کانیه وست با مأموریت “بشردوستانه” از مزرعه کانکتیکات دیدن می کندکانیه وست چه می کند؟

خواننده رپ – که به طور خاص در صفحه شش گزارش می کرد – این هفته آخر به همسر سابق خود ، کیم کارداشیان ، در نمایش انفرادی خود “SNL” کمک می کرد – یک قطعه 80 هکتاری در نیوه کنان ، کانکتیکات. در مورد طبیعت ، هنر ، عدالت جامعه و ایمان

یکی از منابع به ما می گوید که او برای خدمات یکشنبه آینده برنامه ریزی می کند ، در حالی که منبع دیگری حدس می زند که ممکن است وست در حال بررسی ایده هایی برای آکادمی دوندا باشد که اخیراً اعلام شده است.

این آکادمی ، به نام مادر مرحوم خواننده رپ ، که استاد دانشگاه ایالتی شیکاگو بود ، نامگذاری شده است و در حال آماده شدن برای تبدیل شدن به یک مدرسه آمادگی بدون تحصیل در دره سیمی ، کالیفرنیا است. در آینده ، آکادمی دوندا بر تجهیز دانش آموزان به تحصیل متمرکز است که آنها را در دنیایی که همیشه در حال تغییر است ادامه می دهد. ”

گریس فارم خود را “مرکز بشردوستانه و فرهنگی” می نامد ، که بر “طبیعت ، هنرها ، عدالت ، اجتماعات و اقدامات ایمانی” تمرکز دارد ، به گفته سایت آن ، “ما متعهد هستیم. بله [addressing] مسائل بشردوستانه ، از جمله برده داری مدرن ، پایداری محیط زیست ، ناامنی غذایی و جوامع جدا شده. ”

با نماهای مشابه ، مزرعه گریس محل ساختمان رودخانه است که توسط شرکت غربی مورد علاقه ، شرکت معماری صنعا مستقر در توکیو ، و با ایده “ادغام مایع” بین ساختمان و محیط آن طراحی شده است.

معمار اوانا استانسکو در سانا کار می کرد ، و با دونگ پینگ وونگ در خانه های غرب پاریس و لس آنجلس کار کرد و همچنین مرحله ای متحرک برای تور هنرمند صدابردار در سال 2013 ایجاد کرد.

وست همچنین در توییتی ستایش از صندلی طراحی شده توسط سانا در سال 2020 را منتشر کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *