ریک بلز یک مکان مکزیکی سریع در منطقه Flatiran باز می کند


به نظر می رسد ریک بلز فوق العاده غذای مکزیکی همیشه مشهور بوده است – نمایش PBS که برای اولین بار خبرساز شد ، آشپزی مکزیکی، در سال 1978 پخش شد. اما با وجود اینکه سرآشپز امپراتوری کوچکی در شیکاگو بنا کرده است و از نظر ملی به خاطر کتابهای آشپزی ، غذاهای بسته بندی شده با مارک Frontera ، ارائه تلویزیونی و بنیادهای خیریه شهرت دارد ، اما هرگز در شهر نیویورک چنین کاری نکرده است. در رستوران. تا حالا.

Tortazo حدود دو هفته پیش در نزدیکی میدان مدیسون اسکوئر افتتاح شد ، یک ورق رنگارنگ ، بزرگ و سریع با مکان معروف برج ویلیس به همین نام در بلوو است. قسمت اعظم فضا در خارج از برادوی است ، جایی که در خیابان Tortazo محیطی حساس وجود دارد ، بنابراین قبل از شروع زمستان (یا یک شب بارانی) به اینجا بروید. Tortazo فقط هفته گذشته مجوز مشروب دریافت کرد و کوکتل “de las casa” ، margarita ، پروازهای میانساعتی (18 تا 36 دلار) ، و همچنین آبجو و شراب در بطری ها و قوطی ها در دسترس هستند.

مانند رستوران خواهر خود در شیکاگو ، منوی Nomad Tortazo توسط Tortaz ، ساندویچ های مکزیکی روی رول های نرم تلرا (در این مورد ، از D&R Central Bakery در برانکس) سرو می شود ، با لوبیا سیاه تمیز شده و روی یک طرح نشسته اند. در این رده عنوان سرسخت بلنس Milnesa مرغ بلز وجود دارد که از آن آب میوه های اسلاوی آبدار و بسیاری از ژالپینوها باقی مانده است. همچنین یک Kub Bana Torta وجود دارد که شامل گوشت خوک دودی ، بیکن و پنیر جک است. گوشت خوک کنچیتا با شانه خوک و آبگوشت فلفل پاسیلا برای غوطه ور شدن ؛ و یک گزینه گیاهی که شامل قارچ بو داده و پنیر بز است.

تورتیلا های آرد با استیک تورتیلا و قصادیلا قارچ ، یک غذای راحت و خوب اجرا شده که هوس بسیار خاصی را برای چیزی وحشتناک و عجیب برآورده می کند. با قطره سالسای سبز روی این بچه بریزید. انواع ترد ترلیلا را می توان در نخود مرغ خوب ، کامرونز موجو و کاسه های سوپ تورتیلا رنده کرد. چیپس و گوآکامول ، اسکویت ها و سالادهای تکیلا با صدای 1980 از جمله آثار کلاسیک مورد انتظار هستند.

تورتازو تالایودا با چغندر سرخ شده و پنیر بز ترد ، “پیتزا” اگزاکان ، که به وسیله لایه ای از نان تست نازک و ترد و پنیر جک آب شده بسیار کمک می کند ، روی تپه حرکت می کند. تالیودا همچنین گیاهخوار است ، و برخی از نیش های عجیب و غریب تند churro ، که می توانند مانند برخی از سیب زمینی های سرخ کرده در صورت خوردن با تورتا عمل کنند.

پای میلانی مرغ ترد (14 دلار)

پای میلانی مرغ ترد (14 دلار)

پیکان

تیم مدیریت ارشد Tortazo ریشه در Eleven Madison Park و Union Square Hospitality دارد و دارای پرسنلی گرم ، کنجکاو و چشمگیر است. شما سفارشی را در پیشخوان ثبت می کنید ، یکی از نکات شماره میز خود را می گیرید و دونده غذای شما را می آورد و میز شما را اداره می کند. این یک افزودنی جامد برای منطقه است ، یا برای یک گاز سریع یا یک صندلی خیابانی با دوستان و نوشیدنی.

Tortazo 1123 در برادوی ، بین خیابانهای 25 و 26 واقع شده است و در حال حاضر دوشنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:30 صبح تا 9 شب و پنجشنبه تا شنبه از ساعت 11:30 صبح تا 10 شب است. روز یکشنبه (2122-920-3722 ؛ tortazo.com)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *