Airbnb مستأجر اسرارآمیز غیرقانونی ون را رهگیری می کند


مرد مرموزی که ون های خراب شده را در قالب یک Airbnb ماجراجویانه احاطه کرده بود ، متوقف شد.

میزبان Airbnb معروف به “نانسی” پس از توقیف هفت ون توسط پلیس در هفته گذشته از لیست آنلاین این شرکت حذف شد و گفت که Airbnb حداقل دو سال به عنوان اجاره مورد استفاده قرار گرفته است.

لیست Airbnb از میزبان نانسی ون های کمپینگ را در East Village نشان می دهد.  پس از آن او توسط کلانتری بازداشت شد.
لیست Airbnb میزبان “نانسی” ون های مسافرتی را در روستای شرقی نشان می دهد. پس از آن او توسط کلانتری بازداشت شد.
Airbnb
آپتین سعیدی در این نیویورک خیابان Camper Van Airbnb زندگی می کرد و آن را در کانال YouTube خود ثبت کرد.  وانتها پس از آن توسط کلانتری توقیف شده اند.
Airbnb میزبانی را که ون ها را روی پلتفرم خود قرار داده است ، زده است.
آپتین / یوتیوب

“ما این رفتار را تحمل نمی کنیم و Airbnb ممنوع بودن فهرست در زمین های عمومی را ممنوع می کند. سخنگوی Airbnb گفت که هر دو میزبان و افراد ذکر شده از پلتفرم Airbnb منع شده اند.

سخنگو “نانسی” یا نحوه صدور گواهی تأییدیه گواهی شده توسط وی را مشخص نکرد ، که Airbnb باید از آن به عنوان میزبان یا مهمان در ایالات متحده استفاده کند.

در مجموعه ای از پستهای حذف شده در برنامه ، ون ها به عنوان راهی آسان برای بازدیدکنندگان از اپل بزرگ با شبی کمتر از 100 دلار در نظر گرفته می شوند.

آپتین سعیدی در این نیویورک خیابان Camper Van Airbnb زندگی می کرد و آن را در کانال YouTube خود ثبت کرد.  وانتها پس از آن توسط کلانتری توقیف شده اند.
یکی از مشتریان ناراضی این تجربه را “وحشتناک” توصیف کرد و درباره اقامت خود ویدئویی در یوتیوب تهیه کرد.
آپتین / یوتیوب
وانت توسط کلانتری توقیف شده است.
وانت توسط کلانتری توقیف شده است.
دفتر کلانتری نیویورک

منابع گفتند که یک مامور نظارت بر ترافیک متوجه برخی از خودروها – پنج مورد از آنها در روستای شرقی پارک شده بودند – بود که پلاک ثبت نام و NJ آنها به پایان رسیده بود ، برخی از آنها به سال 2000 برمی گشت.

یک مشتری ناراضی در 4 آگوست ویدئویی در یوتیوب از محل اقامت “وحشتناک” خود تهیه کرد و اظهار داشت که او در ابتدا توسط تبلیغ “نانسی” فریب خورد ، که فقط به مدت 97 سال تجربه #زندگی در دنیا را به او داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *