نیکس بازی دوم را با مشکل زانو Nerals Noel از دست داد


واشنگتن – به نظر می رسد که نرلینز نوئل ، تنها برای استراحت در بازکن پیش فصل نیکس ننشسته است.

نوئل به دلیل مصدومیت از ناحیه زانوی راست ، بازی روز سه شنبه مقابل تیم سرعت گیر را از دست داد. هنگامی که نیکس در دومین بازی تدارکاتی خود در روز شنبه به دلیل درد زانوی راست مقابل نیکس قرار گرفت ، نوئل باز هم حضور نداشت.

پیش از بازی با بازی ایندیانا ، تام تیبودو ، سرمربی تیم ملی گفت که نوئل بازی نمی کند زیرا می خواهد نگاه دقیق تری به مرکز تازه کار Jericho Sims داشته باشد. مربی در مورد مشکل زانو اظهار نظر نکرد و توضیح داد که یکی از اعضای اصلی در چهار بازی پیش فصل استراحت خواهد کرد.

نیکس در حال حاضر بدون دفاع میشل رابینسون مدافع میانی است که پای راست خود را در پایان ماه مارس شکست و احتمالاً به هیچ وجه پیش فصل را از دست خواهد داد. رابینسون در تیراندازی نیکس در شنبه در دانشگاه جورج تاون در حال دویدن با سرعت کامل دیده نشد.

در همین حال ، جولیوس رندال “به دلایل شخصی” به واشنگتن سفر نکرد.

کلید رکورد 41-31 فصل گذشته حفظ سلامت نوئل پس از دو مصدومیت بزرگ رابینسون بود – شکستگی دست راست که در بازی در واشنگتن رخ داد ، سپس شکستگی پا در میلواکی. نوئل از نظر حضور در مهار شوت فصل خوبی داشت.

قلاب ها
نرلنس نوئل
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

انتظار می رفت که Crown در مرکز مقابل Gibson’s Wizards شروع شود و پنجاه و هشتمین انتخاب پیش نویس خارج از تگزاس ، سیمز در حال حاضر ظاهر بسیار طولانی تری با فعالیت چشمگیر خواهد داشت. او دو لوب خیابانی را در برابر قدم زدن ها گاز گرفت.


پاتریک یوینگ ، سرمربی تیم نیکس لجند و جورج تاون ، از تیراندازان بازدید کرد و سپس با هوایا به تمرین رفت.

یوینگ در مورد نیکس گفت: “برای آنها آرزوی سلامتی می کنم.”


اوبی توپین در بازی ابتدایی در لیگ تابستانی در ماه آگوست درخشش فوق العاده ای کسب کرد و با رندال آیت به آن نقش مقابل ویزاردز بازگشت. تاپین ، به عنوان یک متقلب ، اعتراف می کند که بازی کردن فقط 11 دقیقه در شب به عنوان پشتیبان فصل گذشته راندال کار آسانی نبود. در بازکن پیش فصل ، تاپپین تیز و سریع به نظر می رسید.

تاپین گفت: “من خیلی راحت بودم.” “من تمام تابستان را با این بچه ها گذراندم و با آنها تمرین کردم. تابستان امسال احساس فوق العاده ای داشتم فکر می کنم اعتماد به نفس من را بالا برده است. ”

تاپین ، ساکن بروکلین ، قبل از تمرین سعی داشت با اوینگ ملاقات کند ، اما گیر کرد. او گفت که هنوز سعی می کند وقتی بیرون است با اوینگ صحبت کند ، در این باره آر جی بارت اظهار داشت: “پاتریک اوینگ سرسخت”.

تاپین خندید.

تاپین گفت: “من از طرفداران نیکس بزرگ شدم.” پدربزرگم همه بلیط های ورزشی خود را داشت. این بسیار خوب است که در حال حاضر در راحتی او باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *