رژیم غذایی سریع کاهش وزن – زندگی ایده آل کویتوس


این یکی از مهمترین مسائلی است که در مورد یافتن بهترین رژیم کاهش وزن برای کاهش وزن صحبت می شود و هرگز سراغ قرص ها و مکمل های رژیمی که این روزها در همه جا مشاهده می کنید ، نروید. اگر می توانید رژیم غذایی سالم و مناسب را برای کاهش وزن با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه ممکن است بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن به طور طبیعی باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم غذایی برای کاهش وزن باید به آن توجه داشته باشید این است که به هیچ وجه نباید وعده های غذایی را حذف کرده یا به طور نامنظم غذا بخورید. اگر فکر می کنید که یک یا دو وعده غذایی و وعده غذایی سنگین در روز کمکی به شما نمی کند ، باید بدانید که در اشتباه شدید. شما همچنین باید برای کاهش وزن یک هدف واقع بینانه داشته باشید و برای رسیدن به این هدف تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که فقط می توانید با یک مقدار مشخص ورزش و رژیم متعادل و سالم به بدن خود فشار وارد کنید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند ، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیم غذایی است که از منابع مختلف یافت می شود زیرا سریع ترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن است. بدون مصرف مکمل یا قرص های رژیمی جنرال موتورز یکی از بزرگترین شرکت های خودروسازی است که برنامه تغذیه ای تحت عنوان رژیم غذایی جنرال موتورز یا GM Diet را اجرا می کند که توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی دنبال می شود. این رژیم غذایی برای کاهش وزن به تقویت سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی برای همه گروه های سنی شناخته شده است و حتی گفته می شود که بسیاری از افراد با این رژیم توانستند تا 8 کیلوگرم در هفته وزن کم کنند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل باشید. ممکن است ورزش های مختلفی را امتحان کرده باشید – از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی ، اما نمی توانید چربی های اضافی را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یکی از مشکلات اصلی شما است ، برنامه رژیم غذایی GM می تواند پاسخگوی مشکل شما باشد.

برنامه تغذیه جنرال موتورز
اگر برای شروع برنامه تغذیه GM آماده هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای آن آماده کنید. اگر ذهن آرام و کنترل شده ای دارید می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق شوید و سریع ترین روش را کاهش دهید. این رژیم غذایی برای یک هفته طراحی شده است و شما می توانید فقط غذای توصیه شده را بخورید. گفته می شود که اگر این رژیم را با دقت رعایت کنید ، می توانید 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که به هیچ وجه نباید گرسنگی بکشید. گرسنگی اثر معکوس دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن ، افزایش می یابد. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را ارائه می دهد تا مطمئن شوید همیشه سیر هستید. بسیاری از افرادی که از این رژیم پیروی کرده اند تحت تأثیر رژیم غذایی قرار گرفته اند که نمی خواهد آنها به طور موثری وزن خود را کاهش دهند تا وزن خود را کاهش دهند. اما نگران نباشید ، فقط به دستورات این رژیم گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم 7 روزه برای کاهش وزن برای کاهش وزن 8 کیلوگرم
اولین روز رژیم: میوه تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است ، زیرا شما فقط می خواهید وارد دنیایی شوید که نحوه کاهش وزن را درک می کند. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه اختصاص داده شود. شما می توانید به اندازه موز ، به اندازه موز میوه بخورید. میوه هایی مانند هندوانه و خربزه فوق العاده هستند. همچنین باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و در واقع به هیچ غذای دیگری حتی سبزیجات خام یا پخته دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، کافی است در روز اول به میزان دلخواه میوه های مختلف بخورید. وقتی احساس گرسنگی می کنید ، میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به اندازه سبزیجات ، چه خام و چه پخته مصرف کنید. البته توجه داشته باشید که در هیچ موردی نمی توانید از روغن برای پخت سبزیجات استفاده کنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزیجات است و بهتر است آن را در ابتدا به صورت آب پز یا بخارپز بخورید تا کربوهیدرات های آن در طول روز بسوزد و مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید در روز دوم رژیم غذایی خود استفاده کنید عبارتند از لوبیای آب پز ، هویج خام یا آب پز ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم آب پز و خام و موارد دیگر. البته در این روز سیستم گوارش شما کمی متفاوت از روزهای عادی کار می کند و می توانید بیشتر به دستشویی بروید. به یاد داشته باشید که روزانه 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

سومین روز رژیم برای کاهش وزن: پوست سالم با میوه و سبزیجات داشته باشید
روز 3 برنامه رژیم GM به شما این امکان را می دهد که در طول روز هم سبزیجات و هم میوه بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح ها میوه و عصرها سبزیجات بخورید یا برعکس. این به شما بستگی دارد که آن را کنار هم قرار دهید. نوشیدن 8-12 لیوان آب را فراموش نکنید.

چهارمین روز رژیم غذایی برای کاهش وزن: موز و شیر
روز چهارم می تواند برای بسیاری جذاب باشد. در طول روز می توانید از 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه ممکن است شما را گرسنه کند ، اما در پایان روز احساس سیری کامل خواهید کرد. شما باید این قسمت از موز و شیر را جدا کنید تا هرگز احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، یک موز و یک لیوان شیر صبح ، یک لیوان شیر و چند موز در طول روز ، 3 موز عصر و یک لیوان شیر و بقیه موزها در شب بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز رژیم غذایی برای کاهش وزن: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید یک مهمانی کوچک داشته باشید. در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در روز بخورید. از آنجا که بدن شما می تواند سطح بالایی از اسید اوره تولید کند ، بهتر است میزان مصرف آب خود را به 12-15 لیوان افزایش دهید.

ششمین روز رژیم غذایی برای کاهش وزن: یک فنجان برنج
در این روز ، می توانید یک فنجان برنج برای ناهار بنوشید ، و بقیه روز را به عنوان روز سبزیجات صرف کنید. در این روز ، حتماً 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً در این حالت احساس سبکی بیشتری خواهید کرد و شکی نیست که دستگاه گوارش شما قوی تر شده است.

هفتمین روز رژیم غذایی برای کاهش وزن: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه تغذیه جنرال موتورز است. در این روز شما مجاز به خوردن یک فنجان برنج و هر مقدار سبزیجات و آب میوه ای هستید که دوست دارید. این بهترین روز هفته خواهد بود.

احتمالاً متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خود خواهید شد و هیچ اقدامی جز پیروی از برنامه میوه ها ، سبزیجات و آب انجام نداده اید. این برنامه تغذیه مزایای دیگری برای شما خواهد داشت. خواهید دید که پوست شما بسیار تمیزتر از قبل شده و سیستم گوارش شما بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که 4 تا 5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که از گرسنگی در حال کاهش وزن هستند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از هرگونه رژیم غذایی برای کاهش وزن حتما با پزشک مشورت کنید.

برای آگاهی از اسرار زیبایی ، سلامت و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

بزرگ کردن لب با تزریق ژل به لب

روشن شدن گونه ها با وارد کردن چربی به گونه ها

از بین بردن چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه

درمان درد عضلات با ماساژ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *