با کتی کنترا – تناسب اندام پزشکی آشنا شوید


به کتی کنترا ، مدیر تناسب اندام در تناسب اندام Mount Carmel در Lewis Center ، OH خوش آمدید. مرکز صدور گواهینامه مجدد تاسیسات MFA خود را با موفقیت به پایان رساند – آنها از سال 2018 دارای مجوز MFA بوده اند! به گفته یان لفرتی ، مدیر مرکز ، کتی “نقش مهمی در تهیه گواهینامه مجدد ما داشت.” تبریک به ایان ، کتی و کل تیم در Carmel Mount !!

کتی در 5 سال گذشته در Mount Carmel Fitness بوده است. او دارای مدرک کارشناسی بهداشت و سلامت جامعه است. او به عنوان مربی شخصی NSM ، 200 Vinyasa Yoga ، مربی ایمنی آب ، Reiki II و ACE Health Coach دارای مجوز است.

ما تازه با کتی نامزد کردیم و این چیزی بود که او باید می گفت …

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
من عاشق این هستم که مردم بتوانند از طریق تناسب اندام به آرامش و شادی برسند. تسهیل کردن شخص از طریق فراگیری مهارت جدید و مشاهده رضایت او در خود ، کار را به نتیجه می رساند!

انگیزه شما از انتخاب این حوزه چیست؟
من عاشق آشپزی هستم و در دبیرستان کلمه “تغذیه کامل” را پیدا کردم. بقیه تاریخ است و من خوشحالم که یک مسیر شغلی بی نهایت مفصل دارم که در حال به ثمر رسیدن است.

چه توصیه ای به افرادی می کنید که وارد این رشته از آمادگی جسمانی می شوند؟
در تمام روابط ایجاد شده با اعضا ، مهمانان و همکاران شادی را بیابید. به این ترتیب ، هنگامی که برای یادگیری مهارت جدید یا برآوردن درخواست های مختلف به چالش کشیده می شوید ، می توانید اعتماد و حمایت تیمی را که عضو آن هستید جلب کنید. حرفه تناسب اندام خوشبختانه با نگرش های مثبت ، تشویق فعالیت های فکری و پاداش روابط انسانی پر شده است. شما یک محل کار سالم انتخاب کرده اید و این مهم است!

چگونه تأسیسات شما توسط انجمن تناسب اندام پزشکی مجوز گرفت؟
مرکز ما به یک هدف و اعتماد منحصر به فرد دست یافت و دارای گواهینامه مرکز تناسب اندام پزشکی یکپارچه بود. این زمینه تعهد ما برای خدمت صادقانه به جامعه است.

متشکرم ، کتی ، برای توانمندسازی اعضای Suwidha شما!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *