مدیران یونیورسال می گویند باکس آفیس برای مدت طولانی متوقف خواهد شد


با وجود فروش شدید بلیط برای فیلم های جدید جیمز باند و “سریع و خشمگین فرمانروایی می کند” ، دونا لانگلی ، رئیس یونیورسال پیکچرز انتظار ندارد که گیشه به این زودی به حالت عادی بازگردد.

لانگلی روز پنجشنبه در کنفرانس WTF The Information گفت: “من فکر می کنم صنعت در این لحظه از رشد قرار دارد ، ما فقط در جریان تغییرات هستیم.” “من فکر می کنم آنچه که ما اکنون می بینیم قبل از همه گیری اتفاق می افتد. شرکت های پخش کننده استثنایی عملکرد فوق العاده ای دارند و حجم تولید خود را افزایش می دهند ، چیزی که مدتی است اتفاق افتاده است. ”

وقتی مدیر اجرایی به اپیدمی که صنعت سینما را ویران کرده بود اشاره کرد ، در حالی که هالیوود به سمت پخش فیلم رفت ، او گفت که این تغییر اجتناب ناپذیر است و Tinsaltown هنوز در “حالت عادی جدید” است.

لنگلی با ارائه دیدگاه محافظه کارانه خود در مورد احیای صنعت سینمای سینما گفت: “ناگزیر ، یک سال آینده ، اوضاع متفاوت از امروز خواهد بود.”

AMC Empire از 25 میدان تایمز خارج است زیرا سینماهای شهر نیویورک برای اولین بار در یک سال پس از تعطیلی ویروس کرونا بازگشایی می شوند.
گیشه به لطف فیلم های جدیدی مانند “F9” ، “No Time to Die” و “شانگ چی و افسانه ده حلقه” دیزنی علائم بهبودی خود را نشان می دهد.
توسط خبرگزاری فرانسه گتی ایماژ

“هیچ یک از ما واقعاً چیزی نمی دانیم. اگر یک سال پیش را مرور کنید ، ما قطعاً فکر می کردیم که صنعت یا فیلم های تئاتری در حال حاضر به سرعت در حال بازگشت است. ” “ما بی صبرانه منتظر آن هستیم [theatrical] سقوط بازار تا 20 درصد ادامه می یابد و زمان زیادی طول می کشد تا به آمار قبل از اپیدمی بازگردیم. ”

سال 2021 در گیشه در حال رونق است ، اما نشانه های محکمی وجود دارد که نشان می دهد سالن سینمای 18 ماهه تعطیل شده ، با ظرفیت محدود بازگشایی می شود و از کمبود فیلم های جدید هالیوود رهایی می یابد.

عکسبرداری هوایی با هواپیمای بدون سرنشین در مقابل سینما مارک که توسط کروناویروس Covid-19 در 4 دسامبر 2020 بسته شد ، یک پارکینگ خالی را نشان می دهد
ویروس کرونا صنعت سینما را ویران کرد و سینماها را تا سال 2020 تعطیل کرد.
گتی ایماژ

با توجه به گزارش Gower Street Analytics ، امسال گیشه جهانی در مسیر رسیدن به 0/20 20/2 میلیارد ، 68 درصد بیشتر از اپیدمی 2020 است و 12 12 12 میلیارد دلار را به ارمغان می آورد. اما 2021 هنوز با رکوردشکنی سال 2019 فاصله زیادی دارد و به 5/54/5 میلیارد می رسد.

تاکنون ، سال 2021 توسط رهبران گیشه مانند “سلام ، مامان” ، کمدی چینی که بیش از 22 822 میلیون فروش داشته است ، و همچنین “F9” ، “اشعه سریع و خشمگین” جدیدترین اقدام Universal Pictures تبلیغ شده است. فیلم در ردیاب فروش بلیط ، با توجه به گیشه Mojo ، حق رای دادن با 716.6 میلیون.

دونا لانگلی و وین دیزل
دونا لانگلی ، رییس یونیورسال پیکچرز با وین دیزل ، ستاره فیلم “F9” و حق رای “سریع و خشمگین”.
گتی ایماژ

منتقدان رسانه ای در حال تماشای نحوه اجرای جیمز باند جدید “No Time to Die” این آخر هفته در ایالات متحده و در 29 اکتبر که در چین نمایش داده می شود ، هستند. این فیلم که بین المللی توسط Universal و داخلی توسط MGM توزیع شده است ، در هفته آخر 11 119 میلیون فروش خارجی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *