تیم های تازه Steam با انجمن تناسب اندام پزشکی به عنوان شریک صنعت – Medical Fitness ملاقات می کنند


تیم انجمن بخار تازه و تناسب اندام پزشکی آماده ارائه دستمال مرطوب ضدعفونی کننده با اسید سیتریک برای کاهش تناسب اندام در جامعه است.

آرلینگتون ، VA. ، 10 مه 2021 – Vapor Fresh ، تولید کننده برجسته محصولات تمیز کننده قوی تر ، ایمن تر و سبز تر که مخصوص صنعت ورزش و تناسب اندام طراحی شده است ، با انجمن تناسب اندام پزشکی همکاری کرده است تا اسید سیتریک را به عنوان شریک صنعت به ارمغان بیاورد. . کمک کرد. ضدعفونی کردن مواد شیمیایی برای تجهیزات تناسب اندام پزشکی در ایالات متحده.

استفان استاینبرگ ، بنیانگذار Vapor Fresh ، گفت: “با ارائه امکانات تناسب اندام پزشکی به عنوان جایگزینی برای ضدعفونی کننده های با سهمیه سخت ، می توانیم به آنها کمک کنیم تا محیط ایمن تری را برای بیماران و اعضای خود فراهم کنند.” “ما مشتاقانه منتظر همکاری با انجمن تناسب اندام پزشکی هستیم که برجستگی و شهرت آن در صنعت به ما کمک می کند تا به مراحل بعدی توسعه Steam Fresh برویم.”

با توجه به افزایش شدت و فراوانی فرآیندهای پاکسازی از بیماری همه گیر کووید -19 ، افزایش قرار گرفتن در معرض آلیاژهای آمونیوم چهار ضلعی یا quats به نگرانی متخصصان تبدیل شده است. با توجه به گزارش های مستند از حملات آسم ناشی از quats و قرار گرفتن در معرض عوامل تحریک کننده ریه ، این یک نگرانی عمده در باشگاه بدنسازی و تناسب اندام است.

بخار تازه – سالن بدن ضدعفونی شده از اسید سیتریک برای ضدعفونی کردن به جای چربی های پاک شده استفاده می کند. اسید سیتریک یک ماده فعال تأیید شده در فهرست مواد شیمیایی ایمن EPA است و کمترین خاصیت سمی دستمال های EPA را دارد که حتی نیازی به برچسب زدن با هشدار ندارند. حتی با وجود این شیمی اسید سیتریک ، دستمال مرطوب استریل Steam Fresh gym هنوز در EPA ثبت شده است تا 99.9٪ از میکروب ها و آنتی بیوتیک های EPA List N را برای کروناویروس ها ضد عفونی کند.

دیوید فلانچ ، FMFA ، FMFA ، مدیر عامل موقت انجمن تناسب اندام پزشکی ، گفت: “انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است که از طریق برنامه شریک صنعت ما با Bhapar Fresh همکاری می کند. “برنامه ما به ما امکان می دهد محصولات صنعت را با عضویت در تناسب اندام پزشکی به اشتراک بگذاریم. در زمانی که گندزدایی در امکانات تناسب اندام بسیار زیاد شده است ، داشتن فروشندگانی مانند Vampire Fresh که محصولات م withoutثر و بدون مواد شیمیایی سخت ارائه می دهند ، بسیار مهم است. ”

###

Steam Fresh از سال 2008 محصولات تمیز کننده قوی تر ، ایمن تر و سبزتری را برای صنعت ورزش و تناسب اندام ایجاد کرده است. آنها علاوه بر دستمال های استریل بدنسازی خود ، اسپری های تمیز کننده گیاهی برای پدهای ورزشی و تجهیزات تناسب اندام ، مواد شوینده لباسشویی برای شستشوی فعال خانه تولید می کنند. بسیاری از ورزشکاران و پیراهن های ورزشی ، و درسی که کفش و کفش صد در صد طبیعی بر تن دارند.

مخاطب:
آخرین بخش روابط رسانه ای Steam
[email protected]
888-619-0729

# # #

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد Steam Fresh اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *