راهنمای منابع برای اختلالات خوردن


به گفته دانشکده بهداشت عمومی هاروارد TH Chan ، 9 درصد از جمعیت ایالات متحده – حدود 28.8 میلیون نفر – در طول زندگی خود از اختلال خوردن رنج می برند.

اگرچه این عدد وحشتناک است ، اما فقط بیماریهای تشخیص داده شده مانند پرخوری عصبی ، بی اشتهایی عصبی یا اختلالات خوردن را توضیح می دهد.

وقتی غذای نامنظم را وارد مکالمه می کنید – یک رفتار منفی که اغلب پیش زمینه ای برای اختلالات خوردن است – اعداد به شدت افزایش می یابد.

نظرسنجی انجام شده توسط نویسنده من این مجله با همکاری دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل تخمین زده است که شصت و پنج درصد از زنان آمریکایی بین 25 تا 45 سال دارای اختلالات خوردن هستند.

طبق نظرسنجی ، این بدان معناست که آنها “افکار ، احساسات یا رفتارهای ناسالم مربوط به غذا یا بدن خود را تایید کرده اند”.

باز هم ، چنین رفتارهای بی نظمی اغلب منجر به اختلالات پیشرونده در خوردن می شود. با توجه به نتایج نهایی احتمالی ، نباید آنها را ساده نگرفت.

“اختلالات خوردن بسیار مخرب است زیرا می تواند بر تمام سیستم های بدن تأثیر بگذارد و آنها را از نظر جسمی و روحی خسته کند.” – مدیر تغذیه کالج غذا Beatbody ناتالی ولش ، MD ، RDN توضیح می دهد. ممکن است بر سیستم غدد درون ریز تأثیر بگذارد.

زن هنگام غروب از پنجره به بیرون نگاه می کند.

بر اساس گزارشی از دانشگاه هاروارد ، سالانه بیش از هر بیماری روانی دیگری بر اثر اختلالات خوردن جان خود را از دست می دهند.

برخی از علائم جسمانی که ممکن است فرد مبتلا به اختلال خوردن باشد ، عبارتند از: نوسانات قابل توجه وزن ، عادات نامنظم روده ، غش و تغییرات پوست یا مو.

ویژگیهای رفتاری شامل نگرانی در مورد وزن ، کالری یا کربوهیدراتها است به طوری که اولویت آن نسبت به سایر فعالیتها است. نگرانی در مورد اندازه یا شکل بدن ؛ محدودیت شدید غذا ؛ یا امتناع از فعالیت های عمومی مربوط به غذا.

ورزش بیش از حد نیز می تواند رفتاری باشد که با اختلالات خوردن مرتبط است.

برای لیست کامل تر ، لطفاً این مقاله را از کلینیک کلیولند بخوانید.

علاوه بر این ، اگر شما یا یکی از عزیزان خود چنین رفتاری را از خود نشان می دهید ، لطفاً به پزشک خود اطلاع دهید.

هدف ما در Beachbody این است که به مردم کمک کنیم زندگی سالم و مولد داشته باشند.

ما شما را تشویق می کنیم که روی غذاهای مغذی تمرکز کنید و به طور منظم ورزش کنید ، و بله ، ما می خواهیم شما نسبت به کسانی که در آینه می بینید احساس خوبی داشته باشید.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به شما در دستیابی به این هدف ایمن و پایدار کمک کنیم ، بنابراین اگر متوجه شدید که شما یا کسی که به او اهمیت می دهید نشانه هایی از رابطه ناسالم با بدن ، غذا یا ورزش خود را نشان می دهد ، در اینجا برخی از منابع وجود دارد که امیدواریم که می تواند کمک کند

انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA)

اگر به اطلاعات بیشتری در مورد اختلالات خوردن نیاز دارید ، می توانید از وب سایت انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA) شروع کنید.

در اینجا اطلاعات کلی ، یک ابزار تأیید و پشتیبانی رایگان یا ارزان را خواهید یافت.

کریستا مگوایر ، مدیر تغذیه Beachbody ، RD ، CSSD ، می گوید: “اگر شروع احساس خوبی ندارید ، لزوماً شروع به کار می کنید ، اما احساس می کنید که رابطه بدی با غذا دارید.” منابع برای مطالعه و تعیین وضعیت شما. “

مگوایر می افزاید: “همچنین ، اگر دوست یا عزیزی دارید که برای او مزاحم هستید ، می توانید از این منبع برای چاپ مطالب برای نشان دادن آن استفاده کنید.”

آکادمی تغذیه و تغذیه

یافتن گروه مناسب از متخصصان برای کمک به شما بسیار مهم است – آنها تیم بین رشته ای شما نامیده می شوند.

ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما می تواند به شما در برخورد با مشاوره یا درمان کمک کند.

می توانید با کمک متخصص تغذیه (RD) واجد شرایط ثبت نام کنید آکادمی تغذیه و تغذیه ابزار Expert را پیدا کنید

پس از وارد کردن کد پستی خود ، حتما روی منوی کشویی “Specialty” کلیک کرده و “اختلالات خوردن” را انتخاب کنید.

گواهینامه هایی مانند متخصص اختلالات خوردن مجاز (CEDS) یا متخصص تغذیه ثبت شده (CEDRD) اطمینان می دهد که این فرد متخصص در این زمینه است ، اما نیازی به محدود کردن جستجوی خود ندارید.

بسیاری از RD های فاقد این مدارک هنوز در این زمینه آموزش می بینند.

ولچ می گوید: “من می گویم که یافتن یک متخصص تغذیه متخصص در زمینه اختلالات خوردن و همکاری فردی با آنها م startثرترین شروع است.”

مگوایر می افزاید: “توجه شخصی مهم است زیرا همه منحصر به فرد هستند.”

انجمن ملی بی اشتهایی عصبی و اختلالات مرتبط (ANAD)

اگر به دنبال حمایت برای جمعیت خاصی (LGBTQ +، افراد مسن ، بدنهای بزرگتر و غیره) هستید ، انجمن ملی بی اشتهایی عصبی و اختلالات مرتبط (ANAD) این وب سایت طیف گسترده ای از گروه های پشتیبانی را ارائه می دهد.

ولش توضیح می دهد که احساس اجتماع می تواند پشتیبان بزرگی برای افرادی باشد که از اختلالات خوردن رنج می برند.

او می افزاید: “این که بتوانید دور هم جمع شوید و داستان ها ، مبارزات ، پیروزی ها و غیره را با دیگران که احساس می کنند مانند شما هستند ، به اشتراک بگذارید ، می تواند فرصتی باشد.”

ثبت ریکاوری

اضافه ثبت ریکاوری همراه کامل در سفر شما است.

به لطف مجلات غذایی ، برنامه های غذایی ، افکار ، تاکتیک های مقابله ، برنامه ها و سایر ابزارها ، می تواند به عنوان یک ابزار خودیاری یا به عنوان یک ابزار ارتباطی بین تکنیک های ارتباط با تیم درمان شما عمل کند.

به عنوان مثال ، متخصص تغذیه ممکن است مجله غذایی شما را مرور کرده و نظرات خود را ارائه دهد ، یا روانشناس شما ممکن است یادداشت های جلسه اخیر شما را به اشتراک بگذارد.

مگوایر می گوید: “اگر به درمانگر یا پزشک مراجعه می کنید ، می توانند از طریق این مرکز با شما ارتباط برقرار کنند.” “کل تیم درمانی شما می تواند از آن برای هدایت مسیر بهبودی شما استفاده کند.”

به امید اختلال خوردن

در نهایت ، اگر هیچ یک از این منابع به دست شما نرسید ، به امید اختلال خوردن این وب سایت فهرستی جامع از منابع اضافی برای حمایت از اختلالات خوردن ارائه می دهد.

بهبودی از یک اختلال خوردن یا تغییر اختلال خوردن شما یک چالش است که شما مجبور نیستید آن را به تنهایی انجام دهید – و تلاش واقعی برای بهبود واقعی نیاز دارد.

اگر شما یا کسی که نگران آن هستید ممکن است مشکلی داشته باشید ، منبعی را پیدا کنید که در این لیست با شما صحبت می کند و پزشک خود را در این زمینه مشارکت دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *