موارد جدید در KERF Land


در اینجا نتیجه چیزهای جدید در KERF Land است!

بچه ها حالتون چطوره؟ ما به تازگی چند روز مرطوب متوالی را به پایان رسانده ایم و من دوباره منتظر خورشید پاییزی هستم! درخت بزرگ ما در حیاط پشتی نیز شروع به زرد شدن می کند. (من به معنای واقعی کلمه قصد داشتم “من سپتامبر را دوست دارم!” تایپ کنم تا اینکه متوجه شدم سپتامبر مدتهاست که رفته است! ها!)

در اینجا چیزی جدید در جهان ما وجود دارد.

چیزهای جدید در عاشقانه

در سالگرد تولد ما ، توماس و من تصمیم گرفتیم برای یک روز ملاقات کنیم. معلمان TGF! ما از اینکه از انعطاف پذیری بالایی برخورداریم تا بتوانیم یک ناهار طولانی بخوریم ، سپاسگزاریم. ای کاش می توانستیم این کار را در حالی انجام دهیم که پسرها هنوز در مدرسه هستند.

مقصد ما تاکستان های جدید و آبجوسازی کوه مه آلود در کروزت بود. منظره بالای کوه خیره کننده بود.

ویرجینیا زیبا!

پرواز آبجو و شراب

ما هر 4 آبجو را برای نمونه گیری امتحان کردیم. من به طرز شگفت انگیزی عاشق صنوبر قهوه ای شدم. در چند سال گذشته ، من در IPA شرکت کرده ام و فراموش کرده ام که چقدر در صنعر کهربایی یا صنوبر قهوه ای زیبا دوست دارم. شراب ها هم خوب بودند. فرانک در تاکسی مورد علاقه من از چهار نفری بود که مشترک بودیم.

تخته پنیر

برای ناهار یک تخته پنیر و پیتزا به اشتراک گذاشتیم. هر دو عادی بودند ….

و صادقانه بگویم ، من طرفدار پیتزا نبودم. من همچنین طرفدار کارکنان بدون نقاب نبودم که از در خانه به استقبال ما آمدند و برای ما غذا سرو کردند. با دور زدن دلتا ، من فکر می کنم همه کارکنان سرویس غذا باید ماسک بزنند و ما بسیار ناراحت شدیم. تا اینجا ، دیدگاه ها عالی بوده است ، من نیز همینطور. نفرت برای انتقاد ، من می گویم که از نظر خدمات ، جایی برای بهبود وجود دارد.

شام نور شمع

از آنجا که ما برای شام در خانه بودیم ، منتظر ماندیم تا توس را به رختخواب بگذاریم و یک شام پیش بند آبی را با هم پختیم! کلم سرخ شده ، سیب زمینی سرخ شده و مرغ پخته ترد. (مازن در بیرون تماشای فیلم در بیرون بود – Kid Land را در زیر ببینید!)

چه چیز جدیدی در غذا وجود دارد

پیش بند آبی به تازگی ظروف گرم و غذا را روانه بازار کرده است. وعده های غذایی یکبار سرو می شود ، در یخچال نگهداری می شود و در مایکروویو به مدت کمتر از 5 دقیقه پخته می شود.

من آنها را با گرم کردن غذای باقی مانده خود مقایسه کردم و فکر کردم که به همان اندازه خوشمزه است که از ابتدا پختیم! می توانید آنها را به هر برنامه غذایی اضافه کنید – اگر عصر ورزشی در خانه دارید ، به من بگویید که معمولاً می توانید فست فود بخورید یا برای شام غلات بخورید. همه جزئیات را اینجا ببینید.

همچنین کاسه های جدید Daily Harvest در دسته گرما و غذا وجود دارد. برخلاف ظروف پیش بند آبی ، که در یخچال نگهداری می شوند و باید در حدود 5 روز مصرف شوند ، این کاسه ها یخ می زنند ، بنابراین می توانید آنها را در شبهای ورزشی غیر منتظره یا زمانی که چیزی مانع از پختن آنچه برنامه ریزی کرده اید ، بیشتر در دست داشته باشید. یا مثل من ، وقتی از یخچال با یخچال کاملاً خالی به خانه می آیید و معمولاً دور می شوید. با مخلوط کردن و مخلوط کردن ظروف از اسموتی ها تا کیک ها و بستنی ها می توانید تا 40 دلار برای برداشت روزانه خود دریافت کنید.

کاسه سیب زمینی شیرین و برنج وحشی فوق العاده بود – گرم و پر کننده.

بازگشت Tempe

من مدام تمپو می خوردم و به دلایلی قرن ها به آن فکر نمی کردم. بسته را برداشتم و یکبار آن را در نان برای همیشه در ماهیتابه ام سرخ کردم و کمی سس سویا روی آن ریخت. خیلی خوب سالاد !! بافتش رو دوست دارم

آشپز کوچک

من فلفل دلمه ای را با یک چاقوی فوق العاده تیز برش دادم ، و او موز را با یک دستگاه پخش کننده خرد کرد.

در اینجا برخی از غذاهای خوشمزه پیش بند آبی ما آمده است:

کاسه های گوشت گاو ، برنج و کدو سبز –

استیک با کره میسو با برنج هویج و هویج –

شام با پیتا 3 راه

این شام قرار بود به سبک ژیروسکوپ سرو شود. اینجا پیتای توماس است که او را از وسط تا کرد و به همین شکل خورد!

من ترجیح می دهم تا جایی که می توانم با چنگال غذا بخورم ، بنابراین در عوض یک کاسه ژیروسکوپ درست کردم و از پیتای کنار آن لذت بردم. (درست است!)

و اینم سالاد №2 که شب بعد خوردم !!

اسموتی سبز خانواده

حدود نیم روز در هفته ما کوکتل های سبز غول پیکر را برای کل خانواده آماده می کنیم. مواد تشکیل دهنده آن معمولاً مقدار زیادی موز ، شیر ، پروتئین وانیل ، اسفناج و گاهی کره بادام زمینی است. بچه ها آنها را دوست دارند ، و مطمئناً وقتی همه ما غذای یکسانی داریم ، یک صبحانه م effectiveثر می سازد!

آخر هفته وافل

توماس وافل های معروف پدرش را از ابتدا درست کرد. ماست کدو تنبل نوسا خوردم!

چیزهای جدید در کشور بچه ها

صبح سرد ، روز گرم! این روزها هیچ وقت نمی دانم چه بپوشم.

گردش خانوادگی توپ زدن

و همه ما آن روز بارانی جمع کردیم ، اما بدون قطره گذشتیم!

شام خانوادگی در برازوس

بهترین تاکو! و چیپس. و کسو!

شب فیلم همسایه

همسایه های ما یک صفحه نمایش و یک پروژکتور نصب کردند و همه بچه ها را به تماشای فیلم در حیاط خود دعوت کردند. چه همه گیری فوق العاده ای!

برو مشخص کن

B عاشق معماها است و همه این کارها را خودش انجام می داد و آهنگ هایی از مدرسه می خواند. او بسیار شاد و باهوش است !! (به قطعاتی که سگها بیش از حد جویده یا دوست داشتند توجه کنید …)

بیس بال فام

ما هر شنبه یک خانواده بیس بال کامل هستیم. بازیها معمولاً حدود 11 به طول می انجامند ، بنابراین ما برای گروه B پیک نیک ترتیب می دهیم و باید در یکی از دو ماشین در نیمه راه حرکت کنیم تا به خانه برگردیم تا بخوابیم. من نمی دانم خانواده های دارای 3،4،5 فرزند چگونه این کار را می کنند!؟

او واقعاً بیسبال را خیلی دوست ندارد – او ترجیح می دهد کامیون ها را در خاک بازی کند ، ماشین ها را برای مراقبت از چمن بررسی کند یا در نزدیکترین زمین بازی بازی کند ، بنابراین من و Ti مجبوریم با کسانی که “می نشینند” معامله کنیم تا نحوه بازی مازن را ببینیم. ! تیم او هر هفته کمی بهتر می شود.

ماشین برای مراقبت از چمن 🙂

کیسه خواب جدید

Birch کیسه خواب خود را دوست دارد و ما Kite Baby را دوست داریم! من دو تا دیگر در بوتیک سبز لوبیا سبز در اینجا ، همانطور که ما داریم ، انتخاب کردم سوال با پوشک بد بو در صبح و باید بیشتر شستشو شود. این اندازه های 18-36 ماه و 1.0 tog است. خیلی لطیف!

چه خبر از من؟

ساخت سالن ورزشی زیرزمین ما بهترین راه حل بود. من آن را بسیار دوست دارم و منتظر یک فضای روشن و شاد هستم. همچنین: Peloton نیز بهترین سرمایه گذاری بود. ما 10 بار پول خود را دریافت کردیم. این روزها ، من 99 the مواقع دوچرخه ورزشی انجام می دهم ، بنابراین ترکیبی از قدرت و دوچرخه سواری را بدست می آورم. من عاشق دوچرخه-قدرت-دوچرخه-قدرت تنوع هستم. وقتی مشغول کار هستم به 30 دقیقه و در روزهای باز 45 دقیقه می چسبم. واقعیت جالب: من هنوز درس 60 دقیقه ای Peloton را گذرانده ام! نمی دانم چگونه کلاس های گروهی یک ساعته انجام می دادم. 45 بهترین است.

مادران جدید در ایوان !! من به رنگ زرد اهمیتی نمی دهم ، بنابراین مادران زرد را در لیست من نخرید! بنفش + نارنجی – بهترین ترکیب برای هالووین. بعدی: کدو تنبل!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *