چگونه می توان تولید کننده معادل سویا شد


برخی از باکتری های روده ممکن است از مزایای محصولات سویا بیشتر باشند ، که منجر به محافظت بیشتر از استخوان ، کنترل بهتر علائم یائسگی و کاهش خطر ابتلا به سرطان پروستات می شود.، ولی چگونه می توانیم رشد این باکتری های خوب را تحریک کنیم؟

یائسگی این است مشخص شده کاهش استروژن ، که باعث علائم ناخوشایند گرگرفتگی می شود [also known as hot flashes]، تعریق شبانه ، اختلالات خواب و خشکی واژن. در میان این علائم یائسگی ، بسیاری از زنان گزارش می دهند که گرگرفتگی ناخوشایندترین است. شاید با رزومه من آشنا باشید اطلاعاتی در مورد نقش فیتواستروژن های سویا در دسترس است تا به کاهش این علائم کمک کند ارایه شده در من زودتر ویدیو سویا غذا و یائسگیبه من بحث و گفتگو آخرین متاآنالیز در من اخیرا ویدیو،، نحوه تبدیل Equol به تولید کنندهبه اگرچه توازن شواهد نکته ها به این فواید با من، نتایج مطالعات فردی در همه جا. بله ، برخی تحقیقات نشان دادن 20 ، 30 ، حتی 40 درصد بهتر از کنترل ، اما برخی هیچ تاثیری نشان ندادهمانطور که در 0:38 در من مشاهده می کنید ویدیوبه

همین بود اشاره شد انجمن های حرفه ای مانند American College O.متخصص زنان و متخصصان زیباییs در واقع ، تیاین مکمل ها ممکن است م workثر باشند ، اما شواهد متناقض است. این ممکن است تا حدی به این دلیل باشد که مواد افزودنی مورد استفاده از قسمت های مختلف سویا حذف شده است. منt شاید بهتر خواهد بود اگربه جای مواد افزودنی ، من غذا هستم استفاده شدهبه مقدار مصرف حدود دو وعده از محصولات سنتی سویا در روز خواهد بود-مثال، دو لیوان شیر سویابه در واقع اینطور است این چیزی است که توسط زنان مسن در ژاپن مشاهده می کنید در حال انجام،، و آنها برخی از کمترین جزر و مدهای ثبت شده در جهان را دارند. با این اوصاف، حتی تحقیقات در مورد محصولات سویا ، بر خلاف مکمل ها ، در دسترس است گزارش شده نتایج متناقض چرا این همه بحث و جدل؟ این ممکن است به دلیل باکتری های روده باشد.

افرادی که خوردن محصولات سویا که دارای تقویت سلامت ایزوفلاون ها ، تمایل به داشتن نرخ کمتر بیماریهای مزمن مختلف، به عنوان مثال ، “بیماری های قلبی عروقی ، پوکی استخوان و برخی از سرطان ها ، مانند سرطان سینه ، پروستات و روده بزرگ” ، بنابراین جو ما با خوردن محصولات سویا بیشتر از این حفاظت برخوردار شوید؟ منt می تواند کمی پیچیده تر باشد. برخی از باکتری های روده ای وجود دارند که می توانند ایزوفلاون های موجود در سویا را به ترکیب بالقوه مفیدتری تبدیل کنند تسخیر کردن، اما nهمه مردم می توانند این تحول را ایجاد کنندبه چرا که نه؟ بزیرا همه افراد دارای انواع خاصی از باکتری های خوب روده نیستند که این کار را انجام می دهند. وجود دارد دو نوع مردم در جهان: بسته به فلور روده ای آنها تولیدکننده equols و non-equols هستند. تیبه او شاید کمک تغییرات مزایای سلامتی را که در آزمایشات بالینی مشاهده می کنیم ، در نظر بگیرید. این ممکن است توضیح دهد که چرا برخی از افراد بیشتر از دیگران از سویا سود می برند.

مثال، می توانید الف را ذکر کنید آموزشی که من گذراندم زودتر در مورد ظاهر شیر سویا برای جلوگیری از از دست دادن استخوان در ستون فقرات زنان یائسهکه در 2: 3 نشان می دهم2 در من ویدیوبه خوباگر آن را تقسیم کنیدشماe زنان در تولید کننده equol و تسخیر کردن غیر تولیدکنندگان ، پیدایش خواهی کرد سویا به طور مساوی کار می کرد نهتولید کنندگان،، ولی آی تی به نظر می رسد در زنانی که باکتری های روده ای آنها وجود دارد ، حتی بهتر عمل می کند شاید سویا را به سطح بعدی برسانید.

به ویژه زنان ژاپنی برابر انجام دادن از سویا که می خورند ، علائم یائسگی کمتری دارندهمانطور که در ساعت 2:55 در من مشاهده می کنید ویدیوبه برخی تحقیقات پیشنهاد مردانی که اکولول تولید می کنند ممکن است کمتر به سرطان پروستات مبتلا شوند. اگر چنین است ، شاید ما باید چشم انداز امکان پذیری بهبود محیط روده روشن کن تولید equol تنها اقلیتی از جمعیت بالغ غرب هستند شاید تولید کردن با این حال equol تقریبا شبیه هر گونه جانوری دیگر است توانا بودن آن را تولید کند بدون هیچ مسئله. در واقع اینطور است به دست آورد نام آن زیرا اولین بار در روسیه کشف شد اسب هابه منمن تعجب می کنم چه اسب تولید معادله در حین این تابستان ، ولی خیر این در زمستان چون زمان تابستان است هنگامی که باکتری های روده آنها در هکتار استو دسترسی به فیتواستروژن ها در شبدربه تیکلاه اولین سرنخ ما بود چی equol از گیاهان ساخته شده است

“سپس یک س importantال مهم مطرح می شود ، یعنی جو ما کسی را که این کار را می کند ببر nدر ATt equol بسازید و آنها را به equol تبدیل کنیدتهیه کننده؟ قطعا، ممکن است برعکس عمل کن؛ هاستفاده بیش از حد از آنتی بیوتیک هاکه برای از بین بردن فلور روده به احتمال زیاد این کار را می کند ، “خلاص شدن از شر اشتباهات خوب شما اما چگونه می توانید خرید اشتباهات خوب را تصحیح کنید؟ استراتژی های پیشنهادی شامل تغییر رژیم غذایی یا پروبیوتیک ها

به نظر می رسد رژیم های پروبیوتیک استاندارد هستند کمک،، اگر چه، پس تغییر رژیم چطور؟ وشاید نیمی از مردم ژاپنی و کره ای تولید کردن equol ، اما فقط به اندازه پایین یکی که در هفت آمریکایی ها شایدبه ایا می تونمبودن زیرا در آسیا بیشتر سویا می خورند؟ این منطقی خواهد بود: مناگر سویا زیاد بخورید ، می توانید رشد باکتری ها در روده را که می توانند سویا را هضم کنند ، تحریک کنید. و به نظر می رسد ماه مواجهه با مکمل ایزوفلاون سویا نبوده است تبدیل برابر-غیر تولیدکنندگان از تولیدکنندگان، با این حالبه وبعد از فقط در دو هفته مستی سه لیوان شیر سویا در روز،، ولی، سه با شش زنان بود تبدیلویرایش که در برابر-تولید کنندگان همانطور که در 4: 4 مشاهده می کنید5 در من ویدیو، fیا مثال، و زن آغاز شده بعید ساخت هر کدام تسخیر کردن به طور کاملبه با این حال ، پس از دو هفته نوشیدن شیر سویا ، او دریافت کرد خوشه های زیبا equol چه زمانی محققان کمی بیشتر نوشیداما منبرای همه زنان کار نمی کند و وقتی که محققان تلاش کرد همان آزمایش با مردان هیچ اتفاقی نیفتاد. بصفحه طراحی را لمس کنید

آیا گروهی از غربی ها وجود دارد با نرخ بالای تولید equol از جانب سازمان بهداشت جهانیمتر ما شاید بتواند بدست آورد راه حل؟ گیاهخواران دارند یکی از بالاترین شاخص های ثبت شده برای تولید equol است و است بیشتر از چهار بار بیشتر محتمل است بودن تولید کنندگان equol به عنوان همتایان گیاهی خود. Wاو؟ محققان با توجه به داده های متناقض در مورد سویا ، فکر نکنید دلیل آن سویا است، ولی میتوانست بودن زیرا آنها بیشتر پروبیوتیک می خورندهمانطور که در اینجا فیبر؟ یا،، شاید دمصرف طبیعی چربی کاهش می دهد توانایی فلور روده برای تولید equol ، یا شاید آی تی دارد در مورد مصرف کلسترولبه تجزیه و تحلیل رژیم غذایی با تولید کنندگان equolبه نظر می رسد آنها هستند است شاید خوردن مقادیر بیشتر کربوهیدرات هاهیدراته کردنs ، پروتئین گیاهی و فیبربه

رمحققان تلاش کردند تعلق خاطر مردم همراه با سویا ، اما به نظر نمی رسید که کار کند. در مورد کسانی که رژیم گیاهی می خورند هر چه باشد به زودی ممکن است بودن تنها تولیدکننده equol باقی مانده است زیرا جمعیت آسیایی به غذاهای خود به سمت غرب ادامه می دهند.

کلیدهای چنین

 • تعادل شواهد نشان می دهد که سویا در تسکین علائم یائسگی مفید است.
 • مصرف محصولات سویا می تواند تعداد بی شماری از بیماری های مزمن از جمله بیماری های قلبی ، پوکی استخوان و سرطان سینه ، پروستات و روده بزرگ را کاهش دهد.
 • برخی از باکتری های روده می توانند ایزوفلاون های موجود در سویا را به اکول تبدیل کنند ، که به طور بالقوه حتی مفیدتر است ، اما همه انواع خاصی از باکتری ها را برای این کار ندارند.
 • این تفاوت در فلور روده ممکن است به توضیح تفاوت مزایای سویا در مطالعات کمک کند.
 • کسانی که باکتری های روده ای قادر به تولید اکوول هستند ممکن است علائم یائسگی کمتری داشته باشند و به عنوان مثال سرطان پروستات کمتری داشته باشند.
 • تنها اقلیتی از بزرگسالان غربی می توانند اکول تولید کنند ، اگرچه تقریباً همه گونه های دیگر قادر به انجام این کار هستند.
 • Equol از گیاهان ساخته شده است.
 • گیاهخواران دارای بالاترین میزان تولید اکوول هستند و بیش از چهار برابر بیشتر از افراد غیر گیاهخوار اکوول تولید می کنند.

کمک با خیال راحت به کنترل گرمای گرم چیست؟واو؟ بررسی من ویدیو فیتواستروژن های سویا برای گرگرفتگی یائسگیبه

خوردن غذاهای گیاهی اثرات متنوعی برای باکتری های خوب روده ما دارد. برای مثال ببینید:

 • میکروبیوم: تاریخ از درون
 • میکروبیوم: ما چیزی هستیم که آنها می خورند
 • فلش بک جمعه: پری بیوتیک ها – مراقبت از باغ داخلی ما
 • چی وانتروتیپ میکروبیوم روده ما؟
 • چطور عوض کنیم وانتروتیپ ما
 • چگونه می توان یک اکوسیستم روده ای سالم ایجاد کرد
 • نحوه تبدیل شدن به فوق اهدا کننده پیوند مدفوع
 • چگونه TMAO را کاهش دهیم
 • فلش بک جمعه: روده دیس بیوز – گرسنگی میکروارگانیسم ما
 • آیا فیبر یک ضد التهاب م effectiveثر است؟
 • فواید دانه کتان در التهاب
 • فواید خرما برای سلامت روده بزرگ

خوش آمدی،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید:

 • 2019: کاهش وزن بر اساس شواهد
 • 2016: چگونه نمی میریم: نقش رژیم غذایی در پیشگیری ، دستگیری و از بین بردن 15 قاتل برتر ما
 • 2015: غذا به عنوان دارو: پیشگیری و درمان وحشتناک ترین بیماری ها از طریق رژیم غذایی
 • 2014: از میز به افراد توانمند: مبارزه با معلولیت از طریق غذا
 • سال 2013: بیش از یک سیب در روز
 • 2012: ریشه کن کردن علل اصلی مرگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *