در اینجا نحوه استفاده از میکرودرم ابریژن در خانه آورده شده است


ممکن است در مورد درمان های میکرودرم ابریژن در مرکز آبگرم یا پوست خود و مزایای جوانسازی آنها برای پوست شما شنیده باشید. یا شاید شما می خواهید یک پوست سلبریتی فوق العاده صاف داشته باشید و آرزو می کنید که به همه جدیدترین روش های مراقبت از پوست نیز دسترسی داشته باشید. اما ما یک راز کوچک به شما خواهیم گفت: بله ، میکرودرم ابریژن را می توانید در خانه تهیه کنید. ممکن است نتایج روشهای میکرودرم ابریژن حرفه ای را حتی بدون تغییر PJ خود شبیه سازی کنید.

برای اطلاع از نحوه عملکرد میکرودرم ابریژن در خانه ، چه چیزی مفید است و چگونه می توان از مزایای میکرودرم استفاده کرد ، به Nestor Antolin ، معلم شرکتی مراقبت از پوست دکتر برانت مراجعه کردیم.

میکرودرم ابریژن چیست؟

شما می توانید میکرودرم ابریژن را به عنوان یک لایه لایه برداری فیزیکی فوق شارژ در نظر بگیرید.

درمان مطب معمولاً شامل یک ابزار جاذب یا اپلیکاتور است که میکروکریستال های آلومینا یا بی کربنات سدیم را اسپری می کند تا لایه بیرونی پوست را صیقل دهد. اگرچه این روش ها م effectiveثر هستند ، اما اغلب برای هر ویزیت بیش از 100 دلار هزینه دارند که پس از چند جلسه بهترین نتیجه را می دهد.

تیم دکتر برانت با الهام از مزایای چنین روش هایی که می توانید در یک محیط حرفه ای انجام دهید ، اولین درمان میکرودرم ابریژن را در خانه ایجاد کردند. همانطور که آنتولین توضیح می دهد ، پوست پرفروش آنها “ترکیبی از بلورهای آلومینای حرفه ای-همانهایی که در روش های اداری استفاده می شود-و اسید لاکتیک برای از بین بردن سلول های مرده پوست و نشان دادن پوست درخشان ، صاف و روشن” هر دو و در هر بار استفاده. “ما هر دو ترکیب لایه بردار را برای” آماده سازی “پوست برای حداکثر لایه برداری مکانیکی ترکیب می کنیم ، سوزش را کاهش می دهیم اما کارایی را افزایش می دهیم.”

کرم پرداخت آنها با میکرودرم ابریژن همچنین حاوی ترکیبی از گیاهان گیاهی برای تسکین و تغذیه پوست و همچنین آنتی اکسیدان هایی است که از آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کند.

مزایای میکرودرم ابریژن

به فکر امتحان میکرودرم ابریژن هستید؟ آنتولین دارای چندین مزیت کلیدی میکرودرم ابریژن است که شامل بهبودهایی است:

 • علائم زودرس پیری (مانند خطوط ریز و چین و چروک)
 • رنگ و بافت پوست
 • کسل کننده

علاوه بر این ، یک مطالعه کوچک در سال 2014 بهبود “جزئی تا محسوس” در هایپرپیگمانتاسیون پس از درمان متوالی با میکرودرم ابریژن را نشان داد. وی همچنین به مطالعات گذشته اشاره کرد که افزایش سنتز کلاژن و ضخامت پوست را نشان می دهد و پتانسیل درمانی برای جوانسازی جامع پوست را نشان می دهد.

مطالعه دیگری در سال 2016 همچنین افزایش تراکم کلاژن را به عنوان مزیت میکرودرم ابریژن و همچنین کاهش ملانیزاسیون با بهبود خفیف تا متوسط ​​در شرکت کنندگان با موارد زیر گزارش کرد:

 • ملاسما
 • جای جوش
 • striae distensae (نوارهای قرمز عمیق)
 • پیری عکس

از آنجا که میکرودرم ابریژن نوعی لایه برداری است ، از مزایای کلی بازسازی و تجدید سلول های پوستی نیز بهره مند می شوید. آنتولین می گوید: “با افزایش سن ، سرعت بازیابی سلول های پوست از 28 تا 50 روز کاهش می یابد.” بنابراین ، لایه برداری مانند “بردن پوست ما به ورزشگاه است – و راز بهترین نتایج مراقبت است.”

میکرودرم ابریژن دکتر براندت را در دست دارد

آیا میکرودرم ابریژن بی خطر است؟

آنتولین می گوید که میکرودرم ابریژن برای اکثر انواع پوست و تن ها بی خطر تلقی می شود.

با این حال ، موارد معدودی وجود دارد که ممکن است میکرودرم ابریژن برای همه مناسب نباشد ، از جمله اگر پوست حساس یا واکنشی دارید. وی می افزاید: “ما به افرادی که دارای آکنه فعال ، روزاسه و رگ های خونی شکسته در سطح پوست هستند ، میکرودرم ابریژن را توصیه نمی کنیم.”

آنتولین همچنین شامل یک قانون کلی در مورد امتحان روش های جدید و مراقبت از پوست است: بهتر است برای ایجاد یک رژیم مراقبت از پوست مخصوص مشکلات پوستی خود ، با یک متخصص پوست مشورت کنید.

نحوه درمان صحیح میکرودرم ابریژن

اگر می خواهید از میکرودرم ابریژن – یعنی پوست شاداب تر ، پر جنب و جوش تر و روشن تر – استفاده کنید ، در اینجا نکاتی را که باید هنگام افزودن این درمان به رژیم مراقبت از پوست خود رعایت کنید ، در نظر بگیرید:

 • اگر در مطب آبگرم یا متخصص پوست دچار میکرودرم ابریژن شدید ، مطمئن شوید که این کار توسط یک متخصص مراقبت از پوست واجد شرایط انجام شده است.
 • هنگام استفاده از داروهای خانگی ، به آرامی و یکنواخت عمل کنید (و مراقب باشید که با استفاده از آن تهاجمی نباشید) تا عملکرد سد پوست را نشکنید. آنتولین توصیه می کند: “برای بهترین نتایج ، یک یا دو بار در هفته استفاده کنید ، همیشه بین برنامه ها حداقل سه روز باقی بماند.”
 • وقتی از سد پوستی خود صحبت می کنید ، می توانید با استفاده از مرطوب کننده با سرامیدهای ترمیمی ، تلاش بیشتری برای تقویت آن انجام دهید. آنتولین توضیح می دهد که این کار “احتمال تحریک را کاهش داده و از سلول های” جوان “پوست محافظت می کند.
 • نکته آخر اینکه همیشه از کرم ضد آفتاب با حداقل SPF 30 برای محافظت از پوست لایه برداری شده خود استفاده کنید. البته ، این آخرین توصیه ، که بر ایمنی آفتاب و پوست تأکید می کند ، برای همه صادق است – نه فقط برای کسانی که از روش میکرودرم ابریژن پیروی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *