مگان ترینر پس از نشان دادن توالت های دو نفره به تنهایی به حمام می رود


او در زباله های زیر است.

مگان ترینر به فیلم Tic Tac Toe رفت تا از سفر تنها خود به توالت فیلمبرداری کند ، هنگامی که گزارش شد او و همسرش داریل سابارا در کنار حمام یک توالت دارند.

مربی که روی “همه توسط خودم” ساخته سلین دیون تنظیم شده بود ، به شوخی به عنوان ویدئو گفت: “POV: شوهر شما خبر دو توالت داشتن شما را حمل می کند.”

مربی مگان روی توالت
مربی از اینکه شوهرش در توالت کنار او نبود پشیمان شد.
تیک توک

او همچنین در قسمت سه شنبه شب “نمایش امشب با بازی جیمی فالون” توالت های دوگانه نشان داد و به آنها گفت که آنها “بهترین چیز تاریخ” هستند. [she’s] هیچوقت انجام نشده. “

مربی 27 ساله به مجری شب گذشته گفت: “من نمی دانستم که چنین اتفاق بزرگی خواهد بود” ، بنابراین ناگهان آن را به پادکست آوردم. ”

“اما ، بله ، هنگامی که ما به این خانه جدید نقل مکان کردیم و می دانید ، شما تمام شب را با یک نوزاد بیدار می شوید و باید ادرار کنید و لحظات زیادی وجود دارد که من قبلاً می گفتم:” حرکت کن! ” میدونی؟ من می گفتم: “من باید بروم!” ‘

سرویس بهداشتی دو نفره مگان در نمایش امشب
مربی توالت های دو نفره خود را در “نمایش امشب” نشان داد.
یوتیوب

فالون همچنین پرسید که کدام توالت دارد ، که او با افتخار اعلام کرد “فانتزی در سمت راست”. در همین حال ، توالت ستاره “بچه های جاسوسی” “درست زیر تهویه مطبوع” است.

با این حال ، به نظر نمی رسد که این زن و شوهر زیاد از توالت استفاده می کنند ، زیرا مربی در توییتر اعلام کرد که آنها و سابارا 29 ساله فقط “یک بار با هم بوده اند”.

داریل سابارا و مگان ترینر در آن شرکت کردند "جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر" اولین نمایش اروپایی در سال 2019.
سابارا و ترینر در سال 2018 ازدواج کردند.
گتی ایماژ

ترینر و سابارا – که در سال 2018 ازدواج کردند – در فوریه 2021 از پسر خود رایلی استقبال کردند.

البته آنها “با هم ادرار می کنند”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *