سیدنی قرنطینه هتل ها را برای گردشگران خارجی حذف می کند


سیدنی: مقامات روز جمعه اعلام کردند ممنوعیت شدید قرنطینه ممنوعیت قرنطینه اجباری برای مسافران خارجی از ماه آینده پایان می یابد.

مرزهای استرالیا در 19 ماه گذشته بسته شده است تا از شیوع کووید -19 جلوگیری شود ، هزاران استرالیایی در خارج از کشور گرفتار شده اند و منتقدان برجسته ای از این کشور آن را “ایالت گوشه گیر” می نامند.

در حال حاضر ، هر کسی که وارد استرالیا می شود واجد شرایط معافیت سفر است و برای اقامت 14 روز در اتاق هتل به هزاران دلار نیاز دارد.

دومینیک پروت ، نخست وزیر نیو ساوت ولز ، گفت که از اول نوامبر ، مسافران کاملاً واکسینه شده در این ایالت قبل از سوار شدن به هواپیما باید تحت آزمایش منفی قرار بگیرند ، اما هنگام ورود مجبور نیستند منزوی شوند.

وی گفت: “سیدنی ، نیو ساوت ولز ، برای افرادی که در سراسر جهان واکسینه شده اند ، برای تجارت باز است.” “قرنطینه هتل ها در گذشته خواهد بود. این یک روز مهم برای ایالت ما است.”

قرنطینه بیش از 100 روزه سیدنی هفته گذشته لغو شد و قوانین ثابت به تدریج حذف می شوند.

بر اساس نقشه راه پس از اپیدمی ، مرزها به تدریج در ماه نوامبر بازگشایی می شوند ، و تنها استرالیایی ها و ساکنان دائمی با منزوی اجباری داخلی اجازه می دهند.

نظرات طوطی نشان می دهد که محدودیت ها زودتر از زمان برنامه ریزی شده برداشته می شوند – گردشگران همچنین می توانند به استرالیا بیایند و شرایط جداگانه به طور کامل حذف می شود.

به گفته گردشگری استرالیا ، 19 ماه گذشته برای صنعت گردشگری استرالیا ویرانگر بوده است و تعداد ورودهای قبل از اپیدمی 98 درصد کاهش یافته است.

این اطلاعیه همچنین این احتمال را ایجاد می کند که ساکنان سیدنی اجازه سفر به پرت و نه پاریس را ندارند ، زیرا بقیه مرزهای استرالیای غربی با بقیه کشور بسته شده است.

© New Straits Times Press (M) بهاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *