عکس ها: نمایشگاه گسترده و مهم “نیویورک بزرگتر” MoMA PS1 را پر می کند


از سال 2000 هر پنج سال یکبار ، MOMA PS1 در کوئینز یک نظرسنجی جدید از هنرمندان معاصر که در شهر نیویورک و اطراف آن زندگی و کار می کنند ، منتشر کرده است. فراخوانده شد نیویورک بزرگتراین نمایشگاه علاوه بر اینکه یک نمایشگاه بزرگ موزه ، سرگرم کننده و قابل تامل است ، عکس ساده ای از آنچه در آن زمان در دنیای هنر می گذرد ارائه می دهد.

این بیماری همه گیر MOMA PS1 را مجبور کرد پنجمین دور مذاکرات نیویورک بزرگ را به مدت یک سال به تعویق بیندازد ، اما این نمایشگاه سرانجام از 7 اکتبر در شهر لانگ آیلند افتتاح شد. و اگرچه هنرمندان و مجموعه های بسیار کمی هستند که این بار به استاندارد نمایش تبدیل شده اند – 47 ، یا حدود یک سوم آن در سال 2015 – هنوز بیش از 300 اثر در معرض نمایش قرار دارد که در سه طبقه پخش شده اند. نیویورک بزرگتر مثل همیشه متفاوت و کامل احساس کنید.

کیت فولی ، مدیر PS1 و یکی از چهار سرپرست نمایش ، به Gothmist گفت که “این بیماری همه گیر روش تحقیق اولیه خود را به طرز چشمگیری تغییر داد. ما در واقع مجبور بودیم روی بازدید از بسیاری از استودیوهای Zoom تمرکز کنیم ، این بدان معناست که ایجاد یک رابطه کاملا متفاوت با هنرمندان اینطور نبود که شما در استودیو قدم بزنید و بتوانید به چیزی اشاره کنید یا به سمت کار سوت بزنید. شما می توانید پاسخ دهید زیاد صحبت می کنید و می خواهید بدانید که هنرمندان به عنوان مردم بهتر هستند. ”

در داخل نمایشگاه بزرگ MoMA PS1 نیویورک

هیچ موضوع خاصی برای این یا شخص دیگری وجود ندارد نیویورک بزرگتر نمایش دهید ، اما فولی به “دو موضوع بسیار قوی در نمایشگاه اشاره کرد: یکی در مورد اسناد و آرشیوها ، و دیگری در مورد افراط گرایی. و آنچه ما جالب می بینیم این است که وقتی یکی یا دیگری هنرمندان زیادی هستند در واقع گرد هم آوردن تروریست ها و مستندها در آخرین آثار خود.

چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد ، اما برخی از موارد مورد علاقه من در پیش نمایش این هفته شامل نقاشی های رنگارنگ احمد مرسی ، معمولاً اسب هایی با ظاهر خنثی هستند. تأسیس اشعار جمعی شانگهای خیابان کانال ، که “شعر اقتصادهای غیر رسمی و کالاهای تقلبی” را بررسی می کند. تصاویری از روزنامه نگاری شهر در دهه 1970 و 80 توسط مرلین ننس و هیرام مریستانی ؛ و “نیمروز” شایان ستایش آلن مایکلسون ، که هنرمند مشهور نیتا صاحب یک پروژه ویدئویی روی سه تن صدف خشک صدف در کریک و کانال گوانس است ، به عنوان یک آهنگ بومی تماس و پاسخ در پس زمینه.

به خودتان زمان بدهید تا همه چیز را بدست آورید. همانطور که فولی می گوید: “همه ما در طول همه گیری همه چیز را به صورت آنلاین مشاهده کرده ایم ، اما واقعاً هیچ چیز مانند این نیست که شخصاً جلوی هنر قرار گرفته و به نتیجه گیری خود برسید. این در مورد آنچه شما فکر می کنید و احساس می کنید ، بنابراین من خوشحالم که به مردم فرصت می دهم و این کار را انجام می دهم.

در داخل نمایشگاه بزرگ MoMA PS1 نیویورک

بزرگ نیویورک 18 آوریل 2022 اجرا می شود Moma PS1به بلیط های پیشرفته در حال حاضر در دسترس هستند ، ورودی برای بزرگسالان 10 دلار است و اثبات واکسیناسیون و ماسک مورد نیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *