چرا می خواهید به کارکنان خود عضویت بدنسازی ارائه دهید – تناسب اندام کندی


شرکتها مزایای مختلفی را برای کارکنان ارائه می دهند ، اما یکی از مواردی که باید منحصر به فرد باشد ، عضویت در باشگاه بدنسازی تحت حمایت شرکت است. دلایل خوب زیادی برای ارائه این پاداش وجود دارد و راه هایی وجود دارد که می توانید آن را هم برای تجارت و هم برای کارکنان خود کار کنید. انتخاب مرکز تناسب اندام مناسب برای برنامه تناسب اندام شرکتی در South Jersey بسیار مهم است و در Kennedy Fitness ، ما می توانیم به کار آن برای تیم شما کمک کنیم!

ترویج فرهنگ سلامت و تندرستی

ورزش منظم بخشی از فرهنگ کلی سلامت و تناسب اندام است که می تواند به کارکنان شما کمک کند تا بهره وری بیشتری داشته باشند و وفاداری شرکت را افزایش دهند. افرادی که به طور منظم ورزش می کنند در کل شادتر هستند و این باعث می شود فضای کلی در محل کار شما بهتر شود. علاوه بر این ، به افراد متمرکز بر سلامت کمک می کند تا تمام ابتکارات بهداشتی ، از جمله مواردی که باعث کاهش شیوع بیماری در محل کار می شود را بهتر مشاهده کنند.

بهبود روحیه کارکنان

نشان دادن این که شما به عنوان یک کارفرما به رفاه روحی و جسمی کارکنان خود اهمیت می دهید ، باعث می شود که کارکنان احساس اهمیت کنند و وقتی مردم چنین احساسی دارند ، عملکرد آنها بهبود می یابد. همچنین ، ممکن است متوجه شوید که کارکنان “دوستان ورزشگاه” می شوند که می توانند به افزایش همکاری و کار تیمی در دفتر کمک کنند.

می تواند یک داروی پیشگیرانه باشد

ورزش منظم و تشویق کارکنان به حرکت رو به جلو نیز می تواند به کاهش برخی از مشکلات جدی سلامتی از جمله بسیاری از افرادی که بیرون از محل کار نشسته اند مانند سردرد و کمردرد کمک کند. همچنین می تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و از بیماری ها جلوگیری کند ، که به معنای اتلاف وقت کمتر برای تجارت است.

مقرون به صرفه است

اغلب ، یک برنامه تناسب اندام شرکتی که شامل عضویت در سالن بدنسازی می شود ، می تواند در زمان مالیات نوشته شود و هزینه های شرکت را جبران کند ، در حالی که به کارکنانی که امکانات مالی دارند اجازه دسترسی به کلاس های بدنسازی و تناسب اندام را می دهد. تعدادی از گزینه ها وجود دارد که کارفرمایان می توانند از آنها برای پرداخت عضویت کامل ، ارائه تخفیف به کارکنان یا پرداخت بخشی از عضویت تا زمانی که کارکنان برای ساعات خاصی در هفته به باشگاه بروند ، بپردازند.

علاوه بر این ، عضویت در باشگاه بدنسازی می تواند به کاهش حق بیمه شرکت کمک کند ، زیرا کارکنان سالم تر ویزیت پزشک کمتر و نسخه های کمتری دارند که این امر می تواند هزینه زیادی را برای شرکت های بیمه به همراه داشته باشد.

چرا دوست دارید عضویت بدنسازی را به کارمندان خود پیشنهاد دهید؟

بیایید شروع کنیم!

با تیم تناسب اندام کندی تماس بگیرید یا وب سایت ما را مرور کنید تا ببینید چگونه می توانیم به شما در ایجاد یک برنامه تناسب اندام شرکتی از جمله عضویت در باشگاه کمک کنیم. ما متعهد هستیم که به همه اعضای خود کمک کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود برسند و به جلو حرکت کنند!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *