غذاهای غنی از ویتامین D و B12 ، اما کلسترول کم؟ : غذا


ویرایش: متأسفانه من اشتباه خواندم که شما گفتید سطح LDL شما 190 است ، فکر کردم این تمام است. 190 سطح LDL به تنهایی در واقع بالا است ، اما ممکن است لازم نباشد آنقدر که فکر می کنید نگران باشید. بقیه نظرات اصلی خود را بدون ویرایش می گذارم ، اما در خواندن نظر شما اشتباه کردم.

بدون ویرایش: کلسترول بالا ندارید. در واقع ، بر اساس نمودارهای بسیار خوبی که بر اساس مطالعه کلسترول بالا در برابر مرگ و میر ناشی از همه علت منتشر شده است ، کلسترول تام طبیعی است و اگر کلسترول کل خود را کاهش دهید ، خطر مرگ کلی بالاتری خواهید داشت. و منحنی برای گروه سنی شما بسیار کم عمق است ، به این معنی که کلسترول شما می تواند در همه جا در طیف وسیعی باشد ، و اهمیت چندانی نخواهد داشت.

امیدوارم به آنچه من به شما می گویم گوش دهید. این چیزی است که سوء تفاهم در مورد کلسترول را از بین می برد. بیماری های قلبی مدت ها در کانون توجه بوده است ، که قابل درک است زیرا بیماری قلبی قاتل شماره یک است. اما کلسترول به دلایل زیادی در بدن شما وجود دارد و معلوم می شود که در جنبه های دیگر سلامتی مزایای زیادی به همراه دارد. اگر فقط به بیماری قلبی نگاه کنید ، نگرش اشتباهی نسبت به آن ایجاد می کنید. زیرا کلسترول بر همه جنبه های سلامتی تأثیر می گذارد. و این اطلاعات جدیدی نیست ، من حداقل 10 یا 15 سال است که در مورد آن می دانم. اگر کلسترول کلی خود را از 190 به 150 کاهش دهید ، بله ، خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش می دهید ، اما خطر مرگ ناشی از چیزی را حتی بیشتر افزایش می دهید. و اگر نگاه کلی تری به کلسترول از نظر مرگ و میر ناشی از همه علت داشته باشید ، می بینید که کلسترول تام در طیف وسیعی طبیعی است. من رژیم فوق العاده سالمی دارم من تنها سبزیجات و گوشت و منابع خوب می خورم ، هر از گاهی گرسنگی زیادی می کشم ، خوب استراحت می کنم و سعی می کنم روشن شوم ، تقریباً همه خوب هستم. و کلسترول کلی من همیشه بین 205 تا 255 است و از این بابت خوشحالم ، زیرا از نظر طول عمر ، من همیشه در وسط محدوده مطلوب هستم ، که منطقی است. سطح HDL من بسیار بالا است ، من تقریباً به همان میزان HDL و LDL دارم. همینطور با همسرم بسیاری از مردم سر خود را به دیوار کوبیده اند و فکر می کنند “من خیلی خوب غذا می خورم ، چرا کلسترول من پایین نمی آید؟!؟” خوب ، معلوم می شود ، با توجه به مرگ و میر ناشی از همه علت ، آنچه بسیاری از افراد به عنوان کلسترول “بالا” تعریف می کنند ، در واقع کلسترول مطلوب است ، با این فرض که شما کمترین خطر مرگ را می خواهید. این همان چیزی است که من می خواهم. من تلاشی نخواهم کرد ، نیروی اراده صرف خواهم کرد تا طعم غذا را بدتر کنم ، کیفیت زندگی را پایین بیاورم و فقط X را با کاهش بیماری های قلبی با X + Y عوض کنم ، که خطر کلی مرگ را افزایش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *