یانکی ها ، Red Sox ، به فصل حماسی بعدی می روند


آخرین زمین بازی نیک پیوتا در واشنگتن زمین بدی بود و باعث شد خوان سوتو در جایی که ایستاده بود یخ زده باشد. Red Sox چند دقیقه قبل از اینکه فیلدن کالبرایت بازوی خود را بالا بکشد و برنده بازی Red Sox با نتیجه 7-5 شود و شروع کاملی در مرحله پلی آف MLB 2021 انجام دهد ، از دوگوت خود در Nationals Park شروع کرد.

یانکی ها ساکس پارک فن وی سه شنبه شب.

برنده شوید و در داخل بمانید.

سی و سه سال بعد ، ما باید دوباره این کار را انجام دهیم. اوضاع ممکن است کمی متفاوت باشد – این دو تیم این بار رسماً تیم های پلی آف هستند. در سال 78 ، بازنده قرار بود مقام دوم را بگیرد. اما این احساس ثابت خواهد ماند. این احساس ثابت خواهد ماند.

برنده شوید و در داخل بمانید. هارو و زمستان زودتر از هر کس دیگری می آید.

کامل. عالیه.

الکس کورا ، سرمربی Red Sox در حالی که تیمش با نتیجه 7 بر 5 مقابل نتز به پیروزی رسید ، گفت: “ما همچنان سخت کار می کردیم.” برنده 91 بازی در یک سال ، Poor Blue Jazz ، 92 مسابقه را برای صعود به مسابقات لازم کرد.

آرون بون حدود یک ساعت پیش گفت: “اصلا آسان نبود.” تیم Rays که برای بازی در این آخر هفته صفر داشت باز هم توانست تناسب اندام یانکی ها را حفظ کند.

MLB
یانکی ها و رد ساکس سه شنبه در بازی AL Wildcard با هم دیدار می کنند.
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ ، AP

اولین واکنش این است که هیچ کس نمی خواهد در لیگ قهرمانان تدافعی آمریکا حضور داشته باشد ، این ذهنیت رز از منکر شکست است که آخرین چیزی است که هرکسی می خواهد در ماه اکتبر با آن روبرو شود. اما حقیقت این است که ریس در حال حاضر بلیط طلایی است. برنده دعوای روز سه شنبه با خوشحالی پرواز چهارشنبه صبح را به مقصد تمپا سنت انجام می دهد. پیت

اما اول از همه چیز

“آرون قاضی” یانکی ها ، که تایلر وید را در نود و نه دقیقه به ثمر رساند ، گفت: “آنجا یک بازی سرگرم کننده خواهد بود.” 40،409 نفر در ورزشگاه یانکیز با 3 ساعت و 3 دقیقه استرس و اضطراب مداوم باعث شدند تنفس را متوقف کنید “آنها بازی” A “خود را خواهند آورد و ما بازی” A “خود را خواهیم آورد. ما منتظر آن هستیم. ”

بهترین چیز در مورد نحوه سه شنبه این است که در نهایت مشخص شد که هیچ یک از دو تیم به مسابقه بازنگشتند. در سال 78 ، یانکی ها از 14 بازی برگشتند و تا اواسط ماه سپتامبر بازی Sox را پشت سر گذاشتند ، اما Sox مجبور شد در هشت بازی گذشته سال خود پیروز شود تا به مرحله پلی آف بازگردد. به

هر بازی – هر زمین بازی – پر از استرس بود. و هر دو تیم باید به برد ادامه می دادند.

اینجا هم همین اتفاق افتاد. پس از سر خوردن در بالتیمور ، ساکس نیاز داشت تا مهره ها را پاک کند ، و این کار را انجام داد. پس از عقب افتادن 5-1 در روز یکشنبه ، آنها باید راهی برای بازگشت پیدا کنند و این کار را کردند. یانکی ها؟ امتناع ریس از قایقرانی در آخر هفته کار را دشوار کرد ، اما او آخر هفته را با نتیجه 5 بر 1 با گروه ساکس و جاز به پایان رساند (سریالی که در واقع از 9 تا 8 ادامه داشت).

و در حالی که آنها واقعاً برای فصل خود در روز یکشنبه بازی نمی کردند-حتی اگر باختند ، آنها دوشنبه جاز را به پلی آف می رساندند-مطمئناً احساس می کردند که آنها بازی می کردند. دوشنبه به معنای استفاده از Gerrit Cole در روز قبل ، ترجیحا بود. دوشنبه به معنی یک بازی تقلبی برای معرفی یک تقلب دیگر بود. آنها هیچ بخشی از دوشنبه را نمی خواستند.

جوراب قرمز
رافائل دایورز روز دوشنبه در دو نوبت میزبانی خود را برابر شهروندان جشن گرفت.
گتی ایماژ

در عوض ، آنها سه شنبه ملاقات می کنند. آنها Sox را دریافت می کنند ، و Sox آنها را دریافت می کند ، و بار دیگر آنها همانطور که مبارزان بزرگ اغلب برای قهرمانی یکدیگر مبارزه می کنند ، داستانی متحرک از سال 1949 است ، که یانکی ها آن را استاد خود کردند ، The Sox اخیراً قرار داده شده است در انبار در Fenway.

آنها هر دو تیم ضعیفی هستند که زمان زیادی را در این فصل صرف کرده اند و شبیه تیم های چهارم در مرحله پلی آف هستند – با این حال هر دو موفق شدند در زمان مناسب به قله برسند.

کورا گفت: “ما هر روز دعوا می کردیم.” “هر بازی.”

بون گفت: “ما آماده شلیک خود هستیم.” “ما می دانیم که می توانیم هر کسی را در بهترین حالت خود شکست دهیم.”

این عکس سه شنبه شب ، Fenway Park ، فصل دیگری از آهنگ بیسبال بی پایان و بی انتها ، یانکس در مقابل ساکس ، نیویورک در مقابل بوستون خواهد آمد. یک بازی برای فصل. یک بازی برای پرواز به فلوریدا. یک بازی. و ، مرد ، چقدر بازیگوش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *