نحوه تهیه چسب برای دستور غذا ، که استفاده از آن خوب است


شما می توانید (در نهایت) دستور العمل های خود را سازماندهی کنید! در اینجا نحوه تهیه دسته ای از دستورهای غذایی مرتب ، منظم و آسان برای استفاده آورده شده استبه

برخی از افراد در آشپزخانه تکنسین هایی هستند که از برنامه هایی برای مدیریت دستور العمل های خود استفاده می کنند و از آشپزی مستقیم از صفحه تلفن یا رایانه لوحی لذت می برند.

سپس افرادی مانند من هستند که نمی توانند کاری انجام دهند بدون اینکه سس سویا را روی صفحه کلید لپ تاپ بچکانند یا انگشتان نان خود را روی تلفن بچرخانند.

من از استفاده از صفحه نمایش هنگام پخت و پز خسته شده ام. اما کتاب دستور العمل مدرسه قدیمی من آشفته بود. بنابراین تصمیم گرفتم سیستمی ایجاد کنم که برای من بهتر کار کند.

دو اتصال دهنده ساده همه چیز را تغییر داد

سازماندهی دستور العمل های من در چسب های مرتب و آسان برای استفاده ، به یک تغییر مطلق در آشپزخانه تبدیل شده است.

ما دستور العمل های مورد علاقه خود را در دست داریم. یک تلنگر سریع و من به راحتی آنچه را که نیاز دارم پیدا می کنم. و دیگر هیچ سس سویا روی صفحه کلید من وجود ندارد. سیستم شما هم به نظر می رسد؟ در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

پاداش: برنامه ناهار برای یک هفته + لیست خرید در یک زمان: کاربرگ برنامه ریزی وعده غذایی رایگان من را دریافت کنید

نحوه ساخت فایل دستور

  • دستورهای چاپی موجود را مرور کنیدبه بی رحم باشید – و با خودتان صادق باشید. آیا می دانید که در قلب خود هیچ وقت دستور کیک نارگیلی چهار سطحی را که از مجله ربوده اید تهیه نمی کنید؟ از عمه خود برای ارائه دستور سالاد ماکارونی خود قدردانی کنید ، اما آیا واقعاً آن را دوست ندارید؟ آنها را بیرون بیاورید (دستور العمل های احساسی را که با دست در جاهای دیگر نوشته شده است حذف کنید).
  • دستور العمل های آنلاین مورد علاقه خود را چاپ کنید. بارها و بارها با نسخه به همان وب سایت بروید؟ آن را چاپ کنید. (من حتی چاپ می کنم دستور العمل های مورد علاقه من از وبلاگ من!))
  • کتابهای آشپزی مورد علاقه خود را کپی کنید. آیا می خواهید مجموعه کتاب های آشپزی خود را کاهش دهید؟ مورد دلخواه خود را کپی کنید و کتاب را به شخص دیگری تحویل دهید.
  • دستورهای غذایی را در آستین های محافظ قرار دهید که به راحتی پاک می شوند. آستین های پلاستیکی از پاره شدن و رنگ آمیزی دستور العمل ها جلوگیری می کند. شما می توانید استفاده کنید چنین آستین هایی با اندازه کامل برای دستور العمل های چاپ شده و به شرح زیر تقسیم می شود برای کارت دستور غذا
  • دسته بندی هایی را ارائه دهید که برای خانواده شما منطقی باشد. این می تواند به معنی “بدون گوشت” ، “ماهی” و “ماکارونی” باشد. یا می تواند “تنقلات” ، “سوپ” و “غذاهای اصلی” باشد. دسته ای از “دستور العمل هایی که باید امتحان کنید” را برای کسانی که می خواهید بپزید اضافه کنید. برای پخت ، برگه های من شامل “پای” ، “کیک” و “کوکی ها” بود.
  • چسباننده بگیرید. من یک چسب 2 اینچی برای دستور پخت و دیگری برای پخت دارم (من از این اتصال دهنده ها استفاده می کنم)به ممکن است به موارد بزرگتر نیاز داشته باشید. یک گزینه دیگر: چند چسباننده کوچکتر و دسته بندی های خود را بیشتر محدود کنید ، مانند چسب های جداگانه برای “دستور العمل های گوشت گاو” و “دستور پاستا”.
  • از جداکننده های برگه ای استفاده کنیدبه تقسیم کننده های اندازه استاندارد بسیار باریک بودند و من نمی توانستم برگه ها را به راحتی ببینم. بالاخره پیداش کردم اینها محدود کننده های گسترده تری هستندو آنها بسیار بهتر کار می کنند

نحوه سازماندهی اتصال دهنده برای دستور العمل ها

به صورت دوره ای ویرایش کنید. هر چند وقت یکبار دستور العمل را بررسی کنید ، دستوراتی را که دیگر برای نظم و مرتب نگه داشتن آنها استفاده نمی کنید ، بیرون بیاورید. یاد آوردن: فقط دستور العمل هایی را که واقعاً درست می کنید و دوست دارید اضافه کنید.

دستور العمل های جدید اضافه کنیدبه وقتی موارد دلخواه جدید را پیدا کردید ، آنها را به مجموعه اضافه کنید. قاعده کلی من: اگر من حداقل دو بار دستور تهیه کنم و تصمیم بگیرم که یک نگهبان است ، او (ترجیحاً!) جایی در محفظه گیرنده می گیرد.

منابع برای اتصال دهنده ها
همراه عالی برای دستور العمل قابض شما

توسعه دادم برنامه ریز استرس “مادر واقعی” بدون استرس برای پایان دادن به خستگی تصمیم گیری و ترس از شام یکبار برای همیشه.

در اینجا تفاوت آن با سایر سیستم های برنامه ریزی شام است:

  • در اطراف ظروفی ساخته شده است که خانواده شما قبلاً دوست دارند.
  • او این ظروف را در یک مکان قرار می دهد تا قبل از شروع هر شب نگران ایده ها نباشید.
  • این برنامه بر روی چیزی که برای یک هفته مناسب شماست تمرکز می کند و روزهای دیوانه وار ، شامهای یکشنبه بی سر و صدا و همه چیز بین آنها را توضیح می دهد.

این فایل به صورت PDF فوری در دسترس است ، بنابراین می توان آن را به تنهایی یا به عنوان یک کتاب چاپی با جلد مارپیچ چاپ کرد. در اینجا یک برنامه ریز شام بدون استرس تهیه کنید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *