7 نمایش مانند “On My Block”


روی بلوک من تمام شده؟ نه بگو Netflix! به جنبه روشن آن نگاه کنید: وقتی نمایشنامه نوجوانان معروف در حال بسته شدن است ، این بدان معناست که ما آن را خواهیم داشت بیشتر زمان تماشای تمام محتوای عالی نوجوانان ارائه شده توسط Netflix است. و خیلی بیشتر وجود دارد روی بلوک من اینجا هستیم ، بنابراین ما آماده ایم تا بعد از پایان فصل 4 سریال پرطرفدار ، بهترین برنامه ها را برای تماشا در اینجا ببینیم. هنگامی که تمام قسمت های جدید را تماشا می کنید ، برنامه هایی مانند این را تماشا کنید جامعه، هرگز من هرگز، یا بانکهای خارجیبه

با فصل چهارم سریال درام نوجوان نتفلیکس ، زمان خداحافظی با Core Four فرا رسیده است: قسمت های جدید داستان های مونسی فینی (سیرا کاپری) ، روبی مارتینز (جیسون جنائو) ، جمال ترنر (برت گری) و سزار را به پایان می رساند. گرفته است. دیاز (دیه گو تینوکو). هیچ اسپویل وجود ندارد ، اما اگر همه قسمت ها را تماشا کرده باشید ، می دانید که تمام شده است. روی بلوک من یک معضل واقعی وجود دارد. به دنبال نمایش هایی برای پر کردن جاهای خالی هستید؟ جلوترش رو نگاه نکن.

فریاد بزنید تا آن را در سراسر محله بشنوید – در اینجا هفت نمایش مشابه وجود دارد. روی بلوک من پخش در Netflix.


1

اجتماعی- حمایتی
عکس: Netflix

ببرید روی بلوک من و همه بزرگسالان را حذف کنید – این تمام است جامعهبه Netflix ممکن است برنامه را زودهنگام به پایان برساند ، اما این بدان معنا نیست که یک سریال نوجوان به همان اندازه جذاب است. کمی علمی تر از روی بلوک من، جامعه به نظر می رسد که سیارات پس از ظهور همه بزرگسالان از زمین سقوط می کنند. بدون حاکمان و هیچ راهی برای اداره جامعه ، نوجوانان بازمانده مجبور می شوند به همان شیوه راه بروند. ارباب زنبورها حلقه ها را ببندید و برای ادامه به هم ببندید.

جریان جامعه در نتفلیکس


2

من هرگز یک S2 Maitreya Ramakrishnan نبوده ام
عکس: ایزابلا بی. Vosmikova / Netflix

هرگز من هرگزMindy Kling’s Whip-Smart Netflix Origin امسال برای فصل دوم بازگشته است و ناامید کننده نیست! حتی بهتر از این ، کمدی دبیرستانی به زودی برای فصل سوم به پخش برنامه باز می گردد. پیدا کردن عشق در رویای تقلب دبیرستانی که از الهه نمایش پیروی می کند ، جهنم است. پویایی خانوادگی عالی ، مثلث های عاشقانه هیجان انگیز و بیشتر از همه ، دوستی های رو به رشد ، هرگز من هرگز آیا پیگیری کامل برای روی بلوک منبه

جریان هرگز من هرگز در نتفلیکس


3

همه چیز-بی فایده-سیوسی
عکس: Netflix

هر زمان که روی بلوک من نوجوانان فکر می کنند این برای آنها خیلی بد است ، آنها باید شکرگزار باشند که در شهری زندگی نمی کنند که به معنای واقعی کلمه نامیده می شود حوصله سر بربه شوخی می کنم ، اما این اساس مجموعه دبیرستان های دهه 90 نتفلیکس است همه چیز بی فایده است!این دنیای ساده نوجوانی را دنبال می کند بدون تلفن های هوشمند و رسانه های اجتماعی. برای ساختن فیلمی به عنوان بخشی از AV Club High School ، دو دانش آموز Nerdy با هم همکاری می کنند تا دوستی ای را تجربه کنند که در آزمون نمایشی دبیرستان مقاومت کند.

جریان همه چیز بی فایده است! در نتفلیکس


4

بانکهای خارجی -2
عکس: Netflix

عشق روی بلوک من و به دنبال درام بیشتر هستید؟ وارسی بانکهای خارجی، مجموعه خلاصه تریلر Netflix با گروهی از نوجوانان که به عنوان Core Four آنها را دوست خواهید داشت. چه کسی نمی تواند به جان بی ، جی جی ، سارا و بقیه خدمه بگوید؟ این سریال رازی را در مورد گنجینه های پنهان در جزیره خوابیده کارولینای شمالی دنبال می کند. وقتی جان بی گروهی از دوستان مورد اعتماد خود را برای یافتن گنج و در عین حال پدرش به خدمت می گیرد ، دنیایی از مشکلات را باز می کند.

جریان بانکهای خارجی در نتفلیکس


5

کبرا کای - فصل 2 - قسمت 203
عکس: گای د آلما

خزه کبری از طنز درخشان تا درام شدید خانوادگی روی بلوک من، با استفاده از بسیاری از ترفندهای شیرین کاراته. بر اساس مجموعه فیلم های موفق بچه کاراته باز، خزه کبری چند دهه بعد – اختلاف بین جانی و دانیل کنار گذاشته شد. جانی ، به دنبال چیزی جدید برای خوشایند کردن زندگی خود ، Cobra Kai Dojo را با تعداد انگشت شماری از دانشمندان برتر مورد اعتماد شروع می کند. در آن سوی شهر ، دانیل فرزندان خود را برای یادگیری روش های آقای میاگی استخدام می کند. همه چیز از آنجا به طرز وحشیانه ای در حال حرکت است!

جریان خزه کبری در نتفلیکس


6

gentefied-1
عکس: کوین استرادا / نتفلیکس

اگر طرفدار طرف همسایه هستید روی بلوک من، مطمئناً می خواهید Netflix را بررسی کنید منفجر شدبه این سریال سه پسر عمو را در لس آنجلس زندگی می کند که سعی می کنند آنچه را که بیشتر دوست دارند حفظ کنند زیرا شهر دچار تغییرات جدی می شود. مهمتر از همه ، آنها همه موافقند ، تاکو مغازه پدر بزرگ خود را زنده نگه داشته و شهر در حال رشد است.

جریان منفجر شد در نتفلیکس


7

تمام آمریکایی
عکس: CW

روی بلوک من طرفداران ، این درام ورزشی را تماشا کنید که در Netflix نیز پخش می شود. این سریال بر روی اسپنسر جیمز ، دانش آموز دبیرستانی مجبور به مهاجرت به یک مدرسه ثروتمند می شود ، هنگامی که مهارت های فوتبالی او دروازه دبیرستان واقعی خود را باز می کند. اکنون ، تحت فشار خانواده ، همکار جدیدش و همکلاسی های قدیمی اش ، اسپنسر به دنبال پناهندگی از یک مربی فوتبال می شود که تبدیل به یک شخصیت پدر می شود. فصل 3 به تازگی در Netflix وارد شد ، ما با موارد مورد علاقه خود آشنا شدیم همه آمریکایی ها مزایای

جریان همه آمریکایی ها در نتفلیکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *