پدر برایان لاندری در جستجوی پسر فراری به کریس می پیوندد: وکیل


وکیل خانواده می گوید انتظار می رود پدر برایان لاندری مرخصی مخفی پسر فراری خود را برای پیوستن به مقامات ترک کند.

به گفته وکیل استیون برتولینو ، مجریان قانون روز چهارشنبه از کریس لاندری کمک خواستند – و پدر با خوشحالی موافقت کرد ، اگرچه او در تحقیقات روز نبود.

هنوز مشخص نیست که پدر از چه زمانی شروع به کمک می کند.

اداره پلیس بندر شمالی به شدت از درخواست کمک کریس لاندری خودداری کرد ، اما برتولینو اصرار داشت که خانواده “مجری قانون” از آنها کمک می خواهند و احتمالاً FBI از آن درخواست کرده است.

FBI بلافاصله درخواست اظهار نظر را پس نداد.

والدین برایان معتقدند که پسر آنها در منطقه حفاظت شده 25000 هکتاری کارلتون در شهرستان ساراسوتا ، فلوریدا قرار دارد. گفته می شود که او در 13 سپتامبر برای پیاده روی رفت و دیگر به خانه والدینش در نزدیکی بندر شمالی برنگشت.

برایان لاندری به مرگ دوست دخترش ، گابی پتیتو علاقه مند است.
برایان لاندری به مرگ دوست دخترش ، گابی پتیتو علاقه مند است.
اینستاگرام

برتولینو در بیانیه ای برای The Post گفت: “از آنجا که رزرو برای عموم آزاد است ، کریس برایان را نمی توان در مکانی پیدا کرد که کریس و روبرتا معتقدند برایان می تواند باشد.”

والدین برایان پس از ناپدید شدن پسرش ، با حرکت در خانه خود ، از سطح پایینی برخوردار بوده اند.

به گفته برتولینو ، این بیهوده است که والدین لباسشویی برای پسر خود درخواست تسلیم عمومی کنند ، زیرا او معتقد است او در بیابان دور منزوی شده است.

برتولینو گفت: “والدین باور ندارند که او اخبار را به هر شکلی یا به هر شکلی می بیند.”

“آنها معتقدند که اگر او بدون مراقبت رها شود ، او امن است یا در نوعی دیگر از مناطق بیابانی است. بنابراین ، به نفع آنها نیست که دادخواست عمومی را تنظیم کرده و آن را بررسی کنند. “

برتولینو همچنین چهارشنبه فاش کرد که والدین لاندری ، کریس 62 ساله و روبرتا 55 ساله ، چهار تا پنج ساعت در جستجوی پسرش در 13 سپتامبر ، چهار روز قبل از اینکه او را مفقودالاثر گزارش کنند ، صرف کردند.

یک روز پس از آن اتفاق می افتد که والدین لباسشویی درباره آخرین باری که فرزندشان را دیدند داستان خود را تغییر دادند و ادعا کردند که او برای آخرین بار از خانه دوشنبه 13 سپتامبر بیرون رفت ، نه سه شنبه 14 سپتامبر. همانطور که قبلا ادعا می کردند.

برایان 23 ساله ، تنها فردی است که به ناپدید شدن دوست دختر دیروز 22 ساله اش ، گابی پتیتو علاقه مند است.

او در اوایل سپتامبر 1 از سفر بین المللی این زوج بدون پتیتو به خانه بازگشت. مقامات فدرال وایومینگ در 23 سپتامبر حکم بازداشت را برای شستن کارت بدهی پتیتو صادر کردند.

اجرای قانون لباسشویی در کارلتون رزرو در ونیز ، فلوریدا در 21 سپتامبر 2021.
اجرای قانون تشخیص لباسشویی در کارلتون رزرو در ونیز ، فلوریدا در 21 سپتامبر 2021.
توسط آندریا ملندز / ناپل Daily News AP
یادبود بقایای گابی پتیتو در جنگل ملی بریج-تتون در وایومینگ.
یادبود بقایای گابی پتیتو در جنگل ملی بریج-تتون در وایومینگ.
Bradley J. توسط AP. اخبار و راهنمای Bonner / Jackson Hole

گزارش شد که پتیتو در 11 سپتامبر مفقود شده بود و جسد او در 19 سپتامبر در یک اردوگاه دور افتاده در جنگل ملی بریجر-تتون ، وایومینگ پیدا شد و بعداً پزشکی قانونی مرگ او را قتل اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *