با برندن هارت – Fitnessbank آشنا شوید


در قلب دونده

پایگاه خانگی: ایالت واشنگتن.

زندگی کاری: بانکدار

سن: 39

برندان به عنوان یک بانک حرفه ای و پدر شلوغ چهار فرزند (از جمله یک نوزاد تازه متولد شده) ، در یک مسابقه خوب برای شارژ مجدد و تمرکز باقی می ماند. او که بزرگ شد ، تقریباً برای هر ورزش در دسترس ثبت نام کرد – فوتبال ، لاکراس ، بسکتبال ، بیس بال. این آغاز یک شیوه زندگی فعال بود که امروزه با او زندگی می کند و او را به مسابقات چالش برانگیز می برد و او را با افراد بزرگ معرفی می کند.

دوچرخه سوار سابق جاده ، او به تازگی زیبایی پیاده روی را کشف کرده است.

براندون می گوید: “من بیشتر زندگی خود را در جاده دویده ام و کمی حوصله ام سر رفته است ، اما دویدن 100٪ در مسیرهای پیاده روی خسته کننده نیست.” “چیزی در مورد آن محیط دائما در حال تغییر است و بسیار آرام است.”

خود را به عنوان یک ورزشکار یا فعال چگونه توصیف می کنید؟

“من بیرون بودن را دوست دارم. وقتی جوانتر بودم و با بچه های کوچکتر ، دوچرخه سواری طولانی می رفتم ، اما داشتن یک خانواده جوان و یک زندگی کاری شلوغ می تواند یک مشکل باشد.

تمرین شما چیست

“امروزه به سختی می توان برای انجام هر کاری به جز دویدن صبحگاهی وقت پیدا کرد. من گروه بزرگی از افراد را پیدا کرده ام که صبح با آنها می دویدم. ما خود را “گرگ گردان منطقه” می نامیم. این یک چیز سرگرم کننده است که ما را به هم نزدیک می کند و ما را فعال نگه می دارد. ”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *