آن را پخش جریانی کنید یا از آن بگذرید؟


سری Netflix عشق شاه یک درام تاریخی کره ای وجود دارد – من معتقدم نامگذاری مناسب “K -drama” است – ارزش تولید زیبا با قیمت ها و یک لایه سنگین صابون روی سطح. این داستان دختری است که توسط پارک یون بین بازی می شود ، که مجبور شد در دوران سلسله جیسون خود را به عنوان یک شاهزاده بسیار مرد رها کند. قسمت 20 ساعته هفته ای دوبار در ماه دسامبر پخش می شود. حالا بیایید ببینیم قسمت اول چه چیزی ما را مجبور می کند تا برای سفر طولانی اینجا تماشا کنیم.

عکس افتتاحیه: بیرون کاخ سلطنتی ، شبی تاریک و تاریک بود.

خلاصه: در داخل کاخ سلطنتی ، شبی تاریک و طوفانی به گوش می رسد. این می تواند باعث درد و سوزن سوزن شدن شود. بدنیا آمدن! این شاهزاده است! اما صبر کنید – چیزهای بیشتری وجود دارد! حتی یک شاهزاده خانم! و این یک تراژدی است. پادشاه که قرار است پدربزرگ محترمی باشد ، دختر را “نفرت انگیز” اعلام می کند. او فقط با حضور شاهزاده را فریب می دهد. وای – ما چه زمانه خرافاتی و وحشتناکی را در خود قرار دادیم! پدر بزرگ گریم ، شیت برد دستور کشتن نوزاد تازه متولد شده را صادر کرد و همه کسانی که او را می شناختند وجود داشتند. قاتلان پادشاه در اداره زایمان سلطنتی فرود می آیند ، و آنچه به نظر می رسد نیروهای امنیتی مسلح اداره زایشگاه سلطنتی است – زیرا اداره زایمان سلطنتی نیروی امنیتی مسلح ندارد – در چنین مواردی – آنها پرستاران عمده فروشی و قتل خدمتکاران و پزشکان و رهگذران و هرکسی که این بدشانسی را داشت ، یک نوزاد تازه متولد شده کوچک ، درمانده و بی پایان را ببیند.

با این حال. وقتی قاتل اصلی وارد می شود ، به او اطلاع می دهند که دختر در حال حاضر مرده است. مادرش اصرار کرد که نفس کشید. و کودک در آنجا بی جان است. قاتل رفت و این دقیقاً همان چیزی بود که ما حقیقت را می دانستیم – او زنده است. آنها سوزن را از حلق دختر بیرون می آورند و او دوباره نفس می کشد. یکی تعجب می کند که چگونه کار می کند. مهم نیست ، فقط خوشحال باشید که او نمرده است! کودک مخفی نگه داشته می شود ، دیگر هرگز دیده نمی شود ، گالوپ گالوپ سوار اسب می شود ، دزد به موسیقی متن فیلم می رود. او زندگی خود را در گروه راهبه ها یا احتمالاً بهتر از مرگ سپری خواهد کرد.

یک دهه می گذرد. جوان لی هویی شاهزاده سلطنتی است. او بسیار سلطنتی است ، او خدمتکار خسرو خود را دارد. او AF سلطنتی است. او در فوتبال برتری دارد و معلم خود را دوست دارد ، که بدیهی است برای یک فرد آزاد اندیش کافی است که یک خیانتکار تلقی شود و به پایین کشیده شود – پسر ممکن است فکر کند که کشتن نوزادان به دلیل خرافات کاملاً وحشیانه یا هرگونه حماقت است. ما Dam-I ، یکی از خدمتکاران دربار را ملاقات می کنیم. دوربین بسیار زجر می کشد تا زخم های گردن او را به ما نشان دهد ، که باید فقط یک جزئیات گذرا باشد ، و هیچ اهمیتی نداشته باشد. سرنوشت که توسط یک فیلمنامه نویس یا سه نفر بازی می شود ، لی هاوی و دام چشم را در چشم یکدیگر قرار می دهد. شاهزادگان از ظاهر مشابه آنها شگفت زده شده اند. مادر شاهزاده به ادعای او مبنی بر شباهت یک جوان دیگر به طور کامل واکنش نشان می دهد. مهم نیست ، دیگر هرگز او را نمی بینید ، او طوری به فرزندش می گوید که اصلا مشکوک نیست.

یک لامپ روشن می شود. او دام 1 را به محله خود تلفن کرد. او با لباس تجارت می کند تا بتواند خود را به عنوان یک برده حقیر ترک کند و با معلم زندانی خود ملاقات کند. در همین حال ، او به عنوان یک شاهزاده نشان داده می شود. این صحنه در کمدی به طور رسمی برچسب “بهداشتی” خواهد داشت ، اما این کمدی نیست ، بسیار بسیار جدی است. در همین حال ، دام-من با یک پسر خوب آشنا شدم و آنها با هم به استخر افتادند ، داستانی که باید برای نوه های خود تعریف کنند. مادر لی هاوی باید نگاهی به این دختر بیندازد ، زیرا او باید آنچه را که ما قبلاً می دانیم تأیید کند: دام-من فقط یک راندو هستم که تصور می شود تصویری تلخ از پسرش است. نه! او در واقع یک دوقلو گم شده است. آها – می دونی زخم مهم بود! اما مقامات مرد خشایارشا می فهمند و دستور مرگ دختر را می دهند. و می دانید وقتی این اتفاق می افتد چه اتفاقی می افتد – تصمیم لی هاوی برای تغییر نقش ها برای برخی افراد شگفت انگیز است و او در نهایت خوردن یک تیر کشنده در حالی که Dam -I کلاه خود را بر سر می گذارد و وارد محل اقامت خود می شود ، می نشیند. ادامه دارد!

Kings Effect Netflix Series
عکس: Netflix

کدام نمایش شما را به یاد این خواهد انداخت؟ من یک بار غاری را در Telenowella ، کلمبیا دیدم که به آن می گفتند بولیوار، که در جزئیات زمان خود دیوانه کننده بود ਅਤੇ و می توان استدلال کرد که مسابقه 60 قسمتی آن (!) مطمئناً برای توجیه لباس های قابل توجه و بودجه اسب استفاده شده است. عشق شاه به همین ترتیب متعهد به رفاه و محدوده بصری است. (صابون های خارجی وجود دارد آجیل.)

ایده ما: از اداره زایمان سلطنتی گرفته تا مجلس عوام (نه ، در واقع ، این داستان واقعاً وجود دارد و به نظر می رسد مکان وحشتناکی برای نگاه کردن است و هیچ کس هرگز نمی خواهد آنجا باشد) ، عشق شاه هیچ سنگی برجا نمی گذارد تا حماسه ای بزرگ ارائه دهد. یک حماسه غول پیکر که می تواند از یک ویرایش سخت در اولین قسمت 69 دقیقه ای خود استفاده کند ، هیچ ربطی به تمایل آن برای کشاندن صحنه ها به محدوده مورد علاقه ما ندارد ، اما سلام ، حداقل مجموعه ها ارزش دیدن را دارند ، خوب؟ جالب اینجاست که ما هنوز ستاره سریال پارک یون بین را با Dam-I / Lee Havi یا روون به عنوان علاقه او می بینیم ، که به ما می گوید مروجین مدت زیادی است که کار اولیه را بازی می کنند در حالی که ما منتظر هستیم دیدن سرفصل خبر روی صحنه

تونلی ، TKA بیشتر صابون ها در لبه اپرا طنین انداز می شوند و گهگاه وارد Ubermelodrama می شوند ، زیرا شخصیت ها مراسم فرهنگی فرهنگی فراموشکارانه و برخی از موارد جدی تر زندگی یا مرگ را در این طرح مبادله جنسی بدون هیچ هزینه ای انجام می دهند. با وجود رویکرد خاراندن سر ، نمایش آنقدرها دیوانه نیست – حداقل هنوز – تا ما را متعجب کند که آیا ناگهان چند غلاف جزر و مد بلعیده ایم ، که احتمالاً چیز خوبی است ، اگرچه کمی OTT می تواند زنانه باشد. کمی. مواقعی وجود دارد که طرح با خوشحالی پا می گذارد و لحظاتی که احساس درون گرایی می کنند ، به عنوان مثال ، ترتیب حوضچه با Dam-I و دانه بالقوه او به احتمال زیاد ، زمانی که نمایش بذر می کارد. داستان عشق برجسته به طور خلاصه: تا کنون گاهی اوقات یک کیف ترکیبی سرگرم کننده است ، اما 19 قسمت دیگر به تنهایی منتشر می شود.

جنسیت و پوست: تا کنون هیچ کس نتوانسته راه حل کامل را ارسال کند ، که عجیب نیست.

شلیک تقسیم شده: یک قاب ثابت در Dam-a-Posing-S-Lee-Havi در حالی که شانس از قاب خارج می شود و منتظر بازگشت است.

ستاره خواب: آیا می توانیم بگوییم که پارک یون بین در حال حاضر در خواب است ، با توجه به اینکه هنوز ظاهر نشده است؟

پل خط Pilot-Y: “چه کسی شاهزاده ای را که دختر باردار شود قبول می کند؟” – پادشاه بسیار آگاه

تماس ما: آن را پخش کنید عشق شاه عالی به نظر می رسد و با وجود کمی بدی در جاده ، برخی نویدها را نشان می دهد. طرفداران K-Drama احتمالاً می خواهند آن را بخورند ، در حالی که بقیه ما فقط می توانیم امکانات چشمگیر یکی را در نظر بگیریم. دفتر خسرائیس چرخش

جان سربا نویسنده و منتقد مستقل مستقر در گرند رپیدز ، میشیگان است. درباره کار او در Johnserbaatlarge.com بیشتر بخوانید یا او را در توییتر دنبال کنید: ای جهانسربابه

جریان عشق شاه در نتفلیکسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *