نوری شوارتزمن را خرد می کند ، دیمیتروف هورکاز را در ایندین ولز متوقف می کند


ایندین ولز ، ایالات متحده: کامرون نوری از بریتانیای کبیر با استفاده از یک سرویس دقیق ، دیگو شوارتزمن را با نتیجه 6 بر صفر ، 6 بر 2 شکست داد و به مرحله نیمه نهایی ATP ایندین ولز مسترز پنجشنبه رسید.

نوری ، در رده بیست و یکم ، فقط 73 دقیقه برای رسیدن به آرژانتینی نیاز داشت و اکنون در سه بازی از چهار بازی دوران حرفه ای خود پیروز شده است و به دلیل خطاهای نامنظم در صحرای کالیفرنیا بازگشت.

نوری گفت: “امروز همه چیز به روال من پیش می رود.” “از ابتدا من زمان بندی خوبی برای توپ داشتم. من فکر می کردم برای یک مسابقه طولانی مدت هستم زیرا آخرین باری که ما بازی کردیم بسیار طولانی و فیزیکی بود.

“من در ست اول خطوط زیادی را وارد دروازه کردم و در ست دوم سخت بودم و در مواقع ضروری خوب خدمت کردم. بسیار خوشحالم ، این یک برد بزرگ برای من است.”

نوری که در اولین مرحله یک چهارم نهایی خود در ایندین ولز ظاهر شد ، در مرحله بعد با گرگور دیمیتروف روبرو می شود که هوبرت هورکاز ، هشتمه هشتم ، سه ست را با نتیجه 3-6 ، 6-4 ، 7-6 (7/2) شکست داد.

دیمیتروف ، دانیل مدودف ، قهرمان جدید روس ، قهرمان جدید اوپن ایالات متحده ، را در چهارمین مسابقه دور سخت چهارشنبه شکست داد.

نوری ، 26 ساله ، که جایگزین دانیل ایوانز به عنوان شماره 1 انگلیس در زمان کسب رتبه بندی جدید در روز دوشنبه می شود ، از بهترین فصل حرفه ای لذت می برد.

نوری ، که در آفریقای جنوبی متولد شده و در نیوزلند بزرگ شده است ، می گوید: “من امسال بسیار ثابت قدم بودم.” “من فکر می کنم من در زمینه خدمات اولیه و بازگشت و بازی بهتر اصول اولیه واقعا خوب عمل می کنم.

“من کمی پرخاشگرتر بوده ام و احساس می کنم با پیش رفتن و تجربه بیشتر آموختم.”

نوری ، که از سال 2013 نمایندگی انگلستان را بر عهده داشت ، هیچ Ss نداشت اما هیچ خطای مضاعفی نداشت. او در 32 دقیقه ست آغازین را پشت سر گذاشت و در اولین سرویس خود تنها یک امتیاز از دست داد. وی در مجموع 72 درصد از اولین امتیاز سرویس خود را به دست آورد و در مقابل تنها 30 امتیاز شوارتزمن 58 امتیاز کسب کرد.

در ابتدای امسال ، نوری اولین عنوان ATP خود را در لوس کابوس به دست آورد. او همچنین برای مسابقه قهرمانی مسابقات چمنزار لندن دوید.

نوری گفت که دید دیمیتروف از پشت می آید تا مدودف قهرمان برتر مسابقات را شکست دهد و از توانایی وی برای ماندن تحت تأثیر قرار گرفته است.

نوری گفت: “سطحی که گرگور دیروز بازی می کرد. بازگشت او از ست و شکستن مقابل دومین بازیکن برتر جهان ، چیزی تاثیرگذار است.”

دیمیتروف با 14 AC از Hurkaz روبرو شد زیرا اولین جلسه حرفه ای او به دو ماراتن دو ساعت و 37 دقیقه تبدیل شد.

بلغاری از یک بازی پیوسته و سرویس ثابتی برای غلبه بر شکست اول ست استفاده کرد و سپس آن را در تای بریک ست سوم بست.

دیمیتروف سه امتیاز آخر تای بریک را بدست آورد و وقتی هورکاز ضربه آخر را وارد دروازه کرد ، آن را برد.

دیمیتروف گفت: “من خوشحالم که فردا یک روز مرخصی دارم.” “من هرگز هوبرت را بازی نکرده ام. او تمام سلاح ها را دارد.

“در ابتدا خدمات او عالی بود. بعد از اولین مجموعه سعی کردم سازماندهی مجدد کنم و سعی کنم اوضاع را برعکس کنم. هنوز احساس می کردم چیزی برایم باقی مانده است اما مطمئن نیستم که چقدر دارم.”

“من آنجا ماندم و عمیق شدم. اگر آن را از من می گرفت می توانست این کار را انجام دهد. در چند امتیاز اخیر تفاوت وجود داشت.”

طوفان ها بیشتر الاغ زدند و دوضرب کمتر (4-1) کردند اما سرویس آنها سه بار شکسته شد.

رویداد مشترک WTA و ATP Masters معمولاً در ماه مارس برگزار می شود ، اما همه گیری جهانی ویروس کرونا پس از دو سال فاصله را کاهش داده است.-AFP

© New Straits Times Press (M) بهاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *