سناتور جو مانچین در هنگام سخنرانی جمهوری خواه چاک شومر ، سرخوردگی خود را نشان می دهد


سناتور جوئی منچین طاقت نداشت که سخنرانی چاک شومر ، رهبر اکثریت مجلس سنا ، پنجشنبه شب چهره او را بپوشاند و در آخرین سخنان خود را ترک کند.

این واکنش متحرک در حالی رخ داد که شومر قبل از تمدید سنای دولت برای استقراض از سوی مجلس سنا صحبت کرد – و همه اینها توسط یک دوربین CSPN ضبط شد.

شومر در حالی که منچین با نگاه دوربین پشت سرش نشسته بود ، گفت: جمهوری خواهان یک بازی حزبی خطرناک و پر مخاطره انجام داده اند و من خوشحالم که هوش آنها کار نکرد.

همانطور که شومر رهبر اقلیت سنا میچ مک کانل و سناتورهای جمهوری خواه را مقصر می دانست ، ابتدا منچین سرش را تکان داد و سپس ، با ناامیدی ، کف دست خود را به صورتش فشار داد.

“[Senate Minority] رهبر [Mitch] شومر گفت ، مک کانل و جمهوری خواهان سنا اصرار دارند که می خواهند سقف بدهی ها را برطرف کنند – اما دموکرات ها باید به تنهایی یک فرایند آشتی دشوار ، پیچیده و ریسکی را طی کنند.

بعد از صحبت چاک شومر ، جاک منچین سرش را تکان داد و سپس کف دستش را روی صورتش فشرد.
جو مانچین سر تکان داد و سپس کف دستانش را روی صورتش فشار داد در حالی که چاک شومر بر سر سخنرانی GOP طبقه او فریاد می زد.
AP

کمتر از یک دقیقه بعد ، همچنان که شومر مک کانل را هدف قرار می داد ، منچین در حال دور شدن دیده می شد.

بعداً ، خارج از اتاق ، منچین این سخنرانی را محکوم کرد.

منچین به خبرنگاران گفت: “فکر نمی کنم آن زمان عادلانه بود.”

“ما باید خلع سلاح کنیم. شما نمی توانید سیاست بازی کنید. هیچ یک از ما نمی توانیم هیچ کدام را انجام دهیم ، “گفت منچین. تمدن به پایان رسیده است ».

میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا ، در سخنرانی جمهوری خواه خود توسط چاک شومر تحریک شد ، زیرا منچین در لحظه تکان دادن سرش مشاهده شد.
میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا توسط چاک شومر در سخنرانی خود در حزب جمهوریخواه تحریک شد ، زیرا منچین در آن زمان سرش را تکان می داد.
AP

هیچ جمهوری خواهی به تصویب قانون واقعی افزایش بدهی رای نداد ، اما رای حزب با 50-48 رأی یک نتیجه قطعی بود وقتی 11 نماینده جمهوری خواه دقایقی پیش به خاتمه بحث در مورد این اقدام رای دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *