نکاتی برای دستیابی به اهداف تناسب اندام خود در سال 2021


همیشه اولویت بندی تناسب اندام آسان نیست ، اما اگر می خواهید سالم بمانید و در آینده احساس خوبی داشته باشید ، ارزشش را دارد. نکته اصلی این است که راه هایی را پیدا کنید که برای شما و شیوه زندگی شما مناسب باشد. در این پست وبلاگ ، ما شش نکته مختلف را در نظر می گیریم که می تواند به شما انگیزه دهد تا در سال 2021 به اهداف خود برسید!

1. پیشرفت خود را با Fitness Tracker پیگیری کنید

می توانید از یک برنامه روی تلفن خود برای محاسبه تعداد کالری های سوزانده شده ، تعداد گام هایی که بر می دارید یا طی مسافتی طی روز در طول روز استفاده کنید. برخی از ردیاب های تناسب اندام همچنین شامل مانیتور ضربان قلب و ردیاب های خواب هستند که برای ردیابی پارامترهای سلامتی عالی هستند. این ابزارها مشاهده پیشرفت را در طول زمان آسان تر می کنند تا به جای تسلیم شدن ، انگیزه پیشرفت خود را داشته باشید.

2. با تعیین اهداف و یادآوری های واقع بینانه برای خود به ورزش عادت کنید

بهتر است اهداف واقع بینانه برای خود تعیین کنید – سعی نکنید هر روز از 0 دقیقه به 60 دقیقه کار برسید. در عوض ، اهداف کوچکی را در طول روز تعیین کنید که شامل اهداف بزرگتر شما می شود. به عنوان مثال ، اگر می خواهید روزانه 20 دقیقه کار کنید ، سعی کنید هر ساعت یک یادآوری برای خود تنظیم کنید و هنگام تماشای تلویزیون یا استراحت از محل کار ، چند تمرین سریع انجام دهید.

3. فعالیتی را که دوست دارید انجام دهید ، پیدا کنید تا بتوانید به مدت طولانی به آن پایبند باشید

سعی کنید تمرینی را پیدا کنید که از آن لذت می برید – اعم از دویدن ، بلند کردن وزنه یا بوکس. اگر از این فعالیت لذت می برید ، به احتمال زیاد برای مدتی درگیر آن شده و به سفر تناسب اندام خود ادامه می دهید.

اگر هیچ یک از این فعالیت ها به نظر شما سرگرم کننده نیست (یا هیچ چیز دیگر) ، انواع مختلف تمرینات را امتحان کنید تا یکی از آنها را پیدا کنید!

4. به اندازه کافی بخوابید

کمبود خواب می تواند خواب آلودگی و انگیزه برای ورزش یا رژیم را کاهش دهد. بنابراین ، بهتر است حداقل هشت ساعت در شب بخوابید. این باعث افزایش اراده انرژی شما می شود و به شما انگیزه می دهد تا آن روز بیشتر کار کنید.

5. در کلاس تناسب اندام گروهی شرکت کنید

پیوستن به گروهی برای کار به شما کمک می کند تا انگیزه و پاسخگویی خود را حفظ کنید. این یک راه سرگرم کننده برای بیرون آمدن از خانه و داشتن تناسب اندام است! اگر به دنبال سالنی هستید که دوره های تناسب اندام را ارائه می دهد ، از وب سایت ما www.fitnessfor10.com دیدن کنید و Fitness را با 10 دلار بررسی کنید.

گروه رسانه ای آلفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *