تاریخچه مختصر ZUMBA® – تناسب اندام کندی


برای بسیاری از افراد ، یافتن روال مناسب تناسب اندام به معنای یافتن فعالیت هایی است که از انجام آنها لذت می برند. این امر باعث می شود افراد بتوانند به راحتی با برنامه ورزشی در ارتباط باشند. کلاسهای رقص کاردیو ، هم به دلایل اجتماعی و هم به دلیل اینکه به نظر می رسد رقص سرگرم کننده تر از راه رفتن روی تردمیل است ، بسیار محبوب است.

مزایای تناسب اندام زومبا کندی

ZUMBA® یکی از محبوب ترین کلاس های رقص و تناسب اندام است و در سراسر کشور محبوب است. این ورزش دارای تمام مزایای کاردیو سنتی ، همراه با تفریح ​​و هیجان است که آن را به یک فرصت تناسب اندام منحصر به فرد تبدیل می کند. برای کمک به علاقمندان به ZUMBA® در South Jersey برای کشف این برنامه ، ما یک تاریخچه مختصر از برنامه ای را که برای آنها برنامه ریزی شده است ، گردآوری کرده ایم!

Zumbao یک برنامه تمرینی با الهام از رقص کلمبیا است که حرکات هنرهای رزمی را با انواع تأثیرات رقص بین المللی ، بر خلاف سایر برنامه های تناسب اندام ، ترکیب می کند. این یک برنامه سریع ، سرگرم کننده و چاق کننده است که سالانه بیش از 12 میلیون شرکت کننده دارد. از همه مهمتر ، حرکتهای ZUMBA® را می توان به راحتی تغییر داد ، از سطح مبتدی تا پیشرفته ، و برای همه افراد در هر سطح آمادگی جسمانی قابل دسترسی است.

با همه این مزایا ، مردم هنوز در شگفت هستند که چگونه ZUMBA® شروع به کار کرد و چرا اینقدر محبوب است.

به گفته وب سایت ZUMBA® ، ایجاد این برنامه توسط آلبرتو “بتو” پرز یک “تصادف شاد” بود و در اواسط دهه 1990 اتفاق افتاد. بتو در راه تدریس کلاسهای ایروبیک متوجه شد که موسیقی خود را فراموش کرده است و مجبور است با استفاده از نوارهای اتومبیل خود به سرعت تغییر کند. بنابراین ، بتو به جای نوع هوازی معمولی و تکراری ، کلاس را هدایت کرد که بیشتر روی رقص متمرکز بود ، تکان خورد و منفجر شد تا دانش آموزانش شگفت زده شوند.

این موسیقی ریشه در موسیقی و رقص الهام گرفته از لاتین دارد ، اگرچه تأثیرات دیگری مانند موسیقی و حرکات به سبک بالیوود را نیز شامل می شود که جذابیت جهانی تری به آن می بخشد.

بتو با الهام از موفقیت خود ، برنامه رقص / ایروبیک خود را بهبود بخشید و گسترش داد و سرانجام آموزش آن را به عنوان یک کلاس متفاوت تناسب اندام آغاز کرد. یک “تصادف شاد” دیگر هنگام ملاقات بتو با آلبرتو رخ داد – آلبرتو پرلمن و دو دوستدار تناسب اندام دیگر به نام آلبرتو اژه. این سه نفر کلاس هوازی با الهام از رقص را اصلاح کردند و آن را “زومبا” نامیدند ، که معنای واقعی نداشت اما شبیه یک برنامه سرگرم کننده و جالب به نظر می رسید. این ترکیب به سرعت پرواز کرد و در سالن های بدنسازی و مراکز تناسب اندام در سراسر جهان اصلی شد!

بر خلاف سایر انواع کلاس های ورزشی ، ZUMBA® طوری طراحی شده است که کم اثر باشد ، در حالی که هنوز در کالری سوزی کارآمد است و می تواند در اسرع وقت شرکت کند. این می تواند برای همه سطوح آمادگی جسمانی ، حتی در یک کلاس مناسب باشد ، که برای ورزشگاه هایی که منابع محدودی دارند بسیار مناسب است. در تناسب اندام کندی ، ما مشتاقانه به همه اعضای خود کمک می کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود برسند ، چه کاهش وزن ، افزایش فعالیت روزانه ، و چه افزایش استقامت و ظرفیت قلبی عروقی. ما از سرگرمی و فلسفه ZUMBA® استقبال می کنیم! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های ما ، امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *