‘UK and Ireland Jets Fans’ مشتاق بازی London vs Falcons است


او 22 سال دارد و “JETS، Jets، Jets، Jets!” همه چیز در لندن و پایگاه اصلی ایرلندی اش برای او مانند هر کسی در شرق رادرفورد یا آن سوی دریاچه شیرین است.

نام او سباستین راندازو است ، و او بنیانگذار گروه “طرفداران بریتانیا و ایرلند در سال 2014” است و مشتاقانه منتظر ورود تیم مورد علاقه خود در روزهای آینده Jets-Falcons در ورزشگاه تاتنهام هاتسپور روز یکشنبه است. راندازو شنبه از ایرلند به لندن پرواز می کند.

راندازو در ایمیلی نوشت: “وقتی مادربزرگم در کودکی به نیویورک آمد ، من طرفدار جتز شدم و مرا به فوتبال جت برگرداند.” بعد از آن احساس کردم به تیم وابسته هستم و بقیه تاریخ است. “

آنها تخمین می زنند که 7000 فالوور در شبکه های اجتماعی مختلف وجود دارد ، عمدتا مردان و افراد 18 تا 30 ساله. همه دسته های رسانه های گروهی عبارتند از: KUKNYJets.

راندازو نوشت: “من می گویم شکاف بین طرفداران بریتانیایی و ایرلندی حدود 90 درصد بریتانیایی و 10 درصد ایرلندی است.”

او بیش از یک دهه از طرفداران Jets بوده است ، که به او این امکان را می دهد که در مورد یکی از متحمل ترین طرفداران Jets در سراسر جهان منصف باشد.

راندازو نوشت: “مشکل است ، اما من به هیچ وجه آن را نخواهم داشت.” “روزهای خوب فرا می رسد و این کمبود تازه باعث بهتر شدن آن می شود. این مسخره است زیرا اغلب از ما می پرسند چرا وقتی در انگلستان یا ایرلند هستیم با جت ها در ارتباط هستیم. در اینجا یک نقل قول معروف از راک بزرگ فوتبال اریک کانتونا آمده است: “شما می توانید همسر ، سیاست خود ، دین خود را تغییر دهید ، اما هرگز ، هرگز نمی توانید تیم فوتبال مورد علاقه خود را تغییر دهید.” ”

تیم او ، اگرچه بسیاری از آنها در بازی حضور خواهند داشت ، اما مصمم هستند تا آنجا که ممکن است به ورزشگاه MetLife نزدیک شوند.

راندازو نوشت: “هدف ما این است که این بازی را شبیه بازی خانگی جت ها کنیم.”

این به معنی “جت ، جت ، جت ، جت!” از سکوها می پرید.

سباستین راندازو
سباستین راندازو
سباستین راندازو

“بهترین مانترا در فوتبال. امیدوارم یکشنبه با صدای بلند آن را بشنوید! راندازو نوشت.

مانند بسیاری از طرفداران Jets در اینجا ، Randazo گاگا را در جک ویلسون دارد.

“بسیار جالب!” او نوشت. “من اعتراف می کنم که جلو نرفتم و آن را باور کردم [Sam] دارنولد ، اما سخت است که مورد تشویق ویلسون قرار نگیرم ، و او قطعاً با وجود مبارزات اولیه من برنده شد. امیدوارم این بار ، ما مرد مناسب را داشته باشیم. ”

“من دارنولد را دوست داشتم – او مردی متواضع و با استعداد بود. من فکر می کنم او از حق رای دادن از GM به HC ناامید شد و برای او آرزوی موفقیت می کنم در کارولینا (تا زمانی که به قیمت جت ها تمام نشود). [Adam] از طرف دیگر ، وقتی من خبر رسید که او در حال مصاحبه با جت ها است ، من معروف گفتم که کار سختی است. ਕਿੰ چقدر اشتباه کردم؟! او از روز اول انتخاب اشتباهی بود و هرگز نباید در نزدیکی زمین حرفه ای فوتبال دیده شود. ”

راندازو قبلاً متقاعد شده است که سرمربی جدید روبرت صالح یک مرد معمولی نیست.

“چگونه می توانید مربی را دوست نداشته باشید؟” او نوشت. “انرژی که لذت را به ارمغان می آورد مسری است! قطعاً احساس می شود که فرهنگ جدیدی در اطراف هواپیماها وجود دارد و من فکر می کنم این محصول صالح است – دیدن او در حال شلیک اسلحه های جوان واقعاً هیجان انگیز است. امیدوارم بتواند خودش را محکمه عالی خوب نشان دهد. ”

یکی از اعضای گروه Randazo به Kingsley Niman نزدیک شد ، که از این احساس حمایت کرد و صالح را تحسین کرد.

نیگمن در ایمیلی نوشت: “گاز بسیار وحشتناک بود ، با توجه به استعدادهای دیگر ، کار در ابتدا نباید انجام می شد.” “من برای سم احساس می کنم ، اما فکر نمی کنم او به عنوان کلید اصلی BB یک شکست خوب با Jets داشته باشد. یک خط O ضعیف پیشرفت او را متوقف کرد و در نهایت با او معامله کرد تا جایی برای ویلسون ایجاد کند. ”

صالح ضد گاز است. “اراده انرژی او مسری است و داشتن مربی با کمی کاریزما و اشتیاق بسیار عالی است!” نی من نوشت

سباستین راندازو و پیکان در خارج از کشور
سباستین راندازو و پیکان در خارج از کشور
تیرهای خارج از کشور

نیومن انتظار دارد مدیرکل جو داگلاس ویلسون به دنبال حفاظت باشد.

منمن می نویسد: “هیجان زیادی در مورد او به عنوان بازیکن ، روز حرفه ای او بی نظیر بود ، اما نگرانی من این است که خط حمله ما پیشرفت او را در این لیگ متوقف کند و احتمالاً مانند دارنولد به پایان برسد.”

مرد 30 ساله 12 سال از طرفداران Jets بوده است.

وی گفت: [Adam] گاز بازگردانده شد و کل فصل دوم دردناک بود. “نیمان نوشت. “وقتی از تانک پریدم ، برای از دست دادن هیجان بیشتری داشتم [Trevor]”لارنس یک چیز بود ، اما او سال گذشته با 2 برد بیشتر از ویلسون خوشحال بود. امیدوارم درد از بین نرود!”

راندازو علاقه خاصی به کوین ویلیامز دارد.

او نوشت: “جانور کامل.” “او نه تنها یک بازیکن فوق العاده م effectiveثر است که فقط بهتر و بهتر می شود ، بلکه بخشی از الهام بخش افرادی مانند من است. مانند کوین ، من مادرم را در نوجوانی به دلیل سرطان از دست دادم و دیدن مقاومت و موفقیت او قطعاً الهام بخش است. ”

نیک منگولد ، مرکز سابق جتز مدتهاست که مورد علاقه است. راندازو نوشت: “بازیکنان بزرگ سابق و افراد بزرگ نیز.” او همیشه به ما هواداران عاشق انگلستان را نشان داده است و او هم مثل من طرفدار تاتنهام است. “

راندازو در پیروزی 27-14 جتز مقابل دوتایی ها در سال 2015 شرکت کرد.

او نوشت: “به شخصه ، این یک تجربه باورنکردنی به عنوان اولین بازی جت من بود.” “همچنین ، همیشه خوشایند است که می بینیم فنلاندی ها را شکست می دهیم.”

او تیم خود را از طریق پخش Sky Sports یا پاس بازی NFL تماشا می کند.

راندازو می گوید: “ممکن است این مبارزه با این باشد که برخی اواخر شب حوالی 4 بعد از ظهر به پایان برسند ، اما با افتخار می گویم که از زمانی که هوادار شدم هیچ بازی را از دست ندادم.”

وی در زمان سفیر در بریتانیا در زمان رئیس جمهور قبلی آمریکا با وودی جانسون ملاقات نکرد.

راندازو نوشت: “متأسفانه نه. ما از او پرسیدیم آیا می خواهد ما را برای یک فنجان چای دعوت کند ، اما من فکر می کنم که این دعوت باید در پست گم شده باشد.”

Man همچنین در بازی Jets-Dolphins در Wembley حضور داشت.

او می نویسد: “برخی از خاطرات و عکسهای فوق العاده ای که من هنگام تمرین بازیکنان گرفتم.” “زمانی که او به لندن می رسید متوجه شدم و برای گرفتن امضا به فرودگاه رفتم – متأسفانه هواپیمایش زود رسید ، بنابراین دلم برایش تنگ شد. اما ب “6 سال طولانی گذشت و من مشتاقانه منتظر دیدار او در انگلستان هستم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *