WellBefore ماسک های N95 دارای مجوز NIOSH مقرون به صرفه و م effectiveثر هستند


پول زیادی برای حفاظت از ویروس ها خرج نکنید.

به همین دلیل WellBefore ، یک بازار آنلاین آنلاین برای ماسک ها ، PPE و سایر محصولات مهم پزشکی ، با در نظر گرفتن بودجه و ایمنی شما ، یک ماسک N95 دارای مجوز NIOSH بسیار م buildingثر ایجاد می کند.

ماسک های N95 در حال حاضر در انبار موجود است و فقط با قیمت 1.99 دلار سفید می شوند ، با حداقل سفارش پنج ماسک و افزایش 10 عدد از آنجا.

از آنجا که ماسک ها یکبار مصرف و یکبار مصرف هستند ، سفارش عمده قدم بزرگی است ، بنابراین هنگام ترک ماسک هرگز روی صورت خود باقی نگذارید و همیشه از ماسک تمیز استفاده کنید.

ماسک سفید دارای مجوز NIOSH
خوب قبل از

بنابراین این مطالب به چه معناست و چرا اینقدر مهم هستند؟ برای شروع با NIOSH ، مخفف انستیتوی ملی ایمنی و بهداشت شغلی است و به عنوان یک سازمان غیرنظامی عمل می کند تا بهترین توصیه ها را در مورد مقررات بهداشتی و ایمنی ارائه دهد ، مانند اینکه چه نوع ماسک هایی ما را در برابر ویروس ها و بیماری ها محافظت می کند. به وب سایت CDC

حرکت به سمت بخش N95 معادله ؛ این یعنی چی؟ این عدد تنها نشان دهنده حداقل درصد ذراتی است که ماسک می تواند فیلتر کند ، با حداقل استاندارد 95 pass عبور.

این فیلترها حداقل 95 درصد ذرات بسیار کوچک (0.3 میکرون) را فیلتر می کنند. صفحه NF FFR قادر به فیلتر کردن ذرات ، از جمله باکتری ها ، ویروس ها و گرد و غبار است. ”

https://www.youtube.com/watch؟v=xzmOKbfz4q8

تیم Wellbeefore برای اطمینان از مطابقت ماسک های خود با تمام معیارهای تعیین شده توسط NIOSH و CDC ، ماسک ها را بررسی می کند تا مطمئن شود که آنها ماسک های اصلی N95 هستند ، همانطور که در فیلم بالا مشاهده می شود. برای آزمایش بیشتر فیلتراسیون ، در گزارش اخیر آزمایشگاه های نلسون برای آزمایش در 17 سپتامبر ، ماسک تنفسی Wellbeefore N95 با 95٪ رنگ پرواز ، که در سه آزمایش 0.7 سینه بود ، 99.712٪ فیلتراسیون را نشان می دهد.

با این حال ، با هر ماسکی ، فیلتراسیون تنها چیزی نیست که باید در نظر داشته باشید ، زیرا برای جلوگیری از سر خوردن میکروب ها به داخل و خارج از هر فضایی در اطراف بینی و دهان خود ، به یک دستگاه محکم و ایمن نیاز دارید. به همین دلیل است که ماسک WellBefore دارای بندهای قابل تنظیم برای اطمینان از تناسب ایمن شما می باشد و بر روی کل سر خود حلقه می زنید تا از انجام آن مطمئن شوید و خستگی مزاحم گوش را که دیگران می توانند ماسک حلقه گوش ارائه دهند ، از بین ببرد.

مجموعه ای از دستورالعمل ها برای نحوه استفاده از ماسک صورت
خوب قبل از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *