشان داد که چگونه SNL می تواند تغییر کند و کدام کمدین ها می توانند چهره های جدید SNL شوند (بوون یانگ ، کلوئی فاینمن ، ایگو). Novodim ، و در حداقل دو نفر از آخرین بازیگران ، بیشتر در زیر).

و اشتباه نکنید: نمایش به شدت نیاز به حرکت در آینده دارد و از خفگی کلاستروفوبیک مایکل در نمایش دور است. این نمایش همچنین باید از فرهنگ سمی دور شود که تا حدودی تابستان امسال در یک دادخواهی مطرح شد که ادعا می کند هوراتیو سانز کمدین 20 سال پیش در طول نمایش یک نوجوان را لباس پوشیده است. SNL و NBC و اجازه دهید باشد. و فقط چند سال پیش ، دونالد ترامپ ، متهم به جنایت جنسی ، به گرمی به این برنامه دعوت شد.

حکمت پذیرفته شده در حال حاضر این است که SNL فعلی هرگز به همان خوبی که قبلاً برنامه را دیدید نیست ، که احتمالاً به دلیل بزهکاری دائمی نوجوانان در برنامه ، یا شاید این واقعیت است که حس شوخ طبعی افراد با افزایش سن افزایش می یابد. ظاهر می شود. در هر صورت ، SNL همیشه یک مکان منحصر به فرد در فرهنگ داشته است ، بزرگترین بستر را برای هنرمندان نوظهور – حتی در میان بدترین کمدین ها ، برای داشتن یک مکان در SNL نشانه مطمئنی از موفقیت است. در کمدی به دست می آید – در حالی که به ندرت توسط فقط یک شخصیت (فصل ادی مورفی یک استثناء بزرگ است). این نمایش ، در بهترین حالت ، می تواند با گذشت زمان تغییر کند و احساسات کمدی جدیدی را منعکس کند – هیچ کس قصد نداشت برای همیشه آنجا باشد (به جز مایکلز). به نظر می رسد این برنامه در قسمت های اخیر کمی متمرکز شده است چهار اعضای فعلی بازیگران با کمربند زیر 10 سال. از خود بپرسید: واقعاً چقدر نمایش از سال 2012 تغییر کرده است؟

بنابراین ، با در نظر گرفتن همه اینها ، بایدن در Cold Open به دموکرات ها می پیوندد هر کسی که اولین نمایش فصل این هفته را افتتاح کند ، حتی بیشتر چشمگیر است. من بارها از این که سرمای سیاسی وحشتناک و بیهوده در SNL ، به ویژه در سال های ترامپ ، و اینکه او چقدر بر ستاره های مهمان مشهور تکیه کرده است ، شکایت کرده ام. از دیدن جیمز ، عضو جدید بازیگر نقش استین جانسون ، که در اینترنت نقش بایدن را بازی می کرد ، شگفت زده شد که به خاطر تأثیر ترامپ مشهور شد. من فکر می کنم به جرات می توان گفت که یک بازیکن نسبتاً ناشناخته با ویژگی های جدید هرگز به دلیل اولین تماشاگران تماشاگر برتر فصل ، اولین بازی خود را در SNL انجام نداد. و او آن را از پارک بیرون آورد ، اثر biden او پیشرفت بزرگی نسبت به تیم برچسب فصل گذشته Jim Carrey و Alex Moffat بود.

دومین موردی که در اینجا اضافه می کنم این است که از بین همه بازیگران ارشد که در بالا ذکر کردم ، سیسیلی استرانگ و ادی برایانت ممکن است مورد علاقه من باشند ، و آنها بلافاصله نشان دادند که سناتور دموکرات سناتور سینما کرستن و سناتور جو مانچین.

https://www.youtube.com/watch؟v=uzEPvj46rGQ

اوون ویلسون قبلاً هرگز میزبان SNL نبوده است ، اما هرگز آن را از او نمی دانید مونولوگجذابیت شگی ویلسون چهار دقیقه و نیم به طور مستقیم در کره چشم وارد شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=FZrfqnSfMcU

من در مورد کل رویداد تا کنون به طور واضح چیزی نگفته ام ، زیرا اولین پخش فصل بسیار رایج بود: کمی عصبی بیرون از دروازه ، یک طرح برجسته “که باید ببینید” (و نه یک طرح قابل مشاهده) ، اما بسیاری از وعده ها و بسیاری از لحظات خنده دار طرح های 10 تا 1 به بینندگان اولین نگاه را به یکی دیگر از اعضای بازیگر دیگر ، سارا شرمن می اندازد و نشان می دهد که چگونه می توان مارک منحصر به فرد ترسناک / کمدی فیزیکی خود را با SNL با اندرو دی دیسموکس هماهنگ کرد. سرویس آزمایش نامهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=v1fY2xtyXsY

جلسه هیئت مدیره مدرسه موفقیت دیگر این بود که ببینیم چگونه نمایش می تواند از چنین هنرمند بزرگی استفاده کند. تقریباً همه اعضای بازیگر خط یا ظاهر خنده داری داشتند: بازی ناگهانی قوی ، هایدی گاردنر عصبانی در تئوری مسابقه انتقادی ، میکی دی با صدایی دیوانه وار ، ترس از بوئن یانگ ، پیت دیویدسون در حال پارس کردن سگ. طراحی شده به عنوان بانتی هانتر ، و به ویژه اندرو D. Dismux. سگ غصار موصار. همانطور که یکی از مفسران یوتیوب گفته است ، “این مانند یک کنفرانس مطبوعاتی بادآور است.”

https://www.youtube.com/watch؟v=C2dj59Db1C4

به طرز عجیبی ، اجرای شب مورد علاقه اوون ویلسون من آمد توزیع چک، هر از گاهی طرح هایی از قبل ضبط می شود ، که قطعاً باید فقط برای اثر اورکل ویلسون و پیچاندن استخوان ایندیاناپولیس چنین می شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=4zO7i9P8mGE

ماشین ها 4 یک پایه محکم وجود داشت که می خواستم آن را گسترش دهم ، زیرا ویلسون شروع به بازی در آخرین فیلم پیکسار در زیرزمینی تاریک می کند. جیمز در استین جانسون نیز اثر لری کیبل گای را برای آن عالی ساخت.

https://www.youtube.com/watch؟v=3WC1YZ1o0UY

جیمز در استین جانسون نیز جلو و مرکز بود فاکس و NFLکه من موفق به حفظ میل شدید به دیدن آن شدم خانه دیوانهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=en7Pc5PSexg

بقیه طرح را در زیر مشاهده کنید: SNL Parody صحنه با کووید بترسید برنامه گفتگوی زنان؛ سروان جف بزوس پیاده روی ستاره ای با اسپین آف پیاده روی ستاره میلیاردی؛ و کنان تامسون ، R.C مورد علاقه زن مرده کلی آهنگ می خواند آهنگ تشییع جنازهبه

https://www.youtube.com/watch؟v=Yw4ez2Jp5YA

https://www.youtube.com/watch؟v=XD66suMp3J4

https://www.youtube.com/watch؟v=sJUmN40j7Hs

دو مهمان بسیار معمولی به روز رسانی آخر هفته این هفته: Ego Novodim به روز رسانی منظم برای هایدی گاردنر تبدیل شده است ، که مانند این هفته دائماً با شخصیت های طنز درخشان ظاهر می شود. یک زن سیاه پوست که ده سال است گم شده استبه

پیت دیویدسون، که به اندازه بقیه ما از اینکه هنوز در برنامه است تعجب می کند ، همیشه با قسمت های به روز شده اش می درخشد ، به خصوص وقتی که او در ظاهر مت گالا خود احساس سوزش می کند.

این برنامه همچنین از مجری سابق بروزرسانی ادای احترام کرد نورم مک دونالد، که در سپتامبر پس از ارائه چند کلیپ کلاسیک مک دونالد در دقایق پایانی قسمت فوت کرد. این یادآوری فوق العاده از خطوط متمرکز لیزری مک دونالد و شخصیت به روز شده در او بود. این کاملاً در تضاد با مشارکت مداوم بین میزبان فعلی کالین جوست و مایکل چه بود ، که حرکات یا حرکات خنده او اغلب به خط مشت می رسید.

سخنرانی افتتاحیه یوست از دست دادن هرج و مرج کمدی ناشی از فضای سیاسی سال گذشته ابراز تاسف می کند و به مردم می گوید که به شوخی های زیرساخت های اساسی بخندند – پس از سردی بسیار خنده دار در این موضوع. همانطور که ایستاده است. یوست و چه از نظر شیمیایی عالی هستند و وقتی روی آن تمرکز می کنند ، به روز رسانی همچنان کار می کند (مخصوصاً در مواردی که جوک های یکدیگر را می خوانند). در بیشتر هفته ، فکر نمی کنم بتوانم در مورد قسمت های دلپذیر و جذاب برنامه توضیح دهم.

https://www.youtube.com/watch؟v=mTeOXs9OHFQ

https://www.youtube.com/watch؟v=VFSN6rMozMw

https://www.youtube.com/watch؟v=gt2YVRje68U

https://www.youtube.com/watch؟v=EAp1piWU4pQ

https://www.youtube.com/watch؟v=onXLKcB1a0c

کیسی ماسگریوزکه البته این ویدئو را یک شبه حس کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=a0z7GH78oGo

https://www.youtube.com/watch؟v=4yxYvEYemBI

کیم کارداشیان آخر هفته آینده SNL خود را با مهمان موسیقی وست هالسی راه اندازی می کند. پس از آن ، رامی ملک و Young Thug در 16 اکتبر و Jason Sudekis و Brandy Carlyle در 23 اکتبر می آیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *