نوه مت در سری Cindergart Braves به میدان می رودبه گفته لوئیس روگز ، سرمربی نوح سیندرگارد دومین سفر خود را در روز جمعه یا شنبه پس از بازگشت طولانی مدت از عمل جراحی تامی جان در روز سه شنبه انجام می دهد.

رئیس تیم سندی آلدرسون گفت که باشگاه از آنچه در روز سه شنبه مشاهده کرد “هیجان زده” شد – سیندرگارد در دو نوبت عالی دو اجرا کرد و در حین شکستن سرعت 96 مایل بر ساعت را در فست بال خود به دست آورد و توپ نیز پرتاب نشد.

آلدرسون قبل از شکست 3-2 متس مقابل مارلینز در روز چهارشنبه گفت: “از سوی دیگر ، این یک نوبت بود.”

هنگامی که سیندرگارد سه شنبه شب گفت که “کاملاً مطمئن است” که او و متس برای حفظ او در فلاشینگ به توافق می رسند ، آلدرسون از گفتن این که آیا شرایطی است که متس به او صلاحیت می دهد یا نه ، امتناع کرد.

آلدرسون گفت: “این بدان معنا نیست که این دو نوبت به طور قطع به ما چیزی می گویند ، اما من فکر می کنم که نوبت برای آنها مهم بود.” “من بازیکنانی را که علاقه زیادی به نیویورک دارند تحسین می کنم و این تنها به این دلیل نیست که آنها می توانند در نیویورک موفق تر باشند. خوشحالم که نوح می خواهد در نیویورک زندگی کند. این گامی بزرگ در این راستا است. ”


شکارچی توماس نیدو با پیچ خوردن انگشت شست چپ در IL فرود آمد – این سومین دوره او در این فصل با آسیب دیدگی است. پاتریک مزیکا از Triple-A Syracuse دعوت شد تا فهرست خود را انتخاب کند. … به RHP شان رید فولی گزینه Triple-A Syracuse داده شد ، که برای Cindergard ، که بیست و نهمین نفر برای دو سر دوشنبه سه شنبه بود ، نامی ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *