بر اساس گزارش ، د بلازیو از منابع عمومی در جریان انتخابات ناموفق ریاست جمهوری سوء استفاده کرده است


بر اساس گزارش جدیدی که توسط اداره تحقیقات منتشر شده است ، شهردار بیل دی بلاسیو به طور مرتب از منابع عمومی در مبارزات انتخاباتی ناموفق ریاست جمهوری خود و زندگی خصوصی فرزندانش سوء استفاده کرده است.

در این گزارش 47 صفحه ای مشخص شد که مالیات دهندگان شهر با وجود قوانین مشخصی که استفاده از فعالیت ها و منابع سیاسی را محدود می کند ، در حین مناقصه کاخ سفید در سال 2019 حدود 3 320،000 برای امنیت شهردار هزینه کردند. دی بلاسیو تا کنون از جبران خسارت شهر خودداری کرده است ، نقض احتمالی اخلاق که می تواند بر شایعه فرمانداری وی تأثیر بگذارد.

این تحقیقات دو ساله همچنین نقض اخلاق مربوط به جزئیات امنیتی شهردار را آشکار کرد. در یک نمونه ، یک ون پلیس و چند افسر NYPD برای کمک به چیرا ، دختر د بلاسیو ، برای حرکت از آپارتمان سانست پارک خود به عمارت گراسی استفاده شد. بازرسان این حادثه را “سوء استفاده از منابع NYPD برای منافع شخصی” نامیده اند.

اعضای نیروهای امنیتی همچنین دریافتند که دانته دو بلاسیو ، پسر شهردار ، از کار خود در بروکلین اخراج شده و به کالج در نیوهیون بازگشت. اگرچه فرزندان شهردار از حفاظت برخوردارند ، تحقیقات شواهد کمی یافتند که این سفرها با ایمنی وی ارتباط دارد.

مارگارت گارنت ، کمیسر DOI در یک کنفرانس خبری گفت: “در عمل ، این امنیت نیست ، این در درجه اول خدمات دروازه بان برای دانته است.” یا امنیت خوبی ندارد ، یا دولت خوبی نیست ، یا هر دو ».

به گفته گارنت ، تیم امنیتی همچنین برای بازرسی اموال شخصی شهردار در بروکلین اعزام شد – معادل ارسال سرویس مخفی رئیس جمهور سابق ترامپ برای نظارت بر هتل های او ، به گفته گارنت.

بیشتر بخوانید: ترامپ و دی بلاسیو وجه مشترکی دارند: مالیات دهندگان هزینه های امنیتی کمپین خود را تأمین می کنند

این گزارش همچنین می تواند منجر به یافته های جنایی رئیس امنیتی شهردار ، بازرس NYPD ، هوارد ردموند شود ، که ادعا شده است “سعی کرده است با از بین بردن تلفن و امتناع از برگرداندن پرونده ، تحقیقات را مختل کند.”

گارنت گفت رفتار او به دفتر دادستان منطقه منهتن ارجاع شده است. سخنگوی NYPD نگفت که آیا ردموند هنوز شاغل است یا خیر.

در بیانیه ای ، دانیل فیلسون ، دبیر مطبوعاتی د بلاسیو ، تحقیقات را “بر اساس گزارش نادرست ، مفروضات غیرقانونی و رویکرد ساده لوحانه در برابر چالش های امنیتی پیچیده ای که امروز مقامات منتخب با آن روبرو هستند” توصیف کرد.

کارشناسان اطلاعاتی و امنیتی باید تصمیم بگیرند که چگونه از شهردار و خانواده اش محافظت کنند ، نه بازرسان غیرنظامی. »

این اولین بار نیست که یکی از رهبران شهر نیویورک به دلیل استفاده از رانندگان مالیاتی که توسط مالیات دهندگان تأمین می شود مورد بازبینی قرار می گیرد. در اوایل سال جاری ، اولین سربازان ایالتی اندرو سی کومو ، فرماندار سابق ، برای اولویت بندی آزمایش های کووید برای خانواده اش مورد استفاده قرار گرفتند.

اگرچه این گزارش اجازه می دهد تا قوانین پیرامون امنیت فرزندان شهردار تعریف نشوند ، اما اشاره می کند که هیئت منافع تضاد منع استفاده از منابع شهری برای فعالیت های سیاسی را پیشنهاد کرده است.

تشخیص اینکه آیا بلاسیو مجبور است 319،794.20 دلار برای هزینه سفر برای جزئیات امنیت خود در مقدماتی ریاست جمهوری بپردازد ، به عهده هیئت است.

به گفته دبیر مطبوعاتی د بلاسیو ، این شهر در حال حاضر از تصمیم قبلی هیئت مدیره در مورد هزینه های کمپین درخواست تجدیدنظر می کند و هیچ تصمیم نهایی گرفته نشده است.

استعلام به هیئت مدیره بازگردانده نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *