با جسیکا هیوز آشنا شوید – Fitnessbank


مامان راه می رود

پایگاه خانگی: روزول ، GA

زندگی سیاره ای: مادر هادسون و هانلی

زندگی کاری: مربی شخصی ، Blogger

سن: 32

جسیکا یک زن زشت است. مربی شخصی دارای مجوز ACE. اینفلوئنسر دیجیتال و مهمتر از همه ، مامان به هادسون ، 6 ساله و هانلی 3 ساله. او از سال 2015 به مشتریان آموزش می دهد و اشتیاق واقعی برای کمک به زنان برای تبدیل زندگی خود به یک فرد سالم دارد.

این به دنیا آمدن پسرش بود که چشم خود را بر اهمیت سالم ماندن باز کرد ، که نه تنها جسیکا را برای بالا بردن خود ترغیب کرد ، بلکه به دیگران نیز در انجام این کار کمک کرد.

جسیکا ، مادر مجرد در روزول ، GA می گوید: “من همیشه ورزشکار بودم ، اما تولد هادسون مرا به سطح کاملاً جدیدی از آمادگی جسمانی رساند.” “برای من مهم بود که به فرزندم – و بعداً دخترم – شیوه زندگی سالم را بیاموزم.”

مادر شدن همچنین آغاز مرحله جدیدی در زندگی حرفه ای جسیکا بود. او نیروی محرکه مارک “خوشبختانه هیوز” است که شامل آموزش های شخصی ، چندین حامی مالی سطح بالا و یک قبیله رسانه ای اجتماعی با بیش از 100000 نفر است. “

تمرین شما چیست

“من عاشق وزنه برداری و تمرینات دایره ای هستم. بعد از به دنیا آمدن پسرم ، من می خواستم قوی باشم – آنقدر قوی که بتوانم او را انتخاب کنم ، با او بازی کنم و برای او قوی باشم. من با گرم کردن 10 دقیقه ای HIIT و سپس وزنه برداری 50 دقیقه ای که مناطق خاصی از بدن را هدف قرار می دهد ، شروع می کنم. من همچنین عاشق انجام یوگا و رقص با دخترم هستم. او یک بازیگر جوان است و در حال حاضر “مشهور اینستاگرام” است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *