کمیسیون اخلاق دولتی وحشت زده JCOPE اجازه تحقیق شخصی در مورد معامله کتاب کوئومو را می دهد


یک شرکت حقوقی خارجی برای تحقیق درباره کمیسیون اخلاق درهم تنیده ایالت نیویورک در مورد نحوه رسیدگی به درخواست فرماندار سابق اندرو سی کومو برای اجازه برای نوشتن خاطرات بیماری همه گیر خود تعیین شده است. بحران آمریکابه

تأیید وکیل کمیسیون مشترک اخلاق عمومی ایالت در تابستان سال 2020 به کوئومو اجازه داد تا قرارداد 5.1 میلیون دلاری را با گروه انتشارات Crown منعقد کند ، علاوه بر دستمزد مالیاتی بیش از 200،000 دلار.

اما روند تصویب برای ماه ها مخفی نگه داشته می شد ، انگار یک معامله کتاب بود. گروه های دولتی خوب در این باره پرچم های قرمز برافراشتند و این نگرانی ها با افشای گزارش های مختلف و استفاده از منابع دولتی در حین تدوین و ویرایش تشدید شد.

کتاب کوئومو موضوع تحقیقات جنایی توسط لتیا جیمز ، دادستان کل ایالت ، و همچنین تحقیق توسط قانونگذار ایالت است.

پس از دو ساعت جلسه اجرایی سه شنبه بعد از ظهر ، کمیسیون های JCOPE به تعیین یک وکیل خارجی برای رسیدگی به پرونده رای دادند ، پس از اینکه ژوزه نویس ، رئیس جدید JCOPE ، توافق را مبهم توصیف کرد.

نیوث با بیان اینکه تحقیقات در مورد چه چیزی بوده و یا نتایج آن به صورت عمومی اعلام شده است یا خیر ، گفت: “کمیسیون به تصویب ایده یک وکیل مستقل برای بررسی کارهای قانونی و رویه ای کمیسیون رای داد.” فرمانداری کتی هوچول روز دوشنبه اخبار را برای جایگزینی یک انتصاب کومو که به صورت موقت در حال استخدام بود ، دریافت کرد.

دیوید مک نامارا ، نامزد جمهوری خواهان در راهپیمایی پشت درهای دو طرف ماراتن ، تلاش کرد تا این موضوع را در سوابق عمومی تعریف کند و از رهبری کمیسیون در مورد یافته های تحقیق اظهارنظر کرد. برای کسب منافع شخصی در فعالیتهای بیرونی انتشار کتاب شرکت کنید بحران آمریکابه ”

قبل از اتمام ، مک نامارا از سرمایه گذاری جدا شد و کمیسیون بدون هیچ گونه اظهارنظر عمومی در کمتر از پنج دقیقه وارد جلسه غیرعلنی فوری شد. سخنگوی JCOPE از اظهارنظر بیشتر در جلسه عمومی خودداری کرد.

ریچ آزوپردی ، سخنگوی کمپین Cuomo در پاسخ به سوالی در مورد رای گیری JCOPE در روز سه شنبه گفت: “اگر JCOPE می خواهد در مورد JCOPE تحقیق کند ، آن را دریافت کنید.”

JCOPE ممکن است نشان دهنده تلاش کمیسیون رأی برای بازیابی بخشی از استقلال و اعتبار خود باشد زیرا Cuomo تأثیر زیادی بر آن داشت. سرنوشت هیئت مبهم است و هوچول نشان داده که می خواهد با اصلاحات اخلاقی جامع تری پیش برود.

این دومین بار در ماه های اخیر است که کمیسیون درخواست انجام اقدامات خود را می کند. در رأی گیری ماه آگوست ، JCOPE از دفتر دادستان کل جیمز خواست تا از کوئومو بخواهد تا نشت احتمالی اطلاعات محرمانه راجع به دستیار ارشد و دوست نزدیکش جو پرکوکو ، که اکنون به اتهام فساد در زندان فدرال است ، بررسی کند. زمان در حال اتمام است.

گری لوین ، نامزد جمهوری خواهان برای کمیسیون JCOPE و منتقد دیرینه روند تصویب کتاب کوئومو ، گرچه خوش بینی او اندازه گیری شد ، گفت: “پیشرفت در حال پیشرفت است.” “س questionال این است ، آیا پیشرفت آنقدر کند است که به یک کشش مبهم تبدیل می شود که در آن همه کشیده شده است؟” ‘

با حمایت از کیومر در بهار سال گذشته به اتهام زورگویی و سوء استفاده جنسی ، معامله کتاب سودآور او ، که در اوج شهرت همه گیر او تأمین شد ، مورد بررسی فزاینده ای قرار گرفت.

برای اینکه کوئوم تابستان گذشته اپیدمی خود را بنویسد ، ابتدا به امضای JCOPE نیاز داشت که قوانین اخلاقی ایالت را داوری می کرد. اما کل کمیسیون هرگز به این درخواست رای نداد.

در نامه ای که ماه ها بعد توسط درخواست های آزادی اطلاعات صادر شد ، جودیت مغال ، وکیل اتاق اجرایی در ژوئیه 2020 بدون ذکر میزان دستمزد فرماندار اما وعده منابع دولتی درخواست تأیید کرد. مورد استفاده قرار نمی گیرد. یک هفته بعد ، این درخواست توسط مارتین لوین ، معاون دادستان کل JCOPE تأیید شد و ماه هاست که اعضای جمهوری خواه این کمیسیون در جلسات کامل کمیسیون و بدون رای کمیسیونر در این مورد با آن مخالفت کرده اند. کارکنان JCOPE در بیانیه ای اعلام کردند که آنها به طور منظم درخواست های درآمد خارجی را بدون رأی کامل کمیسیون بررسی و تأیید می کنند.

مک نامارا در مصاحبه با WNYC / Gothamist گفت: “ما یک فرماندار فعلی داریم که درخواست فعالیت خارجی می کند و در نتیجه وی مجبور است هزینه بسیار قابل توجهی را برای گزارش مسائلی که در دوران تصدی وی در فرمانداری بوجود آمده است بپردازد.” رای. “این موضوعی است که باید پیش از کل کمیسیون مطرح می شد.”

فرماندار سابق از افشای مبلغ 5.1 میلیون پرداخت خود خودداری کرد تا اینکه سرانجام اظهارنامه مالیاتی خود را در ماه مه ، هفت ماه پس از انتشار این یادداشت ، تسلیم کرد. با شروع حرفه سیاسی کوئومو در اوایل سال جاری ، فروش کتاب او کاهش یافت. به گفته نیویورک تایمز ، کمتر از 50،000 نسخه تا کنون فروخته شده است.

تقریباً همان زمانی که کوومو تابستان گذشته قرارداد خرید کتاب را دریافت کرد ، دولت وی انتشار اطلاعات مربوط به مرگ و میر افراد مبتلا به کووید -19 را از جمله گزارش وزارت بهداشت برای کاهش تعداد کشته شدگان به تعویق انداخت. این شامل تغییر نیز می شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *