ویلیام شاتنر چه زمانی به فضا می رود؟ نحوه تماشای پخش زنده Blue Original Launchویلیام شاتنر ممکن است سالهای زیادی را صرف ساختن فیلم “در فضا” در نقش کاپیتان کرک کرده باشد پیاده روی ستاره ایاما امروز وقت آن رسیده است که بازیگر سرانجام سرش را دور بزند اصل فضا. او فقط چند دقیقه در کشتی موشکی جف بزوس ، مدیرعامل آمازون در فضا خواهد بود. شاید او با دوست خوبش اسپاک برسد!

مأموریت امروز هجدهمین مأموریت She Shepard با برچسب NS-18 است. خبر خوب؟ برای دیدن مسابقه فضایی میلیاردر با تمام توان ، می توانید همه چیز را از پرواز تا فرود مشاهده کنید. و اگر نسبت به رفتن این افراد به فضا کمی حسادت می کنید ، نترسید – به زودی ، راهی بسیار ساده تر برای شما برای خرید بلیط وجود خواهد داشت.

آمادگی دیدن اعزام ویلیام شاتنر به فضا را دارید؟ ما هم در اینجا نحوه مشاهده ماموریت فضایی Blue Mission امروز آمده است.

ماموریت فضایی Blue Original چه زمانی است؟

مأموریت فضایی Blue in Region امروز ، 13 اکتبر ، ساعت 10 صبح با بلند شدن در هدف ET انجام می شود. پوشش رویداد از ساعت 8 صبح ET آغاز می شود.

آیا پخش مستقیم مأموریت فضایی Blue in Region در Amazon Prime انجام می شود؟

تفکر عالی! اما فقط به این دلیل که بزوس به آمازون وابسته است به این معنی نیست که این رویداد در Prime Video برگزار خواهد شد. به خواندن ادامه دهید تا بدانید کجا باید آن را جستجو کنید.

ماموریت فضایی Blue Origin با پخش زنده ویلیام شاتنر کجاست؟ نحوه جریان آبی در ماموریت فضایی منطقه:

اگر به اکثر شبکه های خبری اصلی مراجعه می کنید ، تا زمانی که خبرهای بزرگ برسند ، می توانید انتظار داشته باشید که بخشی از مأموریت فضایی Origin Origins را پوشش دهید. با توجه به این موارد ، شما همچنین می توانید برای یک خبر زنده از ماموریت فضایی در وب سایت Bli Origin ثبت نام کنید. در وب سایت ، همچنین به روز رسانی رویدادهای روز و سایر حقایق مربوط به Blue Origin را خواهید یافت. اگرچه پخش زنده در طول ماموریت اجرا می شود ، اما تا پایان پرتاب نمی توانیم هیچ عکس داخلی (یعنی حالات و واکنش های شاتنر) مشاهده کنیم. (ما خوراک بالا را نیز برای شما قرار داده ایم ، بنابراین کت خود را درآورده و یک دقیقه صبر کنید!)

مأموریت فضایی Blue Original در کجا انجام می شود؟

ماموریت فضایی Blue Origin در محل پرتاب One در غرب تگزاس پرتاب می شود.

چه کسی دیگر به ماموریت فضایی اصلی آبی می رود؟

به همراه شاتنر ، اعضای تیم عملیات Blue in Region Aud Drew Powers نیز در این ماموریت نقش دارند. کریس ، مهندس استرالیایی نیز در این ماموریت حضور خواهد داشت گلن دی وریس ، مدیرعامل Boshuizen و Medidata. این یک فضاپیمای شلوغ خواهد بود ، مطمئناً!

آیا این اولین ماموریت فضایی آبی اصلی است؟ چند ماموریت دیگر فضایی آبی اصلی وجود دارد؟

این اولین ماموریت فضایی آبی اولیه نیست. بر اساس وب سایت مأموریت آبی ، 17 “مأموریت موفقیت آمیز متوالی ، از جمله سه آزمایش موفقیت آمیز موفقیت آمیز بوده است ، که نشان می دهد سیستم تخلیه خدمه را می توان با خیال راحت در هر مرحله از پرواز فعال کرد.” ژوئیه گذشته ، بزوس سوار یکی از ماموریت های خود شد و خود را در فضا شلیک کرد! این دومین سفر با مردی است که روی موشک قرار دارد.

آیا آبی به بومیان اجازه می دهد تا به مأموریت های فضایی بروند؟ نحوه خرید بلیط به فضا با Blue Origin:

با کمال تعجب ، بله: می توانید برای رفتن به فضا در وب سایت Origin درخواست دهید. قیمت ها هنوز در دسترس نیست و برای در نظر گرفتن پرواز باید یک فرم بسیار طولانی را پر کنید. اما چرا به آن ضربه نمی زنید؟ می توانید در وب سایت Blue Origin درخواست دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *