با ناز گورلی آشنا شوید – بانک تناسب اندام


همیشه در حرکت است

پایگاه خانگی: کانزائو ، GA

زندگی خانوادگی: ازدواج با جو ، مادر برای خزیدن بچه دالاس

زندگی کاری: مدیر فروشگاه طراحی داخلی و اثاثه یا لوازم داخلی ، اثاثه یا لوازم داخلی ASAP

سن: 30-چیزی

نازلی گورلی زمان بسیار کمی در روز خود دارد ، و او اینگونه دوست دارد. به عنوان مدیر یک شرکت شلوغ طراحی و اثاثه یا لوازم داخلی ، روز کاری او اغلب اشتیاق کنترل شده ای برای تعامل با مشتری و طراحی و هماهنگی جریان کار است. کلمه فعال کلمه ای است که او در تمام زندگی خود برای توصیف خود به کار می برد. کلاس های رقص که در بوگوتای کلمبیا بزرگ شده بود هفته او را پر کرد. او به عنوان یک جوان در کالج و در گرجستان ، وقت خود را با والیبال ، دویدن رقابتی و تمرینات بدنسازی پر کرد. در حقیقت ، او در حالی که در لیگ والیبال بازی می کرد ، با شوهرش جوی آشنا شد.

نازلی می گوید: “من همیشه فردی بسیار رقابتی بودم.” “چه برای ترویج رقص یا والیبال در دبیرستان و دانشگاه ، همیشه می خواستم بهترین باشم. اکنون من و شوهرم در لیگ والیبال چرچ رقابت می کنیم ، اما وقتی با گربه خود داغ نیستیم از دویدن آرام با سگ خود لذت می برم. ”

چگونه مراحل را در روز خود گنجانده اید؟؟

“من همیشه جلو می روم. سر کار مدام از دفتر کارم به این طرف و آن طرف مغازه می دویم. سپس ، هنگامی که ساعت کار ندارم ، معمولاً با شوهرم در ورزشگاه برای ورزش ملاقات می کنم یا برای بازی والیبال بیرون می روم. من سعی می کنم هر روز 10000 قدم بردارم. اکثر روزها موفق می شوم ، اما اگر بگویم روزهایی نیست که نیاز به استراحت داشته باشم دروغ می گویم. من واقعاً در طول روز نمی نشینم. من یک میز در میز کارم دارم اما بین صحبت با مشتریان و دویدن این طرف و آن طرف ، به نظر می رسد وقتی می نشینم فقط برای ناهار است. ”

چه کسی بخشی از قبیله ورزش شما است؟

“البته شوهرم ، جو – ما واقعاً در ورزشگاه ملاقات کردیم. ما چند فصل قبل از شروع آشنایی مان در لیگ والیبال مقابل یکدیگر بازی کردیم و حالا هشت سال بعد ازدواج کرده ایم. این قطعاً یکی از داستانهای مورد علاقه من در باشگاه بدنسازی است! گروه والیبال من بخش مهمی از زندگی من است. من تقریباً یک دهه است که با همان گروه دوستان والیبال بازی می کنم. ما با هم در لیگ ها در ورزشگاه ها ، کلیساها ، زمین های باز و حتی کافه های تصادفی بازی کرده ایم. این چیزی است که می توانید روی آن حساب کنید ، آبجو بعد از تمرین یا بازی جاری می شود! “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *