تعقیب و گریز “جروم پاول” می تواند برای کار او هزینه داشته باشد


جروم پاول باید برای دوره دوم به عنوان رئیس فدرال رزرو برکنار شود ، اما هنوز چنین نیست.

این مشکل ناشی از برنامه های پاول برای شروع “بهره برداری” یا خرید دارایی در بازار اوراق قرضه برای حذف مبالغ هنگفت از فدرال رزرو است. تعداد فزاینده مانیتورهای فدرال رزرو وال استریت به من می گوید که این امر او را در قبال انتصاب مجدد آسیب پذیر می کند.

از نظر پاول ، پرونده خرس زمانی آغاز می شود که ضربه زدن به او دروغ بزرگی را که توسط رهبران دموکرات منتشر شده است نشان می دهد که هزینه های جدید او هزینه شده است.

با توجه به انتصاب مجدد پاول ، این دروغ سال آینده با نرخ های گزاف علنی می شود زیرا ما مالیات کافی یا خریداران خارجی برای پوشش کسری های خود نداریم ، بدون حذف صندوق فدرال رزرو برای انفجار تمام بدهی ها. چه کسانی می گویند.

این نرخ های بالای بدهی های خزانه داری تقریبا می تواند منجر به رکود اقتصادی شود. کنگره قرمز می شود و هدف جو بایدن از کپی FDR به گل تبدیل می شود.

به همین دلیل است که می شنوید مترقیانی مانند سنت الیزابت وارن سر پاول را می خواهند. به همین دلیل است که گفته می شود کاخ سفید با وجود اظهارات علنی در حمایت از پاول نظرات دیگری درباره انتصاب مجدد وی دارد.

به عنوان بانک مرکزی کشور ، فدرال رزرو باید بدون ترس از عواقب سیاسی ، عرضه پول را تنظیم کند. با این حال ، دستور دوگانه آن برای پایین نگه داشتن تورم در حالی که اشتغال کامل را حفظ می کند ، همیشه یک عمل متوازن سازی دقیق با پیامدهای سیاسی آشکار است.

پل واکر رشد سریع استقلال اداری را در اواخر دهه 1970 و 1980 تعریف کرد. این امر به جیمی کارتر کمک کرد تا نامزد ریاست جمهوری شود ، اما به بیماری تورمی که اقتصاد آمریکا و طبقه متوسط ​​و طبقه کارگر را خراب کرده بود پایان داد.

متأسفانه ، ما از دوران ولکر فاصله زیادی داریم. همکار من نیل کاووتو می گوید پاول او را به یاد ساقی وفادار بروس وین ، Uber ، آلفرد پنی ورث ، در حماسه بتمن ، انداخت.

جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو در 6 اکتبر 2021 با سناتورها در Capitol Hill دیدار می کند.
جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو در 6 اکتبر 2021 با سناتورها در Capitol Hill دیدار می کند.
رژیم های کوین / گتی ایماژ

سوابق فدرال رزرو پاول نشان می دهد که او اغلب بدتر از آلفرد عمل کرده است. به یاد بیاورید که چند سال پیش برخی از توییت های بی معنی توسط رئیس جمهور ترامپ وجود داشت تا پاول را از افزایش نرخ واضح فدرال رزرو ضروری در شرایطی که به نظر می رسید اقتصاد بیش از حد داغ می شود ، منع کند.

پس از شکست ترامپ از بایدن در انتخابات نوامبر ، پاول به چاپ پول با نرخ هشدار دهنده ادامه داد و سیاست نرخ بهره صفر و خرید دارایی های بزرگ را علیرغم بهبود پس از کووید حفظ کرد.

در حال حاضر پاول به طور ناگهانی شروع به نشان دادن ستون فقرات کرده است و به دلایلی خوب: قیمت همه چیز از غذا تا مسکن بی وقفه در حال افزایش است. آنقدر پول در اینجا گردش می کند که یک فرد معمولی با ارزهای رمزنگاری شده تقلبی معامله می کند و سهام مم را از دست می دهد.

این نوع حباب دارایی هرگز خوب به پایان نمی رسد. (به بحران مالی 2008 یا سقوط Nasdaq قبل از آن فکر کنید.) بدتر این است که تورم مالیات مهلکی بر کارگران است ، که تاریخ نشان داده است سریعترین راه برای ایجاد ناآرامی های اجتماعی است.

سناتور الیزابت وارن (DMA) در جلسات کمیته بانکداری ، مسکن و امور شهری مجلس سنا از جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو استقبال می کند.
سنا الیزابت وارن با جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو در جلسه استماع کمیته بانکداری ، امور مجلس و سنا در 28 سپتامبر 2021 استقبال می کند.
توسط کوین رژیمها / نویسندگان استخر / عکس فایل

این جایی است که مخروط وارد می شود. هنگامی که فدرال رزرو اقدام به خرید اوراق قرضه می کند ، همانطور که از زمان شیوع این بیماری همه گیر شده است ، این باعث رشد اقتصاد می شود. نرخ ها کاهش می یابد و بانک ها برای وام نقدی به مشاغل عجله می کنند.

هنگامی که فدرال رزرو اوراق قرضه می فروشد ، می خواهد برعکس عمل کند: کند کردن اقتصاد ، افزایش نرخ بهره و سرکوب تورم.

پاول از طریق سیاست کاهش ، تلاش می کند با برداشت میلیاردها دلار از خرید اوراق قرضه توسط فدرال رزرو از زمان شروع همه گیری همه چیز را کند کند. اگر پاول پلک نزند ، فدرال رزرو از خرید حداقل 120 میلیارد دلار اوراق بهادار در سال آینده به خرید صفر تبدیل می کند.

اما برنامه های پاول برای نجات طبقه متوسط ​​شامل برنامه های حزب دموکرات برای احیای اقتصاد از طریق هزینه های هنگفت اجتماعی است. وارن ، برنی سندرز ، AOC و چپ ، که برنامه اقتصادی بایدن را تعیین می کنند ، می دانند که 5 تریلیون پوند برای تقاضای آنها هزینه می شود مگر اینکه فدرال رزرو به پیشبرد این لایحه کمک کند.

نماینده ماکسین واترز ، D.Calif. ، پنجشنبه ، 30 سپتامبر 2021 ، پس از استماع کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ، جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ، مشت خود را شکست.
ماکسین واترز ، دی کالیفرنیا ، جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو را پس از جلسه کمیته خدمات مالی مجلس پنجشنبه ، 30 سپتامبر 2021 ، مشت می کند.
سارا سیلبیگر / استخر توسط AP

البته کسانی در وال استریت هستند که می گویند بایدن تلاطم احتمالی بازار را که ممکن است با جایگزینی پاول ایجاد شود ، به خطر نمی اندازد. سرمایه گذاران می توانند اعتماد خود را به سیستم مالی ایالات متحده از دست بدهند و سهام ، اوراق قرضه و موارد دیگر ایالات متحده را بفروشند.

برنامه های مخارج سدها ممکن است توسط دو نگهدارنده سد ، Sense ، لغو شود.

دیگران – و تعداد فزاینده ای از آنها – معتقدند که منچین و سینما تا حد زیادی خواسته های حزب خود را برآورده خواهند کرد. بایدن ، در میان آن بستنی های شیرین کن ، توسط چپ ها تهدید می شود که جانشین پاول می شود یا حداقل او را نجات می دهد. Tapper به Ta.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *