مزایای تامین اجتماعی بازنشستگان را برای کاهش تورم افزایش می دهد


سازمان تامین اجتماعی بیشترین افزایش مزایای بازنشستگی را در 40 سال گذشته اعلام می کند ، در حالی که رئیس جمهور بایدن برای حفظ تورم ، پایه حقوق مشمول مالیات کارگران را حدود 3 درصد افزایش می دهد.

برای ارزیابی تورم از سه ماهه سوم 2020 تا سه ماهه سوم سال جاری ، SSA روز چهارشنبه اعلام کرد که پایه حقوق مشمول مالیات برای تامین اجتماعی در سال جاری 2.9 درصد افزایش می یابد و نرخ مالیات برای کارکنان و کارفرمایان هر کدام 6.2 درصد است. به

پیش از این ، پایه حقوق مشمول مالیات 142،800 دلار تعیین شده بود. در حال حاضر با افزایش ، 147،000 دلار اول مشمول مشارکت 6.2 درصد از درآمد آنها می شود. این مبلغ 9،114.00 از کارمند برنامه تامین اجتماعی (OASDI) در سال 2022 و همین مقدار از کارفرمای آنها است.

افراد مشاغل آزاد باید مالیات 12.4 درصد یا 18.228 دلار بپردازند.

بر اساس گزارش فوربس ، این محرک که حدود 12 میلیون کارمند پردرآمد را تحت تأثیر قرار می دهد ، منجر به افزایش چشمگیر مزایای بازنشستگی از سال 1982 ، افزایش 7.4 درصدی می شود.

تأمین هزینه های رایگان مزایای تامین اجتماعی (COLA) در سال 2022 5.9 درصد افزایش می یابد. این رقم در سال 2021 تنها 1.3 درصد افزایش یافته است. این مبلغ 92 دلار در ماه برای هر بازنشسته افزایش می دهد. مجموع 1،657. زوج های بازنشسته ماهانه 154 دلار افزایش خواهند داشت.

افزایش مشابهی در سالهای اخیر در سال 2009 بود ، جایی که دریافت کنندگان شاهد افزایش 5.8 درصدی بودند.

رئیس جمهور جو بایدن
رئیس جمهور جو بایدن پیشتر ادعا کرده بود که اقتصاد در حال بهبود از این همه گیری است.
AP
نمونه ای از اسکناس صد دلاری با کارت تأمین اجتماعی.
دریافت کنندگان تامین اجتماعی بیشترین افزایش مزایا را از سال 1982 دریافت خواهند کرد.
گتی ایماژ / iStockPhoto

SSA همچنین توضیح داد که چگونه این افزایش بر بازنشستگان مختلف ، مانند مادران بیوه ، بیوه های سالمند و کارگران معلول تأثیر می گذارد.

حق بیمه بخش B و قسمت D Medicare ، که ممکن است سال آینده افزایش یابد ، کل مزایای بازنشستگان را کاهش می دهد ، با این حال ، مبلغ حق بیمه رسمی Medicare اعلام نشده است. بازنشستگان می توانند از آنها در ماه دسامبر انتظار داشته باشند. هر دو طرح حق بیمه به طور خودکار از چک تأمین اجتماعی کسر می شوند.

دریافت کنندگان بیمه تامین اجتماعی زیر سن بازنشستگی کامل به ازای هر یک دلار دریافت کننده درآمد بیش از 1630 دلار در ماه (یا 19،560 دلار در سال) 1 دلار مزایا دریافت می کنند. هنگامی که دریافت کنندگان به سن بازنشستگی کامل 66 سال و دو ماه (برای متولدین 1955) می رسند ، دیگر مجبور به مجازات نمی شوند.

SSA آماده است تا سال 2033 از صندوق اعتماد خود خارج شود. با توجه به بودجه فدرال مسئول ، کمیته هشدار می دهد که دولت یکسال پیش به دلیل پرداخت های مقرون به صرفه ، در حال تمام شدن بودجه است.

بسیاری مسئول همه گیری کووید -19 و رکود اقتصادی کوچکی هستند که منجر به کاهش مالیات حقوق و دستمزد شده است و این امر باعث افزایش نرخ صندوق های تامین اجتماعی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *