سابق کلی کلارکسون هنوز معتقد است که می تواند یک مزرعه مونتانا بگیردفقط براندون بلک استوک را “آقای” صدا کنید همه را یاد بگیرید. ”

او روز سه شنبه به TMZ گفت که شوهر بیگانه کلی کلارکسون به اشتباه معتقد بود که هنوز می تواند مزرعه مونتانا را که از زمان جدایی ژوئن 2020 در آن زندگی می کرد ، دریافت کند.

در فیلم هایی که در فرودگاه بین المللی لس آنجلس فیلمبرداری شده است ، بلک استوک ، 44 ساله ، قاطعانه می گوید که قاضی دادگاه هنوز تصمیم نگرفته است که با وجود کلارکسون 39 ساله ، مالک این 10.4 میلیون ملک چه کسی است.

بلک استاک استدلال کرد که مزرعه “دارایی زناشویی” است زیرا توافق قبل از ازدواج این زوج را به چالش می کشد. با این حال ، قاضی به نفع او رای نداد.

کلارکسون قبلاً از دادگاه خواسته بود به او اجازه دهد مزرعه را بفروشد زیرا این کار برای او “بار مالی” است. او گزارش داد که باید ماهیانه 81000 دلار برای هزینه های خود هزینه کند.

در ماه آوریل 2021 به بلک استوک دستور داده شد هزینه ها را بپردازد ، اما به سختی ماهانه 200 هزار پوند از حمایت همسر و فرزند خواننده درآمد دارد.

بلک استاک و کلارکسون در سال 2013 ازدواج کردند و در سال 2017 جدایی خود را اعلام کردند. خواننده “به خاطر تو” در نوامبر 2020 به دلیل حضانت دو فرزندش ریور رز 6 ساله و پسرش رمینگتون الکساندر 5 ساله بازداشت شد.

طلاق جنجالی آنها همچنان ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *