رنگ خاکستری وندل اسپلیتر در سینه جورج فلوید در میدان یونیون


به گفته NYPD ، تماشاگران و گروه ، مجسمه برنزی جورج فلوید به ارتفاع 10 فوت ، که باعث شورش سراسری علیه خشونت پلیس توسط پلیس در سال گذشته شد ، صبح روز یکشنبه با رنگ خاکستری خرد شد. بتها

این مجسمه تنها سه روز پیش به عنوان بخشی از مرکز گردشگری ، از جمله مجسمه های برنا تیلور ، که در مارس 2020 در لوئیزویل ، کنتاکی توسط پلیس کشته شد ، و جان. لوئیس ، نماینده کنگره و فعال حقوق مدنی ، جان داد. تابستان ، اندکی پس از کشته شدن فلوید.

سخنگوی NYPD گفت که فیلم های نظارتی حدود ساعت 10 صبح مردی را نشان می دهد که پشت مجسمه جان لوئیس قدم می زند و چیزی را در ظرف مخلوط می کند ، سپس از کنار مجسمه فلوید عبور می کند و روی نیم تنه خاکستری می کند. تا بعد از ظهر یکشنبه هیچ بازداشتی صورت نگرفت.

هنگامی که ماموران پلیس گزارش تخریب را در صبح یکشنبه دریافت کردند ، چندین داوطلب و همچنین سازنده نصب شروع به برداشتن رنگ خاکستری کردند. تماشاگران برای آثار هنری و تخریب در اطراف تأسیسات جمع شدند.

مردم رنگ خاکستری را که روی مجسمه جورج فلوید در میدان یونیون پخش شده بود تمیز کردند.

مردم رنگ خاکستری را که روی مجسمه جورج فلوید در میدان یونیون پخش شده بود تمیز کردند.

پیکان

مردم رنگ خاکستری را که روی مجسمه جورج فلوید در میدان یونیون پخش شده بود تمیز کردند.

جان کالفرت ، 62 ساله ساکن بلکساید در وودساید می گوید: “این چیزی است که ما هر روز با آن سر و کار داریم.” “رنگ همه چیز را خراب نمی کند.”

مشاور مالی ایسایا برک ، 31 ساله ، گفت که وی از ویرجینیا به همراه خانواده اش به شهر آمده است تا نصب را ببیند.

برک ، سیاه پوست ، می گوید “می ترسیدم و مجسمه را تمیز می کنم و خراب می شود”: “این نشان دهنده کشوری است که ما در آن زندگی می کنیم. این نژادپرستی است ، نفرت است ، جهل همه به یکی خلاصه می شود.”

همین مجسمه فلوید در ماه ژوئن در نمایشگاهی در فلات بوش بروکلین خرد شد. متهمان سپس مجسمه را با یک شابلون از گروه برتری طلبان سفیدپوست جبهه میهن پرست در سمت راست مشخص کردند. همچنین تصور می شد که این گروه پشت تخریب مجسمه دیگری از فلوید در نیوآرک ، جرسی بودند.

سخنگوی NYPD تأیید کرد که پلیس تصاویر نظارتی از مظنونان در حادثه ژوئن را منتشر کرده است ، هرچند تا روز یکشنبه هیچ فردی در این مورد دستگیر نشده است.

هیچ استنسیل یا علامتی در نیم تنه میدان مجسمه سازی در روز یکشنبه یافت نشد.

این سه مجسمه ، که توسط هنرمند کریس کارنابوسی خلق شده و توسط گروه هنری کنفرانس خلق شده است ، تا 30 اکتبر در معرض دید عموم قرار می گیرد ، سپس به شهرهای دیگر برده می شود و بعداً برای امور خیریه به حراج گذاشته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *