برنامه های پاپ آپ Open Streets در ماه اکتبر به برانکس و کوئینز می آید


در بهار ، شهر قانونی را تصویب کرد تا اطمینان حاصل شود که برنامه محبوب خیابان های باز ، که مردم نیویورک را در محل زندگی خود ، بدون خودرو و فضای باز فراهم می کند ، فراتر از همه گیری ادامه می یابد. به عنوان بخشی از آن قانون ، شهر متعهد به بهبود مدیریت خیابان های باز و همچنین ایجاد آنها در مناطق محدودی است که بیشترین نیاز را به آنها دارد. به همین منظور ، وزارت حمل و نقل (DOT) سه شنبه اعلام کرد که برنامه های عمومی رایگان در برخی از مناطق برانکس و کوئینز در این ماه در دسترس خواهد بود.

برنامه های پاپ آپ ، شامل یک منطقه بازی بدون لمس برای کودکان ، ارائه گیاهان و سرگرمی های موسیقی ، در چهار آخر هفته باقی مانده در اکتبر به آستوریا ، کینگزبریج ، South The Bronx و Mott Haven می آید. این کار با همکاری Lift انجام می شود ، که دوچرخه های شهری را در مکان های مختلف تبلیغ می کند و 50 درصد تخفیف در هزینه عضویت سالانه در این راهنماها به سواران می دهد.

هانک گاتمن ، کمیسر دانک گفت: “جاده های باز اساساً رابطه بین مردم نیویورک و بستگان آنها را تغییر داده است. “ما با ترویج فعالیت های آموزشی و فرهنگی و کمک به همسایگان خود برای سرعت دوچرخه سواری در شهرمان ، فضای خود را از خودروها پس می گیریم.”

رهبران محلی ، از جمله روبن دیاز جونیور ، رئیس برونکس ، گیل برور ، رئیس منهتن ، سناتور ایالت رابرت جکسون ، و نماینده کنگره آدریانو اسپالات ، از برنامه نویسی قدردانی کردند و از شهر خواستند که جاده های باز را برای همگان گسترش داده و بهبود بخشد. از تلاش های مستمر قدردانی کرد.

یادانیس رودریگز ، رئیس کمیته حمل و نقل گفت: “ایمنی دوچرخه بسیار مهم است. امیدوارم با ارائه کارگاه های آموزشی آموزنده ، بتوانیم به سواران اطمینان لازم را برای ادامه دوچرخه سواری بدهیم.” او به کار خود ادامه می دهد تا این نوع برنامه های فرهنگی و آموزشی را در دستور کار خود قرار دهد.

لیست کامل برنامه ها را در زیر مشاهده کنید.

باز شدن جاده ها در ماه اکتبر:

  • جمعه 8/10/8 2-5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان الکساندر در موت هاون Street Lab دارای یک محیط یادگیری پاپ آپ ، از جمله دوره نمایشی بدون مانع لمس ، و Street Maker ، یک محیط طراحی است که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند.
  • شنبه 9/10/9 2-5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان الکساندر دارای اهدای گیاه توسط انجمن باغبانی نیویورک
  • جمعه 15/10/15 5-8 بعد از ظهر: بلوار دیتمارس در آستوریا Street Lab دارای یک محیط یادگیری بازشو ، از جمله بازی ، دوره های مانع لمس ، و Street Maker ، محیط طراحی است که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند.
  • شنبه 16/10/10 5-8 بعد از ظهر: بلوار دیتمارس شامل انواع هنرهای سرگرمی توسط Birdelstaff Family Circus
  • جمعه 22/10/20 2-5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان ویلیس در برانکس جنوبی Street Lab دارای محیط یادگیری پاپ آپ ، از جمله بازی ، دوره های مانع لمس ، و Street Maker ، محیط طراحی است که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند.
  • شنبه 23/10/20 2-5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان ویلیس دارای اهدای گیاه توسط انجمن باغبانی نیویورک
  • جمعه 29/10/10 2-5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان تبت در Kingsbridge Street Lab دارای محیط یادگیری پاپ آپ ، از جمله بازی ، دوره های مانع لمس ، و Street Maker ، محیط طراحی است که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند.
  • شنبه 30/10/30 2-5 بعد از ظهر: خیابان تبت با اهدای گیاه توسط انجمن باغبانی نیویورک و سرگرمی Variety Arts توسط سیرک خانواده Bindelstiff

برنامه خیابان های باز در آوریل 2020 به عنوان راهی برای نیویورکی های آسیب دیده از اپیدمی به منظور تردد بیشتر در خارج از خانه هنگامی که از مردم خواسته شد تا از لحاظ اجتماعی فاصله بگیرند یا در خانه بمانند ، اعلام شد. این شهر در حال حاضر دارای بیش از 350 بلوک ، و بیش از 70 مایل ، جاده های کامل یا تا حدی باز است – شما می توانید تمام مکان ها و ساعات کار را در اینجا بررسی کنید.

این برنامه همچنین تعدادی از طرح های تحسین برانگیز را ترویج کرده است ، از جمله رستوران باز ، فرهنگ باز و بلوارهای باز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *