کلید یک انبار سالم – تناسب اندام کندی


اگر کارفرمای شما به شما این امکان را می دهد که در یکی از برنامه های تناسب اندام شرکت ما در Mount Laurel ، NJ شرکت کنید ، از ایجاد یک سبک زندگی سالم تر شگفت زده خواهید شد. به هر حال ، شما ممکن است در گذشته رژیم غذایی را با موفقیت متفاوتی امتحان کرده باشید یا فقط به وزنه برداری یا تمرینات قلبی متکی باشید تا به اهداف تناسب اندام خود برسید.

شروع به ایجاد یک سبک زندگی سالم برای همه متفاوت است ، اما اغلب به این معنی است که رژیم غذایی مغذی تری برای رژیم روزانه خود ایجاد کنید. اگر می خواهید شروع به ایجاد یک سبک زندگی سالم کنید ، در اینجا نکات مهمی وجود دارد که باید در انبار خود نگهداری کنید.

عدس و حبوبات

عدس و حبوبات منابع عالی مواد مغذی و پروتئین هستند بدون افزودن چربی های ناسالم یا مواد غیر ضروری و بالقوه مضر به هر چیزی که می پزید. آنها اغلب می توانند گوشت را به تاکو ، سوپ یا سالاد تبدیل کنند تا میزان پروتئین آن افزایش یابد.

علاوه بر نگه داشتن حبوبات و حبوبات خشک ، باید کنسرو لوبیا را به کابینت انبار خود اضافه کنید تا زمان لازم برای پخت یک غذای سالم در آخر هفته شلوغ کاهش یابد.

غلات کامل

یک رژیم غذایی سالم نیاز به کمک برخی کربوهیدرات ها دارد. کربوهیدراتهای پیچیده مانند غلات ، ماکارونی گندم کامل ، جو دوسر و بیشتر منابع عالی انرژی را برای بدن شما ارائه می دهند ، زیرا هضم آنها با سرعت کمتری نسبت به جایگزین ها انجام می شود. اگر کمی زمان بیشتری برای آماده سازی داشته باشید ، برنج قهوه ای نیز می تواند جایگزین مناسبی برای رژیم غذایی سالم باشد.

گزینه های یخچال و یخ زده

یک متخصص تغذیه همیشه توصیه می کند برخی از اقلام را که دارای ماندگاری طولانی هستند ، حتی اگر به کمی تبرید نیاز دارند ، در دست داشته باشید. به عنوان مثال ، شیر تخم مرغ و بادام اغلب می توانند چند هفته بدون خراب شدن در یخچال بمانند و منبع عالی پروتئین و سایر مواد مغذی هستند که می توانند به شما در طول روز راضی باشند.

در قسمت یخ زده ، می خواهید مطمئن شوید که همیشه یک کیسه سبزیجات مخلوط در فریزر خود دارید که می توانید در یک لحظه آنها را بیرون بیاورید. اگرچه میوه ها و سبزیجات تازه همچنان ترجیح داده می شوند منجمد شوند – اگر چیز دیگری به خاطر طعم و مزه نباشد – سبزیجات منجمد را می توان به سرعت برشته یا برشته کرد ، اما اگر لازم است یک غذای سالم بپزید تا آنها را در دست داشته باشید.

آنچه باید در مورد لوازم اصلی انبار سالم بدانید یا برنامه های تناسب اندام شرکتی موجود در ساوت جرسی را بخوانید ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *