فالکونز همچنان مالک واشنگتن خواهد بود


تیم اصلی در CAPS:

شاهین بر فراز واشنگتن (+1.5)

پایتخت آتلانتا یک مسابقه شش برد دلپذیر در برابر Denizens دارد. تا زمانی که تیم فوتبال قسمت دفاعی معادله بزرگ را جدی نگیرد ، انتظار داشته باشید این جاذبه ادامه پیدا کند.

نه هفته بعد از ناراحتی یک سفر سه هفته ای ، اورلئان سرانجام اولین بازی خانگی صادقانه و واقعی خود را بدست آورد. شکی نیست که ریشه های متعصب سلطنتی فراتر از استکبار خواهد بود ، اما مقدسین بیشتر از این تماشاگران گرسنه دردها و رنج ها را متحمل می شوند.

اگر جیتچ ویلسون آخرین پاسخ به سوال بازیکن دفاعی JETS باشد چه؟ به او تبریک می گویم ، اما این پیشنهاد چندان قطعی به نظر نمی رسد. ما همیشه QB Ryan Tanhill را دوست داشتیم ، اگرچه در فاصله سری ، اتوماتیک نیست.

پشت (-16.5) در Texans

بوفالوی مشکوک در حال تلاش برای غلبه بر این دشمن است تا در حملات جاده ای طولانی مدت بهتر عمل کند: در برابر سران و بعداً در برابر تایتان ها دوشنبه شب. تگزاسی ها جوان هستند و در برابر این سطح از دشمن مشکل دارند.

مت رایان
مت رایان و شاهین ها روز یکشنبه به مصاف تیم فوتبال واشنگتن می روند.
گتی ایماژ

خرس بر شیر (-3)

شیکاگو در سفرهای خود برای ملاقات با رامز و برنز در تور تجاری 2021 در برابر لباس های بهتر از دیترویت به اشتباه برخورد کرد. سفر به کلیولند یک فاجعه آماری بود (بازی گذرگاه خرس ها آنها را در یک حیاط واحد قرار داد). تیم میزبان می تواند از شر جاستین فیلدز خلاص شود.

پلنگ بر روی W (+4.5)

مالیات شرط بندی کابوی ها در این خط کاملاً چشمگیر است ، و ما را مجبور نمی کند چاره ای جز ملاقات با پلنگ های بدون شکست بدون ورودی بگذاریم ، حتی اگر آنها در اینجا در کلاس پیشرفت می کنند. فکر نکنید ما مربیان بهتری (مت رول) داریم که برای ما کار می کنند.

وایکینگ ها (+1.5) بر فراز برنج

نه ، جرم خرس ها مطمئناً این روزها چیز زیادی برای نوشتن در مورد آن نیست ، اما کلیولند باید نسبت به آن چیزها بسیار نرم رفتار کند. وایکینگ ها در سطح پایینی ادامه داده اند و پسر عموهای کرک در بهترین حالت خود بازی می کنند. مقاومت در برابر مایک زیمر به عنوان سگ خانه سخت است.

خرچنگ روی دلفین ها (+2)

با توجه به اینکه میامی در نقش بیقرار و بیقرار به عنوان یک محبوب داخلی ، مکانی مناسب برای ایندیاناپولیس است تا سرانجام رسوایی فصلی خود را کنار بگذارد. نمی توان گفت که ما از امکان جاکوب بریست برای گرفتن امتیاز از QB’d ناراضی هستیم. تیمی که کمترین اشتباه را داشته باشد برنده است.

دلفین ها
جیکوب بریست
AP

سر عقاب ها (-7)

جای تعجب نیست که چارجرز فرماندهان جنگ را در Arrowhead رها کردند. این باید متفاوت باشد ، زیرا این بازگشت اندی رید به موانع طولانی خود است و امیدوارم مربی و خدمه اش تمام تلاش خود را با ابزارهای تهاجمی حسادت آمیز خود انجام دهند.

کاردینال در RAMS (+4)

درک ارزش واضح از هر دو طرف دشوار است ، به دلیل افزایش اولیه در مشاهده ارزش خارج از موقعیت اصلی +6 آریزونا … حفظ سطح عملکرد بالا برای همیشه.

49ERS (-3) در Searhawks

با توجه به استعدادهای قدیمی سیاتل و بخل سطحی فضای ارائه شده به این مهاجم ، کمترین تمایل به سان فران است. جیمی گاروپولو محبوب ترین فرد برای بهبود تجربه است ، اگرچه هر دو طرف در جهت مخالف حرکت می کنند. زمان رو به اتمام است.

کلاغ ها
لامار جکسون
گتی ایماژ

Ravens on the Broncos (+1)

میزبان سرانجام با تیمی روبرو می شود که در این فصل دو بار برنده شده است. حتی لامار جکسون باید کمتر از 100 درصد (بررسی موقعیت) باشد ، که با توجه به انگیزه آنها در AFC North قوی ، Raven ها را مجبور می کند تا امتیازهای تشویقی بدهند.

Packers (-6.5) بر روی فولاد

بن روثلیسبرگر در باخت خانگی مهاجمان و بنگالهای در حال بهبود وحشتناک به نظر می رسید – اما پیتسبورگ ابتدا بیل را قربانی رده های بالا کرد. از وضعیت روتلیسبرگر راضی نیست. یا خط حمله پیتسبورگ عمل کرده است.

Bookers over the Patriots (-7)

برای بردی سخت است که در برابر شکست مقاومت کند (به نوعی در برابر قوچها تحمل می شود) – به ویژه در برابر یک میهن پرست که به وضوح بهترین روزهای خود را دیده است.

دوشنبه

شارژرها (-3) روی مهاجمان

لاس وگاس با دلفین ها به پایان می رسد – اما در کلاس یک قدم جلوتر است و ممکن است بهترین لباس از زمان ادغام باشد. قیمت مناسب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *